Zamknij

Horoskop miłosny na styczeń 2021. Niektóre znaki czeka trudny czas

11.01.2021 11:44
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na styczeń 2021 podpowie nam, czego możemy się teraz spodziewać w sferze uczuciowej. Co czeka w miłości poszczególne znaki zodiaku?

Horoskop miłosny na styczeń 2021 dla niektórych z nas zapowiada rozstania. Merkury, Saturn i Jowisz są w niezależnym znaku Wodnika, a Mars niedawno wszedł do konstelacji Byka i skłania do walki w obronie własnych przekonań. Czekają nas trudne rozmowy, które mogą doprowadzić do rozpadu bliskich relacji. Niektóre znaki zodiaku nagle poczują, że potrzebują spędzić czas w samotności.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop miłosny na styczeń 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Baran

Większość Baranów poczuje teraz, że dobrze im tak, jak jest i nie mają ochoty niczego zmieniać. Będziecie zadowoleni ze swojego życia, nawet jeśli ktoś w waszym otoczeniu zacznie krytycznie spoglądać na wszystko, co teraz robicie. Wy bawicie się doskonale - i tylko to się liczy.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Byk

W życiu zodiakalnych Byków pojawi się tak wiele osób, że od tego nadmiaru rozboli was głowa. Poczujecie się bardzo zagubieni, bo sprawy ułożą się zupełnie inaczej niż tego chcieliście. Przemyślcie sobie wszystko na spokojnie jeszcze raz, zamiast walczyć z całym światem.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Bliźnięta

Postarajcie się nic nikomu nie obiecywać, nawet jeśli w tej chwili jesteście całkowicie pewni swojego przywiązania do kogoś. W tym miesiącu z pewnością w nie zwątpicie, szczególnie między 13 a 22 stycznia. To będą dla Bliźniąt trudne dni. Najlepiej odłożyć ważne decyzje na początek lutego.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Rak

Nie składajcie teraz żadnych miłosnych propozycji, bo zostaniecie odrzuceni. W ciągu najbliższych kilku tygodni będziecie mieli problem z wyrażaniem uczuć odpowiednimi słowami. Nagle możecie uznać, że jesteście zbyt wrażliwi i powinniście częściej posługiwać się zdrowym rozsądkiem.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Lew

Zodiakalne Lwy przeżyły niedawno głębokie miłosne rozczarowanie, które źle wpłynęło na ich poczucie własnej wartości. Z tego powodu postanowią osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Od rana do wieczora będziecie myśleli o obowiązkach i nie będziecie chcieli się rozpraszać. Jak to zwykle bywa, wszyscy obecni i dawni wielbiciele właśnie wtedy zasypią was wiadomościami. Co z tym zrobicie?

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Panna

Możecie mieć ochotę trochę pomarudzić. Panny w związkach staną się teraz szczególnie krytyczne w stosunku do swojego partnera. W rzeczywistości jesteście po prostu zmęczeni i brakuje wam słońca. Przestańcie myśleć w kółko o tym, że ktoś coś zrobił źle. Może zamiast tego sami zróbcie coś dobrze?

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalną Wagę? Przeżyj swój najpiękniejszy romans

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Waga

Mężczyźni spod znaku Wagi będą w styczniu oszukiwać albo żałować, że w przeszłości stracili z tego powodu ukochaną. Kobiety będą oszukiwane lub postarają się obmyślić intrygę mającą na celu rozbicie czyjejś relacji. Żaden romans, który teraz prowadzicie, nie przetrwa do wiosny. Lepiej skupcie się na pracy.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Skorpion

Zodiakalne Skorpiony mogą nagle zainteresować się kimś, kto jest od nich o wiele młodszy. W niektórych przypadkach będzie to relacja z podwładnym, w innych - ze studentem lub uczniem... Ten zakazany romans zadziała na was pobudzająco, ale uważajcie, by nie był sposobem na ucieczkę od prawdziwych problemów. Zdecydujcie się na to tylko wtedy, kiedy będziecie mieć pewność, że nikogo nie skrzywdzicie.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Strzelec

Zarówno Strzelce bez pary, jak i te w związkach, przez kilka najbliższych tygodni będą usiłowały odpowiedzieć sobie na pytanie: "Powinienem zostać czy odejść?". Aby poznać odpowiedź, porozmawiajcie z drugą osobą związaną z żywiołem Ognia (Baran, Lew i Strzelec). Jeśli zapytacie o radę Ryby, Skorpiona lub Raka (znaki żywiołu Wody), popełnicie ogromny błąd.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Koziorożec

W życiu samotnych Koziorożców pojawi się dawna miłość. Nawiążecie ze sobą bardzo przyjemną rozmowę, która sprawi, że zaczniecie rozważać spotkanie. Jeśli się na nie zdecydujcie, nie będziecie tego żałować. Koziorożce w związkach powinny unikać kłótni.

Horoskop miłosny na styczeń 2021 - Wodnik

Wielu Wodników postanowi teraz zniknąć. Pozostawicie wiele wiadomości bez odpowiedzi, nawet jeśli miałoby to negatywnie wpłynąć na wasze relacje. Dopiero teraz zaczynacie odczuwać na sobie ciężar koniunkcji Jowisza i Saturna w waszym znaku. Macie prawo mieć potrzebę wycofania. Dajcie sobie tydzień albo dwa na to, by przemyśleć ważne dla was sprawy.

Horoskop miłosny - Ryby

Zodiakalne Ryby bardzo źle znoszą zimę. Możecie widzieć przyszłość w czarnych barwach i z żalem wspominać to, co od dawna należy do przeszłości. Kiedy jednak zaczniecie płakać w domu w piżamie, włączcie sobie "Dziennik Bridget Jones" i nabierzcie trochę dystansu do tego, co się z wami dzieje. Nie macie powodów do tego, by tak rozpaczać. Więcej optymizmu!

Zobacz także: Kiedy poznasz miłość swojego życia? A może już poznałaś? Twój znak zodiaku zdradzi datę!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?