Zamknij

Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

09.07.2020 10:59

Tego lata nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić na błogi odpoczynek. Niektóre znaki właśnie teraz czekają największe zmiany. Kto zmieni pracę, a do kogo uśmiechnie się szczęście w miłości? Sprawdź horoskop na lipiec i sierpień 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop lato 2020
fot. Shutterstock

Tegoroczne wakacje rozpoczęły się dość burzliwie. Zaćmienie Księżyca 5 czerwca, zaćmienie Słońca 21 czerwca, zaćmienie Księżyca 4 lipca... Dawno nie mieliśmy tak wielu napięć w życiu uczuciowym! Na dodatek retrogradacja Merkurego znacznie utrudniła nam komunikację - a odkąd Mars jest w znaku Barana, wszyscy chcemy bronić swojego zdania. Nagłe zakończenia i nowe początki na początku lipca wyznaczyły nam nowe pragnienia. O czym teraz marzysz? Sprawdź, czy uda ci się to zdobyć! Poznaj swój horoskop na lato 2020.

Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Baran

Baran powinien się szykować na piękne lato. Twoja planeta opiekuńcza, Mars, weszła do twojego znaku pod koniec czerwca i zostanie tam aż do 2021 roku. Pierwsze dni, w których to odczuwałeś, mogły być dla ciebie trudne i pełne konfliktów. Jednak masz je już za sobą! Teraz można się spodziewać, że dostaniesz od Marsa wszystko, co najlepsze. Czekają cię dni pełne pasji i zmysłowych doznań. Zawalczysz o siebie i dzięki obecności twojego niebiańskiego opiekuna będziesz w stanie zdobyć każdą rzecz, na której będzie ci zależało. Nie bój się powiedzieć komuś, że go kochasz. Graj teraz o najwyższe stawki i nie bój się ryzykować. Wszystko ci się uda!

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Byk

Byk postawi teraz na siebie. Za sprawą Wenus odzyskasz teraz poczucie własnej wartości, które w ostatnich miesiącach nieco ucierpiało. Uda ci się zrozumieć, że zgadzając się na byle jakie relacje tylko sobie szkodzisz. Nie musisz się do nikogo dopasowywać tylko po to, żeby kogoś mieć. Od teraz przestaną cię interesować toksyczne znajomości i będziesz wolał spędzać wieczory samotnie niż z ludźmi, którzy psują ci humor. Choć dotąd byłeś całkowicie skupiony na cudzym szczęściu, teraz zaczniesz każdego dnia sprawiać sobie przyjemności. Pokochasz siebie i w ten sposób przyciągniesz do swojego życia nową osobę, która nie będzie widziała świata poza tobą.

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Bliźnięta

Bliźnięta przejdą przez wielkie zmiany. Rozstania, powroty, przełomowe momenty w związku - ani jednego dnia nie uda się wam przeżyć spokojnie. To dla ciebie czas ogromnych lekcji w życiu uczuciowym, a to z pewnością odbije się na pracy. Prawdopodobnie postanowisz jakoś odreagować te zawirowania i wymyślisz metamorfozę swojego wizerunku. Zmiana stylu ubierania się albo koloru włosów będzie dla ciebie symbolicznym rozpoczęciem kolejnego etapu w życiu. Wyślesz w ten sposób sygnał do reszty świata, że potrafisz się odnaleźć w swojej nowej sytuacji.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Wodnika? Musisz znać ten jeden sekret, by to zrobić

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Rak

Rak stanie się podejrzliwy. "Jestem w twoim życiu najważniejszy/a, czy traktujesz mnie tylko jak zabawkę na boku?" - takie pytania będziesz zadawać w myślach osobie, z którą się spotykasz. Masz intuicyjne odczucie, że coś jest zupełnie innym niż się wydaje i coraz bardziej tracisz poczucie bezpieczeństwa w swojej relacji. Niedługo pewnie powiesz tej osobie: wszystko albo nic, teraz albo nigdy. Obawy o to, że cię wtedy zostawi, mogą być słuszne - ale czy warto trwać u boku osoby, która nie jest pewna swoich uczuć? Jak mawiały nasze babcie: "Tego kwiatu jest pół światu". Jeszcze tego lata możesz spotkać następną miłość.

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Lew

Lew przeżyje lato jak z filmu. Wenus tańczy teraz w sferze przyjaźni i miłości w twoim życiu. W przeciągu następnych dwóch lat twoi bliscy będą okazywać swoje przywiązanie przy pomocy wielkich gestów, dodając im trochę dramatyzmu. Nic nie będą mogli na to poradzić - tak na nich działasz! A ty, Lwie, będziesz się czuł jak postać z dobrze napisanego scenariusza. Nie będziesz mógł się nadziwić tym splotom wypadków, które będą organizowały teraz twoje życie towarzyskie. Ty sam nie musisz nic robić, tylko się tym zachwycać. Szczerze nazywaj, co czujesz. To jeszcze bardziej wzmocni więzi, które mają przy tobie pozostać.

