Zamknij

Horoskop na Nowy Rok. Sprawdź, co spotka cię 1 stycznia 2022 roku

22.12.2021 13:47
Horoskop na Nowy Rok
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku spędzą Nowy Rok w miłej atmosferze, a którym będzie w tych dniach szczególnie trudno? Przeczytaj swój horoskop na 1 stycznia 2022 i sprawdź, na co powinieneś się przygotować.

Istnieje przesąd, że to, co spotka nas w Nowym Roku, jest wróżbą na nadchodzące 365 dni. Sprawdź, jak układ gwiazd wpłynie na twoją przyszłość. Czego możesz się spodziewać wraz w rozpoczęciem 2022 roku? Oto rady, jakie ma dla ciebie astrologia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na Nowy Rok dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może się spodziewać udanego Nowego Roku, a dla kogo początek miesiąca okaże się nieprzyjemny? Przeczytaj swój horoskop na 1 stycznia 2022 i sprawdź!

Horoskop na Nowy Rok - Baran

Barany powinny nauczyć się rezygnować z tego, co nie jest im pisane. Jeśli przestaną kurczowo trzymać się tych projektów, które dotąd się nie spełniły, szybko wpadną na pomysł dotyczący tego, czym mogłyby się zająć. Czas zapomnieć o przeszłości i pójść własną drogą. 

Horoskop na Nowy Rok - Byk

Byki czeka miły dzień spędzony z ukochaną osobą. Lepiej nie spotykać się 1 stycznia z nikim więcej. Atmosfera bliskości, jaką uda się stworzyć tego dnia, pozostanie obecna pomiędzy zakochanymi przez resztę roku. Single mogą marzyć o szczęśliwym związku. Jest szansa, że ich pragnienia się spełnią.

Horoskop na Nowy Rok - Bliźnięta

Bliźnięta popełnią błąd, jeśli tego dnia zostaną w domu. Dopadnie je wtedy smutny nastrój i stracą ochotę na wszystko, co sobie wcześniej zaplanowały. Warto spotkać się z rodziną lub z przyjaciółmi, a nawet porozmawiać z obcą osobą w kawiarni. Bliźniętom w Nowym Roku najbardziej będzie służyć towarzystwo. 

Horoskop na Nowy Rok - Rak

Raki w dniu 1 stycznia czeka spore rozczarowanie. Nie warto mieć zbyt wygórowanych oczekiwań w stosunku do bliskiej osoby, bo jej zachowanie z pewnością sprawi Rakom zawód. Jeśli będzie im bardzo przykro, powinny zastanowić się nad zerwaniem relacji. Być może nie rozczarowały się w ten sposób pierwszy raz?

Horoskop na Nowy Rok - Lew

Lwy będą rozpieszczane przez bliską osobę do granic możliwości. Mogą nawet pomyśleć, że nie zasługują na takie traktowanie. Zamiast tego powinny znaleźć sposób, by okazać wdzięczność i sprawić partnerowi radość. Jeśli nie mają nikogo do pary, tego dnia mogą spontaniczne umówić się z kimś na randkę.

Horoskop na Nowy Rok - Panna

Panny zaczną rozpamiętywać minione miesiące. Jeśli przyjdzie im do głowy, by zamartwiać się problemami sprzed kilku miesięcy, powinny jak najszybciej przestać to robić - w przeciwnym wypadku powrócą w 2022 roku. Warto zamiast tego wspominać najpiękniejsze chwile.

Horoskop na Nowy Rok - Waga

Wagi powinny zacząć prowadzić dziennik, w którym będą notowały swoje przemyślenia. 1 stycznia najbardziej pomoże im spisanie celów i pragnień na nadchodzący rok. Warto już teraz się zastanowić, jak je zrealizować.

Horoskop na Nowy Rok - Skorpion

Skorpiony będą pełne obaw i skłonne do zmartwień. Zamiast wpędzać całą rodzinę w podobny nastrój, mogą jednak poszukać sposobu na to, by zadbać o swój stan psychiczny. Czy ich niepokój ma jakieś konkretne źródło? Najwyższy czas sprawdzić, czy jest uzasadniony. Może to tylko mroczne fantazje?

Horoskop na Nowy Rok - Strzelec

Strzelce muszą uzbroić się w cierpliwość i ufać, że ich sprawy zmierzają ku szczęśliwemu rozwiązaniu. Na początku roku z pozoru niewiele się będzie działo. W rzeczywistości jednak wszystko układa się tak, by już na początku wiosny spełniło się największe marzenie Strzelców.

Horoskop na Nowy Rok - Koziorożec

Koziorożce potrzebują świeżego powietrza. Aby 2022 rok był udany, warto wybrać się na kilka godzin za miasto i pospacerować na łonie natury. To pomoże spojrzeć na sprawy z innego punktu widzenia i nabrać optymizmu.

Horoskop na Nowy Rok - Wodnik

Wodniki zaczną obawiać się tego, czego najbardziej pragną. Będą musiały się zdecydować, czy wolą zaryzykować, czy stchórzyć. Zamiast pytać kogoś o radę, najlepiej posłuchać własnego serca. Ono podpowie Wodnikom, jak mają się zachować. 

Horoskop na Nowy Rok - Ryby

Ryby nie powinny mieć żadnych wyrzutów sumienia, jeśli spędzą cały dzień w łóżku. Potrzebują odpoczynku i spokoju. Ich organizm może się domagać regeneracji. W tym czasie nie warto myśleć o pracy i obowiązkach. Astrologowie zalecają relaks i medytację. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?