Zamknij

Horoskop miłosny na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

23.09.2021 12:29
Horoskop miesięczny
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości, a które spędzą wieczory samotnie? Przeczytaj swój horoskop miłosny na październik 2021 i sprawdź, czego się spodziewać.

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na październik 2021 i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na październik 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Baran

Barany mogą z zaskoczeniem odkryć, że ktoś wymyka im się z rąk. Jeśli w ostatnim czasie zachowywały się egoistycznie, druga strona ma tego dosyć. Warto ją przeprosić, by móc podtrzymać tę znajomość. 

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Byk

Byki w tym miesiącu powinny otwarcie mówić o tym, na czym naprawdę im zależy. W przeciwnym wypadku wprowadzą w błąd wiele osób. Dobrym pomysłem będzie zaproszenie kogoś na wieczór i przeprowadzenie z nim szczerej rozmowy. 

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zatęsknią za wolnością i spokojem. Ktoś zachowa się przy nich w sposób, który zniechęci je do relacji uczuciowych na długi czas. Warto się zastanowić, dlaczego takie zachowania przeszkadzają Bliźniakom.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Rak

Raki zaczną żałować wplątania się w historię miłosną bez przyszłości. Najwyższy czas odejść i zapomnieć o tej osobie. Październik to dobry miesiąc na zdobycie nowych znajomych.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Lew

Lwy będą tak zapracowane, że nawet do głowy im nie przyjdzie, by kogokolwiek podrywać. Znajdzie się jednak ktoś, kto o nich nie zapomni. Wspólne wieczory będą bardzo przyjemne. 

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Panna

Panny muszą wybrać między dwiema osobami, które chcą się z nimi spotykać. W tym przypadku lepiej kierować się zdrowym rozsądkiem. Serce okaże się kiepskim doradcą.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Waga

Wagi nie będą mogły teraz liczyć na partnera. Zanim się na niego obrażą, powinny sprawdzić, co dzieje się w jego życiu. Może się okazać, że ma o wiele poważniejsze problemy. 

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Skorpion

Skorpiony powinny zachowywać się bardziej powściągliwie w towarzystwie osoby, którą kochają. Ostatnimi czasy mogła czuć się przytłoczona ich zachowaniem. Jeśli będą mniej emocjonalne, rozmowy zaczną się lepiej układać.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Strzelec

Strzelce nie będą wiedziały, co robić. Jeśli odczuwają wątpliwości związane z daną relacją, powinny porozmawiać z kimś, z kim ją tworzą. Kiedy postanowią poradzić się przyjaciół, mogą niechcący wyjść na plotkarzy. 

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce odkryją, że od dawna mają tajemniczego wielbiciela. Ta osoba postanowi się ujawnić już na początku października. Okaże się nie tylko atrakcyjna, lecz także niezwykle interesująca.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Wodnik

Wodniki mogą zacząć odczuwać irytację bez wyraźnego powodu. Lepiej nie wyładowywać złości na partnerze, jeśli niczym sobie na to nie zasłużył. Niewinna sprzeczka może doprowadzić do poważnych konsekwencji.

Horoskop miłosny na październik 2021 roku - Ryby

Ryby staną się obiektem czyichś westchnień. Nie powinny odrzucać tej osoby, nawet jeśli mają wątpliwości co do jej intencji. Ta historia miłosna była im pisana od dawna. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?