Zamknij

Czas na zmiany! Te 3 znaki zodiaku jesienią przejdą prawdziwą metamorfozę

01.10.2020 11:16
Piękna, rudowłosa kobieta z czerwonymi ustami idzie ulicą w płaszczu i białym berecie
fot. Shutterstock

Jaki jest twój horoskop na jesień 2020? Te 3 znaki zodiaku czekają zmiany. Przejdą prawdziwą metamorfozę!

Niektórzy z nas jesienią wolą zamknąć się w czterech ścianach i nie mają ochoty na zmiany. Na te zazwyczaj decydujemy się wiosną, gdy przyroda budzi się do życia. Niektórzy jednak w tym roku nieco zmienią zdanie. Okazuje się, że jesień będzie sprzyjała niektórym znakom zodiaku do tego stopnia, że zdecydują się na naprawdę odważne metamorfozy w swoim wyglądzie. Zobaczcie sami, czy to przypadkiem nie wy znajdujecie się na tej liście. I nie bójcie się zmian, do odważnych świat należy!

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku czekają wspaniałe miesiące! Jesienna chandra ich nie dotyczy

Horoskop na jesień 2020: te 3 znaki zodiaku przejdą metamorfozę

Te 3 znaki zodiaku zdecydują się na odważne metamorfozy! Jesień sprzyja takim decyzjom.

Waga

Waga tej jesieni zbierze się na odwagę, której od dawna jej brakowało. Dlatego też nie tylko zaszaleje z wyglądem, ale również postanowi przejść wewnętrzną metamorfozę. Dzięki temu zrelaksuje się, nabierze dystansu do siebie i świata i po prostu będzie promienieć szczęściem.

Strzelec

Strzelec chce zapomnieć o ostatnich miesiącach. Odetnie się w końcu od problemów i zacznie cieszyć się życiem. Tym samym postanowi zadbać o siebie zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Siłownia, kosmetyczka, fryzjer, ale też medytacja lub joga - tej jesieni odkryjesz, ile masz możliwości na złapanie oddechu i nabranie dystansu. 

Skorpion

Skorpion od dłuższego czasu planuje zmiany, które bał się zrealizować. Teraz nadejdzie ten moment! Jeżeli do tej pory uważałeś, że w pewnym wieku nie wypada mieć różowych włosów lub kolczyka w nosie - teraz zdecydowanie zapomnisz o konwenansach. To jest twój czas i w końcu wyrazisz swoją osobowość. A to zostanie docenione. 

Zobacz także: Te 5 znaków zodiaku łatwo zapada na jesienną chandrę! Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

Wydaje ci się czasami, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z twoją osobowością? Sprawdź, czy nie powinieneś urodzić się pod inną gwiazdą!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?