Zamknij

Horoskop na grudzień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

09.12.2020 18:30

Poznaj horoskop na grudzień 2021 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, jaki będzie dla Ciebie ostatni miesiąc tego roku.

Horoskop na grudzień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię spotka w grudniu? Zastanawiasz się, jaki będzie ten miesiąc? Przeczytaj horoskop miesięczny na grudzień 2021 i przekonaj się.

Horoskop Wodnik Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Wodniki powinny w tym miesiącu postawić na szczerość i otwarte rozmowy. Tylko w ten sposób uda Wam się naprawić pewną ważną dla Was relację i doprowadzić do tego, byście oboje czuli się dobrze ze sobą.

Praca i finanse: Możesz dostać w tym miesiącu ciekawą propozycję zawodową. Zanim jednak ją przyjmiesz, zrób sobie bilans zysków i strat i sprawdź, czy oferta jest naprawdę ta atrakcyjna, na jaką wygląda.

Zdrowie: Grudzień przyniesie Ci spokój i harmonię, której teraz tak bardzo potrzebujesz. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem, a twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Ciesz się każdym dniem.

Przeczytaj także: Horoskopy dzienne dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Ryby Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Ryby będą cieszyć się przedświąteczną atmosferą i nadchodzącym rodzinnym czasem, który spędzą w towarzystwie najbliższych.

Praca i finanse: Nie miej wyrzutów sumienia tylko z tego powodu, że jesteś stanowczy i zorientowany na cel. Nie ma w tym nic złego, a jeśli ktoś asertywność postrzega jako bycie niemiłym, to już jego problem. Nie przejmuj się tym.

Zdrowie: W tym miesiącu Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Dobry humor będzie Ci dopisywał, a Ty będziesz cieszyć się każdym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Horoskopy tygodniowe dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Baran Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Barany będą mogły w tym miesiącu nacieszyć się do woli najbliższymi i wspólnie spędzanym czasem. Nic i nikt nie zepsuje pełnej harmonii i spokoju atmosfery między Wam.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się luźniejszy i spokojniejszy niż zwykle miesiąc. W układzie gwiazd na twoim niebie nie widać żadnych zawodowych, ani finansowych kłopotów, możesz więc spokojnie cieszyć się każdy, dniem.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci spokój, dobrą energię i pogodę ducha. Nie będzie takiej rzeczy, która byłaby w stanie zepsuć Ci dobry humor czy zaburzyć Twoje optymistyczne podejście do życia.

Poznaj także: Horoskop roczny na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop Byk Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Bykom gwiazdy wróżą powodzenie w miłości. Single wreszcie znajdą kogoś, z kim spędzą święta i sylwestra, a także… przyszłość. Byki w związkach na nowo zakochają się w swoim partnerze.

Praca i finanse: W tym miesiącu zrozumiesz, że Twoim największym wrogiem w drodze do sukcesu, jesteś… Ty sam. Twój brak pewności siebie i lęk przed próbowaniem tego, co nowe, paraliżuje Cię i uniemożliwia działanie. To dobry moment, by nad tym popracować.

Zdrowie: Jowisz, Twój gwiezdny opiekun, ześle Ci w tym miesiącu dobre zdrowie i świetne samopoczucie. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie robić wszystko, co sobie zaplanowałeś.

Horoskop Bliźnięta Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Bliźnięta będą w tym miesiącu skupione na sprawach rodzinnych i najważniejsze będzie dla nich szczęście i dobro najbliższych. Nie będziecie sobie zaprzątać głowy nikim innym. Gwiazdy mówią, że to bardzo dobra postawa.

Praca i finanse: To dobry czas, by zastanowić się nad swoją zawodową przyszłością i snuć plany na kolejny rok. Planetarna aura Ci sprzyja, więc wszystko, co sobie postanowisz w tym miesiącu, uda Ci się zrealizować i to szybciej, niż teraz zakładasz.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać. Nie będą imać się Ciebie żadne nieprzyjemne dolegliwości, a Ty będziesz pełen dobre energii, humoru i optymizmu. Nie będziesz musiał się o nic martwić.

Horoskop Rak Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Raki postanowią w tym miesiącu zerwać z rodzinnymi tradycjami i wszystko robić po swojemu. Uważajcie jednak, bo możecie tym bardzo urazić kogoś bliskiego ze starszego pokolenia. Zastanówcie się, czy warto ryzykować dobre relacje.

Praca i finanse: Uważaj na kogoś, kto będzie zazdrościł Ci sukcesów i zrobi wszystko, by oczernić Cię w oczach szefa. Ta osoba zrobi wszystko, by Ci zaszkodzić. Jeśli będzie taka konieczność, nie wahaj się podjąć radykalnych działań.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym miesiącu żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop Lew Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Lwy od początku grudnia nie będą mogły się doczekać świąt i cudownego rodzinnego czasu, dlatego każdą wolną chwilę będą spędzać na planowaniu ostatnich dni grudnia oraz początku nowego roku.

