Zamknij

Te 4 znaki zodiaku nieprędko znajdą miłość. Jeżeli jesteś wśród nich, uzbrój się w cierpliwość

24.04.2020 13:42
Dwójka zakochanych ludzi siedzi na plaży na huśtawce i wpatruje się w ocean
fot. Shutterstock

Wiele osób w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że lata lecą, a wciąż nie mają drugiej połówki. Okazuje się, że to może wynikać z twojego znaku zodiaku!

Każdy z nas poszukuje na pewnym etapie życia swojej drugiej połówki. Jednych prawdziwa miłość spotyka wcześniej, innych zdecydowanie później. Na każdego z nas czeka jednak ta druga osoba, gdzieś tam zapisana w gwiazdach. Okazuje się, że są takie 4 znaki zodiaku, które powinny uzbroić się w cierpliwość. To one właśnie późno odnajdą miłość swojego życia. Nie oznacza to jednak, że są skazane na samotność! Jeżeli jesteś wśród nich, warto poćwiczyć wytrzymałość.

Zobacz także: Kiedy poznasz miłość swojego życia? A może już poznałaś? Twój znak zodiaku zdradzi datę! 

1. Lew

Lew nie wie, czego oczekuje od relacji z drugą osobą. Nowy związek jest dla niego czymś ekscytującym, ale bardzo szybko zaczyna się nudzić. Dlatego też nie potrafi znaleźć tego jedynego partnera, który go zadowoli. Spokojnie jednak i na ciebie przyjdzie czas! Niejeden człowiek lubi wyzwania, jakimi z pewnością jest poskramianie dzikiej bestii.

2. Panna

Panna ma tendencję do krytykowania wszystkich i wszystkiego. W związku z tym trudno jest jej utrzymać przy sobie partnera. Większość bardzo szybko zaczyna mieć jej dość. Dopiero, gdy zda sobie sprawę z tego, że to w niej leży problem i odpuści, uda jej się znaleźć drugą połówkę. Ale do tego zdecydowanie trzeba dojrzeć.

3. Strzelec

Strzelec w życiu ceni przede wszystkim niezależność. Dlatego też nie potrafi wytrwać w związku, ponieważ cały czas czuje się osaczony przez partnera. Czasem potrzeba wielu lat, żeby nauczyć się dostrzegać obecność drugiej osoby i iść na kompromisy. Dopóki się na to nie zdecydujesz, nie będziesz potrafił utrzymać trwałej relacji. 

4. Baran

Baran uwielbia hulaszczy tryb życia. Przede wszystkim liczy się dla niego dobra zabawa. Dlatego, dopóki się nie wyszaleje, nie będzie potrafił się ustatkować. Może to i dobrze. Najważniejsze jest bowiem poczucie, że potrzebujesz stabilizacji. Jeżeli nie jest ci ono znane, masz jeszcze czas na podejmowanie w życiu poważnych kroków. 

Zobacz także: W tych dwóch miesiącach rodzą się najlepsze żony. Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?