Zamknij

Horoskop na luty 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

02.12.2021 18:21
Horoskop na luty 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop na luty 2022 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jaki będzie ten miesiąc.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten miesiąc i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop miesięczny na luty 2022 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop Wodnik Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Wodniki będą musiały w tym miesiącu zawalczyć o swoje w sprawach uczuciowych. Jeśli nie chcecie stracić kogoś, na kim Wam zależy, zbierzcie się na odwagę i wreszcie powiedzcie o swoich prawdziwych uczuciach. Najlepszy czas na wyznania to druga połowa miesiąca.

Praca i finanse: To, co osiągnąłeś w życiu zawodowym, nagle przestanie Ci wystarczać, a Ty będziesz chciał sięgnąć po więcej. Nie ma w tym nic złego, uważaj jednak, by w drodze na szczyt nie zatracić tego, co jest nie mniej ważne, np. dobrych relacji z innymi.

Zdrowie:  Zadbaj o swoją sylwetkę. Nie szukaj wymówek w postaci niskiej temperatury czy złej pogody. Możesz przecież ćwiczyć w domu. Jeśli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę, czas najwyższy zacząć coś robić w tym kierunku.

Horoskop Ryby Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Ryby będą w tym miesiącu starały się zrobić wszystko, by uszczęśliwić bliską im osobę. Zastanówcie się jednak, czy nie przesadzacie i nie jesteście zbytnio nadgorliwi. Pamiętajcie, że stare przysłowie mówi, że kota można także zagłaskać.

Praca i finanse: To będzie bardzo intensywny miesiąc. Szef wyznaczy Ci bardzo ambitne ciele, od których realizacji będzie zależała Twoja dalsza przyszłość w firmie. Musisz wziąć się solidnie do pracy, jeśli chcesz sprostać oczekiwaniom przełożonego.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i żadne choroby ani dolegliwości nie zakłócą Ci spokoju. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś o nic nie musiał się martwić.

Horoskop Baran Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach będą cieszyć się w tym miesiącu spokojem i stabilizacją w relacjach z partnerem. Wreszcie wszystko zacznie układać się tak, jak powinno. Single powinny zaś być ostrożne w nawiązywaniu nowych znajomości, bo ktoś może próbować wykorzystać Wasze dobre serce.

Praca i finanse: W tym miesiącu będziesz prawdziwym przodownikiem pracy. Wszystkie Twoje zadania będą wykonane wzorowo, co nie umknie uwadze szefa. Możesz liczyć nie tylko na pochwałę, lecz także na gratyfikację finansową.

Zdrowie: W tym miesiącu możesz odczuwać drobne dolegliwości żołądkowe. Ich powodem jest niezbyt zdrowa dieta. Zamiast ciężkostrawnych potraw, włącz do menu więcej owoców i warzyw, a ostatni posiłek jedz najpóźniej do godziny 20. Od razu powinieneś poczuć się lepiej.

Horoskop Byk Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Byki muszą uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcą przebić się przez mur, który pewna osoba zbudowała wokół siebie. Tylko wytrwałość i delikatność mogą pomóc Wam poznać jej prawdziwe wnętrze. Nie spieszcie się.

Praca i finanse: Dostaniesz w tym miesiącu pewną zawodową propozycję, która na pierwszy rzut oka będzie dla Ciebie bardzo opłacalna. Zanim jednak wpadniesz w euforię, przemyśl wszystko dokładnie i zastanów się, czy oferta jest na pewno aż tak dobra, na jaką wygląda.

Zdrowie: W tym miesiącu nie będziesz w najlepszej formie, więc staraj się nie forsować zbytnio swojego organizmu i więcej odpoczywać. Nie zarywaj też nocy i dbaj o to, byś spał minimum 7-8 godzin na dobę.

Horoskop Bliźnięta Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Bliźniętom luty upłynie pod znakiem flirtów i licznych randek. Poznacie mnóstwo ciekawych osób i będziecie mieć problem, by zdecydować się, z kim chcecie spędzić więcej czasu. Wybierając, kierujcie się tym, co podpowiada Wam intuicja.  

Praca i finanse: Luty to dobry miesiąc, by zainwestować w swój rozwój. Porozmawiaj z szefem o możliwości dodatkowych szkoleń czy uczestniczenia w konferencjach branżowych. Gwiazdy mówią, że szef będzie zadowolony, że ma tak ambitnego pracownika.

Zdrowie: Zadbaj o siebie i swoje potrzeby – zarówno te cielesne, jak i duchowe. Do niczego się nie zmuszaj i troszcz się o swój komfort psychiczny. Jeśli będziesz żyć w zgodzie ze sobą i swoimi pragnieniami, będziesz szczęśliwy.

Horoskop Rak Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Raki będą musiały w tym miesiącu podjąć pewne ważne decyzje związane z przyszłością relacji, w której znajdują się od dłuższego czasu. Dajcie sobie czas do namysłu i nie działajcie pod wpływem emocji, bo one nie będą najlepszym doradcą.

Praca i finanse: Twoja sytuacja zawodowa będzie dobra i stabilna, możesz więc bez przeszkód snuć dalekosiężne plany i realizować cele, które wyznaczyłeś sobie na kolejne miesiące. Saturn, Twój planetarny opiekun, będzie Cię wspierał.

