Zamknij

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

22.06.2022 14:10
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na lipiec 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Baran

Barany nie powinny rywalizować o serce ukochanej osoby. Jeśli czują, że mają konkurencję, muszą się wycofać. Nie uda im się wygrać w tej nierównej walce. Unikną łez i rozczarowania, gdy postanowią odpuścić.

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Byk

Byki mogą podjąć ryzyko i przeprowadzić z kimś rozmowę o małżeństwie lub planowaniu potomstwa. Choć po chwili zaczną tego żałować, bo uznają, że poruszyły temat zbyt szybko, nie będą miały racji. Partner również pragnie pomówić z nimi o wspólnej przyszłości.

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie będą pewne, w którą relację powinny zainwestować. Ich horoskop miłosny na ten miesiąc podpowiada, że najlepiej spędzą czas w towarzystwie osoby, którą znają od kilku lat. Popełnią błąd, jeśli umówią się z kimś, kogo spotkały niedawno. 

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Rak

Raki w lipcu powinny skupić się na pielęgnowaniu przyjacielskich relacji. Ich miłość jeszcze się teraz nie pojawi. W sierpniu czeka je jednak sporo randek, więc muszą się na nie przygotować. Im bardziej zadbają o siebie w najbliższym czasie, tym większe będą miały szanse na romans w sierpniu. 

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Lew

Lwy w połowie miesiąca otrzymają wyznanie, na które od dawna czekały. Druga osoba zapragnie spędzić z nimi wiele czasu sam na sam. Po rozmowie z nią życie Lwów zmieni się na zawsze. Może się okazać, że zakochają się na długie lata. 

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Panna

Panny powinny pokazać ukochanej osobie, że mają poczucie humoru. Gdy zaczną obracać problemy w żart, zafascynują ją bardziej niż kiedykolwiek. Pokażą w ten sposób, że umieją sobie radzić w każdej sytuacji.

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Waga

Wagi otrzymają drugą szansę w miłości. Ktoś, z kim od pewnego czasu nie mają kontaktu, w tym miesiącu powróci do ich życia i zaproponuje związek. Powinny podjąć ryzyko, bo układ gwiazd wyjątkowo sprzyja tej relacji.

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Skorpion

Skorpiony nie powinny wpadać w przesadny pesymizm. Ich partner może mieć tego szczerze dosyć. Jeśli codziennie będą psuły mu humor, postanowi na jakiś czas się odsunąć. 

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Strzelec

Strzelce w tym miesiącu odkryją, że mają tajemniczego wielbiciela. Pewna osoba w ich otoczeniu jest w nich zakochana od początku roku, ale do tej pory nie umiała się do tego przyznać. Teraz może znaleźć w sobie odwagę i przeprowadzić szczerą rozmowę. 

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce czeka wspaniały miesiąc. Relacja miłosna rozkwitnie, a ukochana osoba codziennie będzie się starała dać im szczęście. Romantyczne wieczory i spontaniczne wypady za miasto na długo zostaną w ich pamięci.

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Wodnik

Wodniki będą miały wyjątkowe szczęście w miłości. W tym miesiącu zyskają spore szanse na to, by stworzyć z kimś udany związek. Nawet jeśli osoba, którą kochają, w tym roku od nich odeszła, teraz z pewnością wróci. 

Horoskop miłosny na lipiec 2022 roku - Ryby

Ryby nie powinny odrzucać osoby, która zainteresuje się nimi w tym miesiącu. Choć z pozoru może wydawać się nudna, w rzeczywistości jest po prostu zamknięta w sobie. Gdy tylko się rozluźni, pokaże swoją prawdziwą osobowość. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?