Zamknij

Horoskop miłosny na luty 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

20.01.2021 15:44
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na luty 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku wyjaśni ci, co oznacza dla ciebie obecny układ planet i czego możesz się po nim spodziewać.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku podpowie ci, czego możesz się spodziewać w swoim życiu uczuciowym i jak sobie poradzić z problemami, które cię czekają. Sprawdź, co oznacza dla ciebie obecny układ planet.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

W nadchodzącym miesiącu czekają nas nów Księżyca w Wodniku i pełnia w znaku Panny. Spotkanie tych znaków zodiaku będzie dla nas oznaczało ciekawe zderzenie dwóch przeciwnych postaw życiowych.

Wyobraźmy sobie, że wstydliwa, pruderyjna i zasadnicza Panna wybrała się na randkę z buntowniczym i skłonnym do prowokacji Wodnikiem. Na pewno zacząłby ją namawiać do tego, by przestała się wreszcie stosować do reguł narzuconych jej przez otoczenie... Każdy z nas doświadczy w lutym słodkiego uczucia zadowolenia związanego z tym, że złamaliśmy jakieś zasady lub wymknęliśmy się ograniczeniom.

Będziemy mieli ochotę zaskakiwać i zachowywać się inaczej niż do tej pory. Jednocześnie pod koniec miesiąca na nowo ustalimy reguły gry - pokażemy wszystkim, na co jesteśmy skłonni się zgodzić, a czego nigdy nie wybaczymy.

Zobacz także: Masz nadwagę i nie potrafisz schudnąć? Powodem może być twój znak zodiaku

Horoskop miłosny na luty 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoją przepowiednię dotyczącą życia uczuciowego na nadchodzący miesiąc i dowiedz się, czego możesz się spodziewać.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Baran

Barany zaimponują komuś swoją naturalnością - pod warunkiem, że będą zachowywać się w miarę spokojnie. Warto być sobą, ale czasem trzeba poskromić swój temperament, by nie nastraszyć drugiej osoby. Szczególnie, jeśli znajomość dopiero się rozpoczęła.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Byk

Zodiakalne Byki poczują, że nie wiedzą, czy wciąż wyznają wartości, które kiedyś były dla nich ważne. Może się okazać, że w ich osobowości w ciągu minionego roku zaszło tak wiele zmian, że trzeba będzie w niedalekiej przyszłości wymyślić siebie na nowo... To jednak nie jest dobry czas na to, by zaczynać na ten temat rozmowę z partnerem. Wywoła to kłótnię i nieporozumienia.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Bliźnięta

Każdy Bliźniak bez żadnych wyrzutów sumienia wycofa się teraz z życia towarzyskiego, by naładować baterie i wymyślić sobie plany na resztę roku. Romanse i przyjaźnie będą mogły poczekać. Kariera i rozwój osobisty staną się o wiele ważniejsze.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Rak

Wrażliwe i rozmarzone Raki od dłuższego czasu czują się przemęczone. Na niebie dominują znaki należące do innych żywiołów, zmuszając wszystkich do tego, by myśleć logicznie i zdroworozsądkowo. Może zamiast nad tym rozpaczać i kurczowo trzymać się czyjegoś rękawa, warto zadbać teraz o swoją niezależność?

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Lew

Lwy nie będą zbytnio zainteresowane flirtami. Bardziej niż kiedykolwiek będą teraz potrzebowały konkretnych i jasnych komunikatów. Szansę u nich będą mieli tylko ci adoratorzy, którzy wykażą się odwagą i będą mieli do zaoferowania coś więcej niż romantyczne fantazje.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Panna

Zodiakalne Panny pod koniec miesiąca odkryją, że to, jakie mają samopoczucie, zależy tylko od ich nastawienia. Co stanowi w ich życiu największą wartość? Komu pozwalają wywierać na siebie wpływ? Niektóre znajomości zostaną teraz zerwane. O inne Panny postanowią teraz zadbać tak, by przetrwały długie lata.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Waga

Wagi będą miały ochotę prowokować i zaskakiwać. Jednak jeśli będą usiłowały w ten sposób kogoś poderwać, mogą się ośmieszyć. Lepiej się w tym miesiącu nie popisywać i nie opowiadać kłamstw. Wszystko wyjdzie na jaw, a Wagom jeszcze długo będzie wstyd.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Skorpion

W życiu Skorpionów może się teraz pojawić wiele ciepła i miłości, ale aby tak się stało, będą musiały wyzbyć się swojej krytycznej postawy wobec ludzi. Ich bliscy czują się surowo oceniani i coraz rzadziej mają ochotę spędzać z nimi czas. Może warto dla odmiany powiedzieć komuś coś miłego?

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Strzelec

Zodiakalne Strzelce odzyskają utracony optymizm - pod warunkiem, że otoczą się odpowiednimi dla siebie osobami. Zarówno single, jak i osoby pozostające w związku, będą się w tym miesiącu zastanawiać, czy czują się akceptowane. Jeśli tak nie jest, lepiej przestać inwestować w niektóre znajomości.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce zaczną mieć dosyć zimy i uciekną do sypialni. Część z nich zrobi to z partnerem, a część z książką albo z filmem. Luty będzie dla nich czasem spędzonym w domu. Może to negatywnie wpłynąć na ich samopoczucie, jeśli zbytnio skupią się na pracy i zapomną o przyjemnościach. Warto zacząć się teraz rozpieszczać.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Wodnik

Wodniki poczują się zdziwione tym, jak wiele osób nagle zaczęło się nimi interesować. Pośród nich może pojawić się ktoś godny uwagi. Nie jest dobrym pomysłem, by próbować poderwać go na udawaną niedostępność. Ta osoba ceni sobie otwartą komunikację.

Horoskop miłosny na luty 2021 roku - Ryby

Po melancholijnym styczniu nastanie wreszcie radosny luty, bo Ryby przestaną patrzeć na świat tak pesymistycznie jak dotychczas. Zaczną przeczuwać zbliżającą się wiosnę i skłoni je to do tego, by wziąć się za siebie. Kilka dni pielęgnacji ciała i duszy może uczynić cuda. Ludzie wokół od razu zaczną dostrzegać, że coś się zmieniło.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?