Zdrowie: W drugiej połowie miesiąca uważaj na przeziębienie i unikaj dużych skupisk ludzkich, by nie złapać przeziębienie lub grypy. Twoja odporność może nie być w najlepszej kondycji, lepiej więc zapobiegać, niż leczyć.

Horoskop Lew Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą cieszyć się niczym niezmąconym spokojem i perfekcyjną harmonią w relacjach z partnerem. Możecie być pewni, że nikt nie kocha Was równie mocno. Single zaś czeka pewne rozczarowanie kimś, na kim Wam bardzo zależało. Niestety nie jest Wam pisana wspólna przyszłość.  

Praca i finanse:  Wskutek Twoich nieprzemyślanych działań, które będzie cechował brak profesjonalizmu, Twoja sytuacja zawodowa może się drastycznie pogorszyć. Pretensje możesz mieć jednak tylko do siebie. Będziesz musiał zmierzyć się z konsekwencjami.

Zdrowie:  W tym miesiącu będziesz czuł się pozbawiony energii i motywacji do działania. Nie oczekuj, że ktoś będzie popychał Cię do przodu – sam musisz znaleźć to, co skłania Cię do działania i samorozwoju.

Horoskop Panna Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach powinny docenić partnera i to, jak wiele dla Was robi. Często są to bardzo proste i oczywiste rzeczy, ale czy potraficie wyobrazić sobie codzienność bez nich? Single powinny zaś przygotować się na ugodzenie strzały Amora – ktoś wyjątkowy pojawi się na Waszej drodze.

Praca i finanse: W lutym utrzyma się dobra passa zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych. Możesz spokojnie rozwijać swoją karierę i realizować cele, które sobie wyznaczyłeś na ten rok.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz w naprawdę dobrej formie. Nie zabraknie Ci pozytywnej energii i sił do realizacji swoich planów. Gwiazdy zadbają o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop Waga Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Wagi będą miały wrażenie, że w tym miesiącu w sprawach sercowych nic nie idzie tak jakby tego chciały. Gwiazdy mówią jednak, że planetarna aura zacznie Wam sprzyjać w drugiej połowie miesiąca, a przełomowym dniem będą walentynki.

Praca i finanse: W tym miesiącu uda Ci się osiągnąć to, co planowałeś zrobić już w zeszły m roku. Choć nie obyło się bez małego poślizgu, i tak możesz być z siebie dumny.

Zdrowie: Poczujesz dotkliwy brak słońca i ciepłych dni. Niestety na wiosnę będziesz musiał jeszcze trochę poczekać, ale nastrój szybko mogą poprawić Ci kilkuminutowe naświetlania lampami imitującymi światło słoneczne. To dobry sposób na zimową chandrę.

Horoskop Skorpion Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Dla Skorpionów luty zacznie się spokojnie, ale druga połowa miesiąca przyniesie trochę zawirowań i nagłych zwrotów akcji w sprawach sercowych. Zachowaj spokój i nie działaj zbyt pochopnie, bo możesz zniszczyć to, o co tak długo zabiegałeś.  

Praca i finanse: W tym miesiącu bądź skupiony na swoim celu i nie pozwól, by cokolwiek Cię rozpraszało. Jeśli zamiast iść do przodu, będziesz rozglądał się na boki, nie licz na to, że uda Ci się dopiąć swego.

Zdrowie: W tym miesiącu poczujesz się zmęczony i pozbawiony energii. Gwiazdy radzą, byś wziął kilka dni urlopu i odpoczął. Nawet jeśli nie możesz nigdzie wyjechać, spokojny czas spędzony w domowym zaciszu, też dobrze Ci zrobi.

Horoskop Strzelec Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Strzelce będą odczuwać pustkę i nudę w swoim życiu uczuciowym. Zamiast jednak obarczać o to winą innych, poszukajcie jej… w sobie i zastanówcie się, czy zrobiliście cokolwiek, by podsycić ogień w Waszym związku.  

Praca i finanse: Początek miesiąca przyniesie dobrą passę w sprawach zawodowych, ale druga połowa lutego nie będzie dla Ciebie aż tak szczęśliwa. Dlatego wszystkie ważne sprawy oraz negocjacje biznesowe postaraj się zakończyć do połowy miesiąca.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym miesiącu sprawiało Ci większych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i robić to, co sobie zamierzyłeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop Koziorożec Luty 2022

Miłość i życie prywatne: Dla Koziorożców, zwłaszcza tych w związkach, będzie to miesiąc, który upłynie pod znakiem miłości i czułości. Nic dziwnego, w końcu w lutym przypada święto zakochanych, a nikt nie potrafi kochać równie mocno i szczerze jak Ty, ani w bardziej czarujący sposób tych uczuć okazywać.  

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo intensywny i pracowity miesiąc. Będziesz musiał podołać bardzo wysokim wymaganiom szefa, a od tego będzie zależała Twoja dalsza przyszłość w firmie. Nie spoczywaj więc na laurach.

Zdrowie: W tym miesiącu przygotuj się na poważne problemy ze stawami. Możesz odczuwać bóle i łamanie w kościach. To skutek tego, że nie ubierasz się odpowiednio do temperatury i przechadzasz organizm. Spodnie z dziurami zostaw na cieplejsze dni, zwłaszcza jeśli masz już swoje lata.

Poznaj także:  Horoskop roczny na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris