Zamknij

Horoskop miłosny na maj 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

19.05.2022 12:31
Horoskop miesięczny miłosny na czerwiec 2022 roku
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Baran

Barany powinny zrozumieć, że udany związek opiera się na zaufaniu, a nie na krytyce. Jeśli będą cały czas krytykować swojego partnera, nadejdzie dzień, w którym postanowi odejść. Wtedy nie pomogą żadne przeprosiny. To będzie definitywny koniec znajomości. 

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Byk

Byki czeka trudna decyzja. Chociaż od dawna pragną pewnej zmiany w swoim życiu, zrealizowanie tego marzenia będzie od nich wymagało odwagi. Skąd mają wiedzieć, czy dla tej osoby warto zaryzykować wszystko? W połowie miesiąca intuicja podpowie im, co powinny zrobić.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta pożałują, że kilka tygodni temu potraktowały kogoś chłodno. W czerwcu dowiedzą się o tym, jak bardzo zraniły tę osobę. Chociaż będą chciały naprawić tę sytuację, nie powinny tego robić, dopóki nie znajdą odpowiednich słów. W przeciwnym wypadku powiedzą zupełnie co innego, niż zamierzały.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Rak

Raki postanowią chronić swoje serce przed zranieniem i z tego powodu przestaną wychodzić z domu. Ktokolwiek zapragnie się z nimi zobaczyć, będzie musiał sam do nich przyjść. Dzięki temu w ciągu kilku tygodni Raki odkryją, komu tak naprawdę na nich zależy.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Lew

Lwy niespodziewanie otrzymają wiadomość od kogoś, kto wcześniej wydawał się niezainteresowany tworzeniem relacji. Teraz wyzna swoje uczucia i zaproponuje romantyczne spotkanie. Warto dać tej osobie szansę.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Panna

Panny postanowią postarać się o względy osoby, która przez cały miniony rok odpierała ich zaloty. Tym razem może się udać - pomoże w tym poczucie humoru i umiejętność okazywania dystansu. Druga strona poczuje, że w tej relacji może się odprężyć i zapomnieć o problemach, więc nabierze ochoty, by spędzać razem więcej czasu. 

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Waga

Wagi muszą skupić się na pracy. Nie uda im się w tym miesiącu stworzyć z nikim miłosnej relacji. Wcale tego jednak nie pożałują, bo odniosą spory sukces. Przez resztę wakacji będą mogły się relaksować, a w lipcu z całą pewnością nie będą tego robiły same.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Skorpion

Skorpiony mogą w tym miesiącu poczuć, że czegoś im brakuje. Jakaś ich potrzeba od dawna pozostaje niezaspokojona, a jeśli nie wprowadzą niezbędnych zmian do swojego życia, to uczucie ich nie opuści. Czas nareszcie pomyśleć o tym, co jest dla nich dobre. 

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Strzelec

Strzelce powinny odezwać się do osoby, o której często myślą. Jeśli im się wydaje, że wiadomość od nich będzie źle odebrana, nie mają racji. Druga strona również fantazjuje o nawiązaniu z nimi kontaktu.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce zauważą, że choć mają ogromne powodzenie, ich serce rwie się do tylko jednej osoby. Powinny zebrać się na odwagę i jej o tym powiedzieć. Zaimponują jej bezpośredniością i umiejętnością otwartego wyrażania swoich uczuć. 

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Wodnik

Wodniki odzyskają kontakt z osobą, którą niedawno straciły. Jeśli na chwilę zapomną o dumie i zdołają przeprosić za swoje przewinienia, mają szansę odbudować więź na przyjacielskiej stopie. Z czasem będzie miała szansę przerodzić się w miłość. 

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku - Ryby

Ryby zaczną pracować nad poczuciem własnej wartości i dzięki temu zyskają przekonanie, że naprawdę mogą się podobać. Ich doskonały nastrój zacznie udzielać się znajomym, przez co zapragną spędzać z nimi więcej czasu. Podczas jednego z tych spotkań niespodziewanie wybuchnie płomienne uczucie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?