Zamknij

Horoskop miłosny na luty 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

25.01.2022 11:32
Horoskop miłosny na luty 2022
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na luty 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na luty 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na luty 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Baran

Barany nie będą umiały się pogodzić z czyimś odrzuceniem i na dłuższy czas zamkną się w sobie. Aby poczuć się lepiej, powinny w najbliższym czasie zadbać o swój wygląd. Domowe spa poprawi im nastrój i pozwoli na nowo dostrzec swoje zalety. Warto też wrócić do aktywności fizycznej, by zwiększyć pewność siebie.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Byk

Byki docenią wartość pewnej bliskiej znajomości i zaczną coraz poważniej myśleć o związku. Decyzję w tej sprawie powinny jednak podjąć dopiero na wiosnę. Im wolniej będzie się rozwijała ta znajomość, tym więcej uda im się dowiedzieć o swoim potencjalnym partnerze. Może mieć pewną mroczną tajemnicę.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta poczują się zmartwione tym, że bliska osoba zaczęła się od nich odsuwać. Jeśli wcześniej na każdym kroku pokazywała, jak bardzo jej zależy, teraz nagle może przestać to robić. Aby odzyskać jej uczucie, trzeba będzie się bardzo postarać.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Rak

Raki będą usiłowały za wszelką cenę kogoś przy sobie zatrzymać. Druga strona może się wahać, ale ostatecznie postanowi odejść, czym złamie Rakom serce. Lepiej przestać się jej narzucać i jak najszybciej wycofać się z tej znajomości. 

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Lew

Lwy odzyskają wiarę w siebie i przestaną wracać myślami do przeszłości. To sprawi, że znów zaczną przyciągać do siebie płeć przeciwną. Jeśli jednak nie czują się jeszcze gotowe, by umawiać się na randki, powinny odmawiać spotkań. Jeden z adoratorów wcale się tym nie zniechęci i udowodni, że ma poważne zamiary. 

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Panna

Panny nie będą zbytnio zainteresowane romansami i skupią się na własnym rozwoju. Mogą postanowić nauczyć się czegoś nowego, zacząć regularnie ćwiczyć albo zająć się swoim domem. Romantyczny nastrój dopadnie je dopiero w marcu. 

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Waga

Wagi muszą uzbroić się w cierpliwość. Jeśli wiedzą, że się komuś podobają, ale ta osoba nie wykonała jeszcze pierwszego kroku, nie powinny tego robić za nią. Ważne, aby to druga strona wyszła z inicjatywą i zaproponowała spotkanie.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Skorpion

Skorpiony będą musiały zaakceptować jedną z życiowych decyzji partnera. Nie będzie im się ona podobała, jednak nic nie uda im się na to poradzić. Jedyne, co mogą zrobić, to okazać wsparcie i chęć pomocy. Druga strona nie będzie chciała słuchać żadnych rad.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Strzelec

Strzelce mogą nagle urwać kontakt z bliską osobą. Przestaną odpisywać na wiadomości i zapadną się pod ziemię. Chociaż nie będzie to nic osobistego, druga strona może poczuć się odrzucona. Warto jej wyjaśnić, dlaczego nie dostała żadnej odpowiedzi.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce, które są bez pary, będą w tym miesiącu wyjątkowo wybredne. Kiedy zaczną się zastanawiać, dlaczego zupełnie nikt im się teraz nie podoba, zauważą, że porównują wszystkich wielbicieli ze swoim eks. Czas uporać się ze wspomnieniami poprzedniego związku i otworzyć nowy rozdział.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Wodnik

Wodniki będą próbowały walczyć z uczuciem do osoby, którą poznały rok temu. W okolicach walentynek uświadomią sobie, że nie są w stanie powstrzymać tej miłości. Pokonają lęk i wyznają swoje uczucia. Nigdy nie będą tego żałować.

Horoskop miłosny na luty 2022 roku - Ryby

Ryby otrzymają niespodziewaną propozycję romansu, którą w pierwszej chwili będą chciały odrzucić. Po kilku dniach zaczną się jednak zastanawiać, czy nie powinny jednak dać szansy tej znajomości. Zamiast radzić się w rej sprawie swoich przyjaciół, powinny pójść za głosem intuicji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?