Zamknij

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

21.10.2021 12:52

Horoskop miesięczny miłosny na listopad 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się kierować w swoim życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop miesięczny miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na listopad 2021 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miesięczny miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Baran

Barany nareszcie spotkają się w tym miesiącu z osobą, którą miały na oku od dawna. Jeśli na randce będą się często uśmiechać, z pewnością dojdzie do następnej. Optymizm i życzliwe nastawienie pomogą zdobyć serce wymarzonego partnera.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Byk

Byki zaskoczą same siebie. Nadchodzące tygodnie zapowiadają się jako czas, w którym wiele razy postąpią inaczej, niż mogłyby się tego po sobie spodziewać. Bliska relacja w ich życiu wywoła zamieszanie, które okaże się najlepszym, co mogło je spotkać.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny angażować się w dopiero co rozpoczętą znajomość do tego stopnia, by porzucać dawne przyzwyczajenia i znajomych. Jeśli się okaże, że się pomyliły, jeszcze długo będą się tego wstydzić. Nie warto rezygnować z własnego życia dla kogoś innego.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Rak

Raki poczują się oszukane i wykorzystane. Będą chciały oskarżyć drugą osobę o to, że skrzywdziła je bez skrupułów. Po kilku tygodniach uświadomią sobie jednak, że nie miały racji. Mimo to partner może im już nie wybaczyć.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Lew

Lwy nareszcie zaczną doceniać swoją pracę i przestaną wątpić w tegoroczne sukcesy. Ten miesiąc będzie pracowity, ale poczucie satysfakcji związane z kwestiami zawodowymi przeniesie się na ich życie towarzyskie. Zaczną mówić otwarcie, co myślą i jakie są ich potrzeby. Nieoczekiwanie wywoła to sporą zmianę w jednej z bliskich relacji. 

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Panna

Panny będą spokojne i pewne siebie. Nie pozwolą nikomu źle się traktować, zaczną codziennie dbać o swoje dobre samopoczucie i sprawiać sobie przyjemność. Ten zdrowy egoizm zadziała na płeć przeciwną jak magnes. Trudno będzie się opędzić od adoratorów.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Waga

Wagi ucieszą się na wieść o tym, że mają nowego wielbiciela. Z tego powodu mogą zacząć lekceważyć osobę, która od dawna była w pobliżu. Zanim ją zranią, powinny się zastanowić, czy ich jesienny romans ma przyszłość. Co zrobią, jeśli ta relacja okaże się pomyłką?

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Skorpion

Skorpiony wiele zyskają, jeśli nareszcie uda im się zrozumieć, że czasem warto pójść na kompromis. Zauważą, że atmosfera w relacji poprawia się dzięki temu do tego stopnia, że naprawdę lepiej jest szukać zgody, zamiast się kłócić. Od tej pory ich zachowanie znacząco się zmieni.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Strzelec

Strzelce mogą w tym miesiącu rozmyślać o tym, jak by to było związać się z najbliższym przyjacielem. Czyżby miłość cały czas pozostawała na wyciągnięcie ręki? Odpowiedź na to pytanie uda się uzyskać dopiero w połowie miesiąca. Lepiej nie wykonywać teraz żadnych nerwowych gestów. 

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce doświadczą głębokiego spadku nastroju, jeśli nie wyjadą na krótkie wakacje. Niezależnie od tego, czy są w związku czy nie, powinny teraz oderwać się od swoich obowiązków i spędzić trochę czasu na łonie natury. To pozwoli im odzyskać energię i sprawi, że łatwiej będzie im porozumieć się z ludźmi.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Wodnik

Wodniki w nadchodzących dniach często będzie bolała głowa. Nagle poczują się zmęczone i rozdrażnione. Nie będą miały najmniejszej ochoty na czułości i długie wieczorne rozmowy. Jeśli jednak nie wyjaśnią tego bliskiej osobie, zacznie jej się wydawać, że to oznacza poważny kryzys w związku.

Horoskop miłosny na listopad 2021 roku - Ryby

Ryby zwrócą na kogoś uwagę przez wzgląd na podobne zainteresowania. Rozmowa o wspólnej pasji okaże się na tyle ekscytująca, że zapragną poznać tę osobę lepiej. Warto zapisać się razem na jakiś warsztat albo kurs. Dzięki temu pojawi się możliwość, by spędzić ze sobą wiele czasu bez konieczności umawiania się na randki.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?