Zamknij

Horoskop na Wielkanoc 2021. Przekonaj się, co czeka cię w te święta

02.04.2021 10:54
Wielkanoc
fot. Shutterstock

Horoskop na Wielkanoc 2021 roku wskaże ci, czego możesz się spodziewać w tym szczególnym okresie.

Horoskop na święta wielkanocne 2021 podpowie ci, jak się przygotować na nadchodzące wydarzenia. Sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na Wielkanoc 2021 roku

Jesteś ciekawy, jak upłyną ci w tym roku święta wielkanocne? To szczególny czas, który spędzamy z najbliższymi. Nabieramy wówczas optymizmu, bo widzimy zbliżającą się wiosnę. Każdy z nas chciałby, żeby przyniosła nam jak najwięcej powodów do uśmiechu. 

Zastanawiasz się, czy Wielkanoc upłynie ci w przyjemnej atmosferze? Przekonaj się, co cię czeka. 

Horoskop na święta wielkanocne 2021

Zobacz, co spotka cię w najbliższym czasie. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Baran

Barany staną się nad wyraz spokojne. Ich skłonność do kompromisów będzie dla innych wielką niespodzianką. Warto obserwować reakcje bliskich. To właśnie teraz zdradzą, jakie są ich prawdziwe uczucia. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Byk

Byki czeka wiele zmartwień i wyrzutów sumienia. Dopóki nie wykrztuszą słowa "przepraszam", nie będą umiały dojść do siebie. Czas przyznać się do winy. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Bliźnięta

Bliźnięta wpadną na dość niekonwencjonalny pomysł i postanowią go zrealizować pomimo czyichś protestów. Ten bunt może je sporo kosztować. Czy na pewno muszą za wszelką cenę stawiać na swoim? 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Rak

Raki zapragną wysłać wiadomość z życzeniami do swojej byłej miłości. Powinny jednak być przygotowane, że mogą spotkać się z odrzuceniem. Druga osoba nie ma ochoty wracać do wspomnień. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Lew

Lwy nareszcie się odprężą i przestaną przejmować rzeczami, na które nie mają wpływu. Nabiorą pewności siebie i zaczną się częściej śmiać. To podziała na ludzi jak magnes. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Panna 

Panny będą miały do kogoś głęboki żal, ale nie pokażą tego po sobie. To błąd. Powinny powiedzieć, co im leży na sercu i udowodnić, że mają do siebie szacunek. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Waga

Wagi nie będą miały pewności, co myśleć. Ktoś z ich bliskiego otoczenia spowoduje, że zaczną się zastanawiać, czy warto zostać w tej relacji. Sprawa wyjaśni się dopiero w połowie miesiąca, więc lepiej zająć się teraz rodziną. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Skorpion 

Skorpiony powinny zadbać o spokój ducha i wybrać się na długi spacer na świeżym powietrzu. Jeśli choć na chwilę uda im się zapomnieć o obowiązkach, poczują się zrelaksowane i w święta nikt nie wyprowadzi ich z równowagi. W przeciwnym wypadku może być różnie. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Strzelec 

Strzelce będą miały ochotę uciec od świątecznego stołu i zająć się czymś zupełnie innym. Jeśli poproszą o wyrozumiałość, uda im się wyrwać na kilka godzin. Lepiej nie wymykać się bez słowa, bo wszyscy się obrażą. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Koziorożec

Koziorożcom tegoroczne święta upłyną pod znakiem miłości. Partner będzie bardziej czuły niż zwykle i weźmie na siebie wszystkie przygotowania. Szykują się miłe i przyjemne dni. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Wodnik

Wodniki nie powinny teraz podejmować żadnych decyzji pod wpływem impulsu. Ktoś może wywierać na nich presję, ale nie warto się jej poddawać. Potrzebują czasu, żeby wszystko spokojnie przemyśleć. 

Horoskop na Wielkanoc 2021 - Ryby 

Ryby mogą stracić nadzieję na związek. Nie powinny jednak rozpaczać, bo nic nie jest jeszcze przesądzone. W miłości czasem trzeba być cierpliwym.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?