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Panna

Panna odczuje to lato jak wielkie odświeżenie. Za sprawą przyjaźni, która pojawi się w twoim życiu, zyskasz wiele nowych możliwości. Dzięki tej osobie poznasz kolejnych ludzi i zaczniesz uczestniczyć w spotkaniach, które zapamiętasz na długo. Niektórzy trafią w ten sposób na nową pracę, inni na miłość. Jedno jest pewne - czas odnowić ważne przyjaźnie i nawiązać nowe. To właśnie jest teraz dla ciebie droga do tego, żeby przeżyć niezapomniane lato. W lipcu i w sierpniu zawsze staraj się mieć przy sobie jakiegoś przyjaciela. Otworzy ci drzwi, do których nie masz kluczy.

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Waga

Waga może zaszaleć. Mars patronuje teraz twoim związkom przez sześć miesięcy! Jest gorąco, ale od ciebie zależy, co to oznacza. Miłość czy nienawiść od pierwszego wejrzenia? Seks czy walka na śmierć i życie? Ta pełna namiętności planeta z pewnością tego lata zadba o to, żebyś nie zaznała spokoju. Jednak to ty wybierzesz, czy będzie to poznawanie nowych ludzi czy blokowanie znajomych na Instagramie i na Facebooku. Czasem będzie dobrze na kilka dni zamknąć się w sobie, żeby zebrać myśli. Zastanów się, czego ci teraz trzeba. Nowy intensywny romans czy zakończenie poprzedniego, by wreszcie postawić komuś granice?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najgorętszymi kochankami!

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Skorpion

Skorpion będzie się uczył otwartości. Dowiesz się tego lata, że okazywanie słabości wcale nie utrudnia naszych relacji z ludźmi, a zamiast tego im pomaga. Dlaczego masz ukrywać to, że zostałeś wcześniej zraniony albo obawiasz się zaufać? Pozwól na to, by cię zrozumiano. Uwaga! Dotyczy to też pracy. Nie okłamuj szefa, że ze wszystkim dajesz sobie radę, jeśli wcale tak nie jest. Przyłapie cię, kiedy pójdziesz płakać do łazienki. Zyskasz jego szacunek, jeśli otwarcie wyznacz, że masz z czymś problemy. Znajdziecie dla nich rozwiązanie. 

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Strzelec

Strzelec może wywołać małe zamieszanie. Czerwcowe zaćmienie w twoim znaku spowodowało, że zacząłeś mieć wątpliwości co do siebie i ludzi w swoim życiu. Będziesz je odczuwać do końca lipca. Sam już nie wiesz, czy chcesz być sam czy z kimś, albo czy jesteś teraz szczęśliwy w swoim związku. W połowie miesiąca możesz spróbować porozmawiać o tym z bliską ci osobą. Jednak uważaj, żeby nie dramatyzować! Część Strzelców przez całe lato będzie próbowała wybrać pomiędzy dwiema osobami i nie będzie mogła się zdecydować. Postaraj się nikogo nie zranić.

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Koziorożec

Koziorożec postawi na jakość. Koziorożce w związkach przeżyją rozkwit miłości. Poczujesz się szczęśliwy, że ty i twój partner wciąż się rozwijacie. Ostatni czas wcale nie był dla was łatwy, ale teraz gwiazdy spojrzały na was łaskawiej. Koziorożce bez pary natomiast nawet nie będą chciały myśleć o stworzeniu bliskiej relacji, jeśli druga strona nie będzie wnosiła do ich życia czegoś wartościowego. Jak znaleźć parę? Zamiast ćwiczyć na youtubie albo czytać na forach posty o czymś, co cię interesuje, rozwijaj pasję poza domem. Spotkasz na zajęciach kogoś, z kim połączy cię ciekawa rozmowa.

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Wodnik

Wodnik zanurzy się we wspomnieniach. Retrogradacja Wenus, która przywołała obrazy z przeszłości, przypomniała wielu z was o tej jednej osobie, która zawsze wywołuje ścisk w waszym sercu. "A jeśli to ta jedyna?", "A jeśli powinnam być z nim?" - takie pytania zaczną nawiedzać Wodnika nocami. Bardzo możliwe, że odpowiedź na te pytania brzmi: tak! Warto to sprawdzić, bo inaczej na całe lato utkniecie w niespełnionych wyobrażeniach. Nieważne, ile czasu minęło. Zaproście tę osobę na spotkanie.

Zobacz także: Jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny?

Horoskop na lipiec i sierpień 2020 - Ryby

Ryby zaczną tego lata tęsknić za posiadaniem bratniej duszy. Sprawdzą, czy aby na pewno jest nią ich partner... Single natomiast będą tyle o takiej osobie marzyć, że wreszcie kogoś takiego spotkają. Jeśli tylko nie będą jej zbytnio idealizować i zakładać, że nie posiada żadnych wad, będzie szansa na wspaniałą relację. W przeciwnym wypadku czeka je gorzkie rozczarowanie. Nie uciekajcie w samotność dlatego, że nie spotkaliście postaci ze swych marzeń. Rozejrzyjcie się wokół - ludzie dają się lubić nawet ze swoimi słabościami!

Który znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?