Zamknij

Horoskop na niedzielę 8 marca dla każdego znaku zodiaku

05.03.2020 16:00
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
fot. Shutterstock

Dziś Dzień Kobiet, każda z nas zatem zasługuje na chwilę relaksu. Czy jednak gwiazdy nam na to pozwolą? Sprawdź swój horoskop i przekonaj się, co cię czeka.

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla każdej z nas. Przydałby się zatem relaks i spokój ducha. Czy jednak będzie nam to dane? Gwiazdy dla każdej z nas przygotowały zupełnie różnorodne plany. Które znaki zodiaku będą mogły cieszyć się przyjemnym dniem, a które będą musiały dać z siebie nieco więcej? Sprawdź swój horoskop na niedzielę 8 marca i przekonaj się, co tak naprawdę przygotowały dla ciebie gwiazdy w Dzień Kobiet. Czy los będzie dla ciebie łaskawy?

Zobacz także: 18 najlepszych filmów idealnych na Dzień Kobiet. Spraw sobie dziś chwilę przyjemności

Horoskop dzienny - Baran

Baran powinien spędzić Dzień Kobiet u boku ukochanej osoby. To właśnie on sprawia, że czujesz się pełnowartościową kobietą, dlaczego zatem nie uczcić tego wspaniałego dnia razem? W końcu najważniejsze jest to, żeby dziś czuć się dobrze. Pyszna kolacja przy świecach z lampką wina pozytywnie nastroi cię na cały nadchodzący tydzień.

Horoskop dzienny - Byk

Byk ten dzień powinien poświęcić sobie. Nie zastanawiaj się nad obowiązkami, ani tym, czego chce od ciebie rodzina. Muszą zrozumieć, że i ty czasami potrzebujesz chwili dla ciebie, a Dzień Kobiet to dobry argument. Dlatego zdecyduj się na domowe SPA, długą kąpiel lub po prostu dobrą książkę przy gorącej herbacie. Najważniejsze, żeby zrelaksować umysł. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś nie powinny świętować. O wiele lepiej sprawdzi się dla ciebie rozkręcenie na nadchodzący tydzień. Jeżeli już dziś odpowiednio przygotujesz się do obowiązków, które czekają cię od poniedziałku, możesz zyskać o wiele więcej niż chwila świętego spokoju w Dzień Kobiet. Zdecydowanie ci się to opłaci.

Horoskop dzienny - Rak

Dzień Kobiet stoi pod znakiem romantyzmu. Rak powinien dziś dać się zaskoczyć ukochanej osobie. Dzięki temu będziesz mieć niezwykłą i romantyczną niespodziankę. Dzięki temu mijający weekend uznasz za bardzo udany i pozytywnie nastroisz się na cały nadchodzący tydzień. A to jest ci bardzo potrzebne do realizacji zamierzonych celów. 

Horoskop dzienny - Lew

Szalony weekend, na który zdecydował się Lew, trwa w najlepsze. Jeżeli wybrałeś się na wycieczkę, do której nakłaniały cię gwiazdy, zdecydowanie możesz zrelaksować się w nowym otoczeniu. Jeżeli jednak zdecydowałeś się zostać w domu, nie ma tego złego! Zawsze możesz spędzić ten wyjątkowy dzień na szaleństwach w swoim mieście. Bierz partnera lub kumpla pod pachę i ładuj baterie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna doskonale wie, że tegoroczny Dzień Kobiet jest dla niej przełomowy. W końcu udało ci się poprawić relacje z ukochaną osobą, co może owocować ciekawymi planami na przyszłość. Singielki natomiast ujrzały światełko w tunelu i nabrały wiatru w skrzydła. Czas w końcu znaleźć drugą połówkę! 

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku przeżyjesz najgorętsze noce!

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś chce poświęcić swój czas na przemyślenia na różne tematy. Taki Dzień Kobiet pod znakiem medytacji może ci dobrze zrobić. Nie dość, że jesteś w stanie wpaść na genialne pomysły dotyczące twojej przyszłości, to jeszcze w dodatku masz szansę na to, żeby wyciszyć się i zregenerować umysł przed nadchodzącym tygodniem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion ma dziś ochotę na odpoczynek. A Dzień Kobiet sprzyja jego planom. W końcu możesz zrelaksować się, oddać dzieci pod opiekę ukochanemu i wyciszyć. Domowe SPA lub kilka chwil z ulubionym serialem są ci bardzo potrzebne, żeby oderwać się od przygnębiającej codzienności. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec powinien dziś poświęcić czas ukochanej osobie. Ostatnio partner dał ci dużo wsparcia, zatem czas się odwdzięczyć. Postaraj się przyrządzić coś dobrego do jedzenia, pójdźcie razem do kina lub do teatru, albo po prostu odpalcie Netflixa! Taki wieczór tylko we dwoje jest wam bardzo potrzebny. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec po szalonej sobocie dziś po prostu ma ochotę na odpoczynek. Jeżeli jesteś w związku, przytul się do ukochanej osoby i poświęć jej trochę czasu. Singielki natomiast powinny się zrelaksować, a potem wybrać na miasto. Być może to właśnie idealny wieczór na długo przekładaną randkę? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik powinien dziś odpocząć i nabrać dystansu do kwestii zawodowych. Inaczej od jutra znów będzie cię czekać orka na ugorze. Postaraj się dziś nieco wyluzować, a w nowy tydzień wejdziesz ze świeżą energią, tym samym będziesz w stanie ponownie w pełni poświęcić się obowiązkom, co na pewno doceni pracodawca. 

Horoskop dzienny - Ryby

Czas w końcu zregenerować siły na nadchodzący tydzień. Ryby powinny dać dziś sobie chwilę na odpoczynek i odrobinę świętego spokoju. Dzięki temu odpoczniesz zarówno fizycznie, jak i psychicznie. A Dzień Kobiet to dobry dzień ku temu, żeby to partner zajął się dziećmi. Dzięki temu będziesz mogła skupić się wyłącznie na sobie. 

Zobacz także: Ile godzin snu potrzebuje twój znak zodiaku? Osobom spod niektórych znaków wystarczy zaledwie godzina!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?