Zamknij

Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

09.12.2020 19:58
Horoskop na marzec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Czy wiosna przyniesie Ci nagłe porywy serca i wielką miłość? A może planetarna aura ześle Ci dobrą passę w finansach? Przeczytaj horoskop na marzec 2021 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten miesiąc i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop miesięczny na marzec 2021 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop Wodnik Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki w związkach będą miały okazję w tym miesiącu obudzić dawny ogień w relacji z partnerem. Single zaś będą mieć szansę znaleźć prawdziwą miłość. Planetarna aura sprzyja amorom zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca.

Praca i finanse: Bądź taktowny i uprzejmy, zwłaszcza wobec osób, które słabo znasz, a unikniesz zawodowych kłopotów i zdobędziesz sobie miano osoby życzliwej i empatycznej. Gwiazdy mówią, ze taka dobra opinia naprawdę Ci się przyda, zwłaszcza pod koniec miesiąca.

Zdrowie: Uważaj na wiosenne przeziębienia, bo pogoda w marcu bywa jeszcze zdradliwa. Nie daj się oszukać pierwszym promieniom słońca i nadal ubieraj ciepło, bo w przeciwnym razie kilka dni będziesz musiał spędzić w łóżku.

Poznaj także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Ryby Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą potrzebowały w tym miesiącu więcej czasu dla siebie i swoich spraw. Dlatego będziecie stronic od randek i spotkań towarzyskich. Wyjaśnijcie to jednak bliskim, by nie poczuli się urażeni.

Praca i finanse: W tym miesiącu czeka Cię sporo pracy, a Mars, który będzie miał silny wpływ w Twoim znaku, może co chwile krzyżować twoje plany. Nie rezygnuj jednak ze swojego celu i uparcie idź do przodu. Gwiazdy chcą sprawdzić Twoją wytrwałość. Czy zdasz ten egzamin?

Zdrowie: To doby czas, by wrócić do uprawiania ulubionego sportu. Zamiast narzekać, że pogoda nadal nie jest idealna, lepiej odpowiednio się ubierz i zacznij się ruszać. Robiąc to, co sprawia Ci przyjemność, poczujesz się szczęśliwszy.

Przeczytaj także: Horoskop na maj 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Baran Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Barany wraz z nadchodzącą wiosną poczują, że budzą się w nich przygasłe wcześniej uczucia. Znów poczujecie się, jakbyście mieli osiemnaście lat i zakochacie bez pamięci w kimś, kogo dobrze już znacie.

Praca i finanse: Bądź odważny i walcz o projekty, które wydają Ci się przyszłościowe i opłacalne. Gwiazdy mówią, że masz dobrą intuicję i właściwie wybierasz to, co wkrótce przyniesie duży zysk i Tobie i firmie.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym miesiącu większych kłopotów. Wraz z nadchodząca wiosną, poczujesz przypływ dobrej energii i zyskasz świeże spojrzenie na wiele kwestii, które jeszcze niedawno spędzały Ci sen z powiek.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Byk Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom w tym miesiącu doświadczą, czym jest miłość od pierwszego wejrzenia. Ugodzi Was strzała amora bez względu na to, czy jesteście w związku czy nie. Tylko od Was zależy, co z tym zrobicie.

Praca i finanse: Emocje w pracy nie będą dobrym doradcą, więc postaraj się trzymać je na wodzy. Nie podejmuj decyzji pod ich wpływem, zwłaszcza tych strategicznych i dotyczących spraw personalnych, bo możesz tego bardzo żałować.

Zdrowie: Możesz w tym miesiącu czuć się przemęczony i pozbawiony energii. To wina wiosennego przesilenia. Postaraj się jak najwięcej czasu poświęcić na odpoczynek i relaks i zregenerować swój organizm po zimie.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Bliźnięta Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta W drugiej połowie miesiąca poczują wiosnę… w sercu. W Twoim życiu pojawi się ktoś, kto wyda Ci się wprost idealny, a przede wszystkim naprawdę będzie mu na Tobie zależało. Wreszcie wszystko zacznie się układać tak, jak powinno.

Praca i finanse: Twoje ambitne pomysły spowodują sporo zamieszania i głośnych dyskusji. Nie przejmuj się tym jednak i realizuj to, co sobie zamierzyłeś. Najgłośniej gadają zawsze Ci, którzy nie maja odwagi spełnić swoich marzeń.

Zdrowie: Pierwsze promienie wiosennego słońca doskonale wpłyną na Twój nastrój i dadzą Ci zastrzyk pozytywnej energii i optymizmu. Znów poczujesz, że możesz wszystko i ze świat leży u Twoich stóp.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Rak Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Raki zapragną ustabilizować swoje życie uczuciowe, ale na horyzoncie pojawia się pewne pokusy, szczególnie groźne dla Raków w związkach. Będziecie musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę pragniecie i jak wyobrażacie sobie swoją przyszłość.

Praca i finanse: W tym miesiącu będziesz musiał dać z siebie w pracy sto procent, a momentami nawet więcej. Zapowiada się bardzo intensywny czas i mnóstwo nowych zadań, które wyznaczy Ci szef. Jeśli się sprawdzisz, możesz liczyć na gratyfikację.

Zdrowie: Pamiętaj, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, a wiosna to doskonała pora roku, by znaleźć aktywność fizyczną, które będzie sprawiała Ci przyjemność i która jednocześnie przyniesie korzyści dla Twojego zdrowia.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Lew Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą się zastanawiać, dlaczego partner nie patrzy na nie tak jak dawniej. Dojdą jednak do wniosku, że w sumie najważniejsze jest to, że nadal przy Was jest. Single mogą spodziewać się nagłych zwrotów akcji w sprawach uczuciowych – sytuacja będzie dynamiczna.

