Zamknij

Horoskop miłosny na maj 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

20.04.2022 13:39

Horoskop miłosny na maj 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop miesięczny miłosny na maj 2022 roku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na maj 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na maj 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku - Baran

Barany w maju czeka nieprzyjemna rozmowa. Gdy zaczną domagać się deklaracji ze strony bliskiej osoby, odkryją, że nie mają na co liczyć. Zamiast przyjmować czyjeś wyznania, będą musiały wysłuchać wymówek. Może się okazać, że część z nich nie jest nawet prawdziwa.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku - Byk

Byki będą poszukiwały nowej drogi, która umożliwi im spełnienie pragnień. Zaćmienie Słońca w ich znaku sprawi, że zrozumieją, na kogo naprawdę mogą liczyć. W maju czekają je zarówno rozstania, jak i powroty. Postanowią wiele zmienić, by zacząć żyć szczęśliwie.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną żałować, że kilka tygodni temu zrezygnowały z pewnej miłosnej szansy. Teraz zatęsknią za osobą, do której przestały się odzywać. Odzyskanie jej zaufania okaże się jednak bardzo trudne. Trzeba będzie wykazać się odwagą i przeprosić za swój błąd.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Rak

Raki nie powinny naśladować osoby, w której są zakochane, bo przyniesie to efekt odwrotny do zamierzonego. Druga osoba wcale nie pomyśli o miłosnym dopasowaniu. Stanie się czujna, bo będzie miała wrażenie, że jest nieustannie obserwowana.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Lew

Lwy nie powinny wychodzić z inicjatywą w miłości. Aby się przekonać, kto naprawdę zasługuje na uwagę, warto na jakiś czas zniknąć z serwisów społecznościowych. Jeśli komuś zależy na podtrzymaniu znajomości, odezwie się z własnej woli.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Panna

Panny będą musiały się pogodzić z czyimś odejściem. Chociaż będzie im przykro, pod koniec miesiąca zrozumieją, że nie mają czego żałować. W ich życiu pojawi się ktoś nowy i dzięki niemu zaczną się uśmiechać niemal przez cały czas.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Waga

Wagi powinny teraz zaplanować działania związane ze swoją karierą. Dopiero po tym pojawi się okazja, by umówić się z kimś na randkę. Tej osobie imponuje ambicja i chęć do pracy. Dobrze by było mieć się czym pochwalić na spotkaniu z nią.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Skorpion

Skorpiony zaczną obciążać bliską osobę swoimi problemami i postawią jej oczekiwania, które przerastają jej możliwości. W ten sposób stracą jej sympatię i zaufanie. Poczuje się wykorzystywana i zacznie się wykręcać od kolejnych spotkań.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Strzelec

Strzelce popełnią błąd, jeśli zaczną użalać się nad sobą w towarzystwie kogoś, z kim pragną się umówić. Druga strona poczuje się zniechęcona tymi wypowiedziami i uzna, że lepiej nie umawiać się z kimś, kto siebie nie akceptuje. Czas wreszcie docenić swoje zalety.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Koziorożec

Koziorożce będą miały okazję, by wykazać się inicjatywą w uczuciach. Partner doceni wszelkie działania z ich strony, bo brakuje mu czułości. Nie ma odwagi poprosić o więcej uwagi, ale bardzo się ucieszy z każdego miłego gestu.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Wodnik

Wodniki muszą zacząć otwarcie mówić o swoich uczuciach, jeśli nie chcą stracić ukochanej osoby. Ich zachowanie w ostatnich tygodniach sprawiło, że jest przekonana o braku wzajemności z ich strony. Chociaż kocha całym sercem, postanowi odejść.

Horoskop miłosny na maj 2022 roku  - Ryby

Ryby nie powinny nikomu opowiadać o swojej historii miłosnej. Ktoś zachowa się wobec nich nieżyczliwie i zacznie rozpuszczać plotki. Aby nie narażać się na przykre komentarze ze strony osób, które niczego nie rozumieją, lepiej teraz unikać zwierzeń.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?