Zamknij

Horoskop na Halloween 2022. Co czeka nas podczas najstraszniejszej nocy w roku?

29.10.2022 09:00

Które znaki zodiaku zaliczą tegoroczne Halloween do udanych, a które będą chciały jak najszybciej o nim zapomnieć? Przeczytaj horoskop na 31 października 2022 roku i sprawdź.

Halloween
fot. Shutterstock

Halloween to dla jednych okazja do wyjścia na przebieraną imprezę, a dla innych - czas zaduszny. Nie wszyscy mają dobry nastrój, gdy zbliża się to święto. Niektórzy odczuwają dyskomfort, gdy trzeba wybrać kostium na tę noc. Jednak są tacy, którzy nie powinni w tym roku rezygnować z wieczornego wyjścia - właśnie wtedy mają szansę się zakochać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na Halloween 2022 roku

Chcesz wiedzieć, jak upłynie ci tegoroczne Halloween? Jeśli zastanawiasz się, na jakie wydarzenia powinieneś się przygotować, przeczytaj nasz horoskop na ten dzień. Podpowie ci, czego możesz się spodziewać.

Horoskop na Halloween 2022 roku - Baran

Barany mogą tej nocy po raz ostatni spróbować podbić serce osoby, która podoba im się od miesięcy. Jeśli jednak będą tylko mówić, zamiast słuchać, nie uda im się zrozumieć, na czym polega problem w tej znajomości. Druga strona poczuje się zniechęcona, kiedy zachowają się egoistycznie. 

Horoskop na Halloween 2022 roku - Byk

Byki postąpią tej nocy inaczej, niż wcześniej zakładały. Z chwili na chwilę zmienią zdanie w sprawie tego, jak chcą spędzić ten weekend. Aż do późnego wieczoru 31 października nie będą wiedziały, czy posłuchają swojego serca, czy rozsądku. Niespodziewanie podsłuchają rozmowę, która podpowie im, co mają robić. 

Horoskop na Halloween 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą tak zaabsorbowane pracą, że mogą nawet nie zauważyć, jak zbliża się Halloween. Są ostatnio tak zajęte, że dni przeciekają im przez palce. Mimo to mogą otrzymać zaproszenie od kogoś, kto od dawna jest nimi zainteresowany. Może warto sobie zrobić jeden wolny wieczór?

Horoskop na Halloween 2022 roku - Rak

Raki zyskają okazję, by przestać wspominać utraconą miłość i poznać wreszcie kogoś nowego. Kiedy rozpoczną nową relację, uświadomią sobie, że nie warto już dłużej marnować czasu na eks. W jeden wieczór odzyskają radość życia.

Horoskop na Halloween 2022 roku - Lew

Lwy nie będą się przebierać w wymyślne kostiumy. Mogą też zrezygnować z nocnej zabawy. Jednak Halloween okaże się dla nich przyjemne - jesienny spacer w ciągu dnia w towarzystwie bliskiej osoby spodoba im się o wiele bardziej niż szalona impreza. Wrócą do domu w świetnym nastroju.

Horoskop na Halloween 2022 roku - Panna

Panny powinny wybawić się w ten weekend za wszystkie czasy. Listopad będzie dla nich dość nudnym, pracowitym miesiącem. Zanim wpadną w rutynę, będą miały teraz okazję zrobić coś, czego nikt by się po nich nie spodziewał. 

Horoskop na Halloween 2022 roku - Waga

Wagi to znak zodiaku, który ma największe szanse na romans w Halloween. Wystarczy, że pojawią się na spotkaniu znajomych, a jeden z jego uczestników niemal od razu wyzna im uczucie. Według astrologów będzie to płomienna miłość, która może przerodzić się w poważny związek.

Horoskop na Halloween 2022 roku - Skorpion

Skorpiony podczas Halloween powinny się czuć jak ryba w wodzie. W tym roku nie będą jednak umiały odnaleźć się w atmosferze powszechnej zabawy. Nabiorą ochoty, by spędzić weekend w samotności i nareszcie porządnie odpocząć. Ktoś jednak zauważy brak ich obecności na imprezie. Z tęsknoty może zaproponować spotkanie sam na sam.

Horoskop na Halloween 2022 roku - Strzelec

Strzelce zrobią furorę swoim ciekawym przebraniem, więc niespodziewanie poczują się jak gwiazdy wieczoru. Dzięki swojej kreatywności zwrócą na siebie uwagę płci przeciwnej. Mogą spodobać się komuś, kto natychmiast przypadnie im do gustu. 

Horoskop na Halloween 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą nie mieć ochoty na szaleństwa z okazji Halloween, jednak ich druga połówka z pewnością nie pozwoli im przespać tego święta. Dzięki jej pomysłom noc 31 października 2022 roku stanie się jednym z najlepszych wspólnych wspomnień. 

Horoskop na Halloween 2022 roku - Wodnik

Wodniki popełnią błąd, jeśli w ten weekend postanowią się lenić w domu. Ominie je wiele niezapomnianych wrażeń. Nawet jeśli im się wydaje, że nie mają dokąd pójść na halloweenową imprezę, powinny wyjść w niedzielę na spacer i poszukać okazji do zabawy. Nie będą tego żałować.

Horoskop na Halloween 2022 roku - Ryby

Ryby w tym roku powinny odpuścić sobie szaloną imprezę i zamiast tego poświęcić czas na spotkanie z bliskimi. To najodpowiedniejszy moment na to, by im pokazać, jak bardzo są dla nich ważni. Warto odezwać się nawet do osób, z którymi Ryby od dawna się nie kontaktowały.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?