Praca i finanse: W tym miesiącu uważaj na to, ile wydajesz, bo gwiazdy wróżą Ci pewne perturbacje w sprawach finansowych. Lepiej zaciśnij pasa i dokładnie przyglądaj się swoim wydatkom, bo Twój domowy budżet zawiśnie na włosku.

Zdrowie: Lwy powinny zadbać w tym miesiącu od swoją sylwetkę. Nadmiar zimowego ciałka zacznie Ci przeszkadzać i sprawi, że nie będziecie czuć się atrakcyjnie. Nie liczcie jednak, że uda wam się cokolwiek osiągnąć, leżąc na kanapie. Konieczny będzie solidny trening rozłożony na wiele tygodni.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Panna Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach poczują znów szybsze bicie serca na widok swojego partnera, a dawne uczucia odżyją i wybuchną z nową mocą. To będzie prawdziwy renesans Waszej znajomości. Single mogą zaś liczyć na duże zainteresowanie ze strony płci przeciwnej oraz liczne randki.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry i spokojny miesiąc w pracy. Planetarna aura Ci sprzyja i wszystko będzie układało się po twojej myśli. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że cokolwiek Ci je pokrzyżuje.

Zdrowie: Pozwól, by wiosenne słońce rozproszyło mroki w Twoim wnętrzu. Przestań się zamartwiać na zapas i snuć czarne wizje na przyszłość. Uśmiechnij się do świata i ludzi i spójrz w przyszłość z większym optymizmem.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Waga Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi powinny w tym miesiącu unikać sytuacji konfliktowych, zwłaszcza z kimś, kto jest im bliski. Takie drobne, ale częste sprzeczki mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na Waszą relację i skłonić Cię do podjęcia niewłaściwych działań.

Praca i finanse: W tym miesiącu możesz być bardzo rozkojarzony za sprawą dość burzliwego układu planet na Twoim niebie. Dlatego gwiazdy radzą, byś szczególnie uważał w pracy, zwłaszcza wykonując zadania związane ze sprawami finansowymi lub podpisując dokumenty.

Zdrowie: Marzec sprzyja odpoczynkowi i regeneracji po zimie. Postaraj się jak najwięcej korzystać z coraz dłuższych i cieplejszych dni i spędzać czas na świeżym powietrzu. Nawet krótki spacer czy lekki jogging poprawią Twoją kondycję fizyczną i dobrze wpłyną na Twoje samopoczucie.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Skorpion Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w związkach dojdą do wniosku, że nie czują się komfortowo w relacji, w której obecnie pozostają. Gwiazdy radzą, byście znaleźli w sobie odwagę, by coś z tym zrobić. Single powinny zaś zastanowić się nad tym, czego naprawdę chcą, bo ich działania będą chaotyczne o pozbawione sensu.

Praca i finanse: W połowie miesiąca możesz dostać bardzo ciekawą propozycję zawodową, która na zawsze odmieni Twoją zawodową ścieżkę. Przyjęcie jej będzie wiązało się z wieloma zmianami, także w życiu prywatnym, więc zastanów się dobrze, czy jesteś na to gotowy.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne nie będzie sprawiać Ci kłopotów, ale w drugiej połowie miesiąca możesz poczuć się zmęczony i pozbawiony energii. Gwiazdy mówią, że warto pomyśleć o krótkim urlopie, podczas którego będziesz mógł zregenerować swoje siły.

Przeczytaj także: Horoskopy dzienne dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Strzelec Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce  będą uciekać przed prawdziwym uczuciem, które w połowie miesiąca spadnie na nie nieoczekiwanie jak grom z jasnego nieba. Gwiazdy mówią, że wszelkie próby stłumienia emocji na nic się nie zdadzą – miłość będzie silniejsza.

Praca i finanse: W tym miesiącu poznasz kogoś pełnego pasji, kto zainteresuje Cię dziedziną, którą się zajmuje, i zainspiruje do tego, by zmienić swoje zawodowe tory. Zanim jednak podejmiesz wiążące decyzje, upewnij się, że nowe zajęcie na pewno jest dla Ciebie i że nie jest to tylko chwilowy kaprys.

Zdrowie: To idealny czas, by zadbać o swoje ciało po zimie. Umów się na zabiegi pielęgnacyjne do kosmetyczki lub regularnie rób sobie domowe SPA – peelingi, maseczki, zabiegi na włosy czy paznokcie sprawią, że nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale też lepiej się poczujesz.

Przeczytaj także: Horoskopy tygodniowe dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Koziorożec Marzec 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce będą w tym miesiącu obchodzić rocznicę… zakończenia pewnej wyjątkowej relacji. Takie uczucie przydarza się raz na milion, a Wy sami zdecydowaliście się je stłumić. Pretensje możecie mieć więc tylko do siebie. Gwiazdy mówią, że próby odbudowania tego, co zburzyliście, nie powiodą się.

Praca i finanse: W tym miesiącu przygotuj się na to, że planetarna aura nie będzie Ci sprzyjać, a Mars, który ma silny wpływ w Twoim znaku, będzie rzucał Ci kłody pod nogi. Wszystko będzie szło Ci jak po grudzie. Będziesz musiał wytrwale pracować, aby nie zawalić swoich obowiązków.

Zdrowie: Nie będziesz teraz w najlepszej kondycji. Zauważysz, że Twoje wiosenne ubrania zrobiły się nad wyraz ciasne,  a pozimowy nadmiar ciałka da Ci się we znaki – spostrzeżesz, że nie jesteś już tak sprawny i gibki jak jeszcze niedawno. Czas się wziąć za siebie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?