Zamknij

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

18.08.2022 15:21
Horoskop miesięczny miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Baran

Barany nie powinny popisywać się przed ukochaną osobą w towarzystwie, bo osiągną tym efekt odwrotny do zamierzonego. Zamiast zachęcić ją tym samym do wyjścia z inicjatywą, mogą ją onieśmielić. Poczuje się w tej relacji tak niepewnie, że postanowi odejść.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Byk

Byki będą miały wiele możliwości do wyboru. Muszą jednak przy tym pamiętać, że nie wszystko złoto, co się świeci. W niektórych relacjach poczują się jak w pułapce i zapragną jak najszybciej uciec. Warto się zastanowić, komu tak naprawdę mogą zaufać.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zostaną przyłapane na intrydze, która bardzo nie spodoba się bliskiej osobie. To sprawi, że stracą szanse na stworzenie z nią związku. Nie będzie umiała im zaufać, więc postanowi zerwać znajomość.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Rak

Raki poczują, że ich los się odmienił. Jeśli w ostatnich latach wiele wycierpiały, teraz czeka je szczęśliwy czas. Wystarczy, że zaczną dokonywać wyborów świadczących o ich dojrzałości. Najwyższy czas skończyć z romansami, które od początku źle się zapowiadają.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Lew

Lwy otrzymają ciekawe zaproszenie od osoby, która intryguje je od początku roku. Może się okazać, że ma ona ochotę na romans. Nie warto jednak od razu dawać jej szansy. Odsłoni karty, gdy nie będzie się czuła pewna swojej sytuacji. W przeciwnym wypadku nigdy się nie otworzy.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Panna

Panny powinny skupić się teraz na miłości do siebie. Muszą popracować nad poczuciem własnej wartości, jeśli chcą być szanowane. Nabiorą atrakcyjności w swoich oczach, kiedy zaczną regularnie uprawiać sport. Samodyscyplina doda im pewności siebie.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Waga

Wagi powinny pamiętać o tym, że im mniej nam na czymś zależy, tym łatwiej nam to przychodzi. Jeśli czują, że ustawiły kogoś na piedestale, muszą jak najszybciej go stamtąd sprowadzić. Wymarzony partner zwróci na nie uwagę, gdy zaczną żyć własnym życiem.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą miały niepowtarzalną okazję, by lepiej poznać kogoś, kto dawno temu wpadł im w oko. Mogą się jednak rozczarować. Ta osoba ma tendencję do oszukiwania i chętnie manipuluje ludźmi. Lepiej nie opowiadać jej o swoich słabościach.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Strzelec

Strzelce wrócą wspomnieniami do pewnej ważnej relacji, która zakończyła się kilka lat temu. Nie uda im się jednak odzyskać kontaktu z tą osobą, jeśli same się o to nie postarają. Żadne subtelne sygnały na nią nie zadziałają.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce poczują się zaskoczone, gdy odkryją, że bliska osoba jest w stanie wiele dla nich poświęcić. Dzięki temu zrozumieją, jak bardzo są przez nią kochane. To pomoże im podjąć ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Nigdy nie będą jej żałowały.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Wodnik

Wodniki będą zakochane po uszy. Bliska osoba wprawi je w taki zachwyt, że zapomną o całym świecie. Czekają je szczęśliwe dni, które jeszcze długo będą wspominać z uśmiechem. Warto uwiecznić je na zdjęciach albo filmikach, by mieć co wspominać po nadejściu zimy.

Horoskop miłosny na wrzesień 2022 roku - Ryby

Ryby powinny zachowywać spokój we wszystkich sytuacjach. Zaimponują tym ukochanej osobie. Gdy zauważy, że ma do czynienia z kimś, kto myśli i postępuje dojrzale, zacznie coraz poważniej myśleć o wspólnej przyszłości.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?