Praca i finanse: Będziesz z zazdrością patrzył na sukcesy i roczne osiągnięcia innych osób. Niestety Ty nie będziesz miał z czego być dumny. Zamiast jednak być zawistnym, lepiej zastanów się, jak to zmienić i postaw na swój rozwój.

Zdrowie: W tym miesiącu, a zwłaszcza w jego drugiej połowie, mogą dokuczać Ci wzdęcia i problemy żołądkowe. Lepiej zawczasu zadbaj o wątrobę, bo ten narząd może być mocno obciążony w tym miesiącu.

Horoskop Panna Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Panny w tym miesiącu docenią to, co mają i bardziej optymistycznie spojrzą w przyszłość. Gwiazdy mówią, że jeśli zmienicie nastawienie na bardziej pozytywne, możecie liczyć na to, że los się do Was uśmiechnie.

Praca i finanse: W ty miesiącu będziesz miał okazję pracować z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu wiele się nauczysz, co z kolei da Ci możliwość aplikowania na wyższe stanowisko. Wykorzysta swoją szansę.

Zdrowie: Dbaj w tym miesiącu o swój komfort psychiczny i nie szczędź sobie odpoczynku i drobnych przyjemności. Rób to, co sprawia Ci przyjemność i ciesz się każdym dniem. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Horoskop Waga Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Wagi będą miały wątpliwości co do tego, co czują wobec bliskiej im osoby. Nie składajcie żadnych deklaracji, jeśli nie jesteście pewni swoich uczuć, bo możecie bardzo kogoś zranić.

Praca i finanse: Gwizdy ześlą Ci szansę na rozwój i znaczne poprawienie swojej sytuacji zawodowej. Musisz tylko być odważny i nie bać się nowych wyzwań. Choć one nie będą łatwe, pozwolą Ci sprawdzić się w nowych rzeczach.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci w grudniu żadnych problemów. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, a dobra energia nie będzie opuszczać Cię nawet na chwilę. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop Skorpion Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Skorpiony nie powinny przejmować się drobnymi spięciami z bliskimi. To normalne, że czasem ludzie mają różne poglądy na pewne sprawy. Nie oznacza to od razu, że między Wami dzieje się coś złego.

Praca i finanse: Poczujesz znudzenie i zmęczenie monotonią swojej pracy. Zastanów się, czy to tylko stan przejściowy, czy jednak poważniejsza sprawa. Jeśli uważasz, że nie spełniasz się w swojej pracy, czas na zmiany.

Zdrowie: Uważaj na przeziębienia, które mogą dać Ci się we znaki w tym miesiącu. Dbaj o swoją odporność i ubieraj się ciepło, abyś nie musiał zmagać się z infekcją lub grypą.

Horoskop Strzelec Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Strzelce uznają, że ogień między nimi, a kimś bliskim, ostatecznie się wypalił. Gwiazdy radzą, byście nie zwlekali dłużej i coś z tym zrobili. Nie tkwijcie w bezruchu i nie czekajcie, aż coś zmieni się samo.

Praca i finanse: Będziesz musiał zmierzyć się w tym miesiącu z nie lada wyzwaniem. Jeśli jednak uda Ci się samemu ze wszystkim uporać, możesz liczyć na to, że kolejny rok zaczniesz już na nowym, znacznie lepszym stanowisku.

Zdrowie: W tym miesiącu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Saturn, Twój planetarny opiekun, zadba o to, by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie sprawiały Ci w tym miesiącu kłopotu.

Horoskop Koziorożec Grudzień 2021

Miłość i życie prywatne: Koziorożce mogą liczyć na uroczy czas pełen cudownej rodzinnej atmosfery oraz niczym nie zmąconego spokoju. Za Wami kolejny wspaniały rok taki jak lubicie najbardziej, czyli bez żadnych zmian.

Praca i finanse: Stare chińskie przysłowie mówi, że aby dokądkolwiek dojść, trzeba wiedzieć, w jakim kierunku zmierzać. To dobry moment, by zastanowić się, jaki jest Twój cel i co chcesz osiągnąć w życiu zawodowym. Na razie płyniesz z prądem.

Zdrowie: Jeśli pod koniec grudnia nie chcesz z przerażeniem stwierdzić, że nie mieścisz się w żadne ubrania, lepiej nie folguj swoim zachciankom i uważaj na to, co jesz. Odstaw przede wszystkim białe, tuczące pieczywo – wyjdzie Ci to na zdrowie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?