Zamknij

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

06.09.2022 14:45

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na jesień 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Baran

Barany nie będą teraz zadowolone ze swojego wyglądu. Przed nadejściem zimy mogą wpaść w kompleksy i zwątpić w swoją atrakcyjność. W rzeczywistości jednak przestaną się sobie podobać z zupełnie innego powodu. Osoba, z którą od dawna pragną być, jest wobec nich toksyczna. 

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Byk

Byki nie powinny teraz zadzierać nosa, bo szybko obróci się to przeciwko nim. Ktoś może odpłacić się pięknym za nadobne. Druga osoba nie wybaczy im, że została potraktowana z wyższością. Będzie wiedziała, jak się za to zemścić.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta w najbliższym czasie mogą sobie uświadomić, że są gotowe porzucić przyjaciół dla swojego wymarzonego partnera - nawet, jeśli prawie wcale go nie znają. Szybko się jednak przekonają, że nie było warto. Za jakiś czas będą czuły się zawstydzone na samo wspomnienie tej historii.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Rak

Raki zapragną się zmienić. Niełatwo będzie im to zauważyć, ale ich metamorfoza może w rzeczywistości wskazywać na potrzebę naśladowania innych. W listopadzie odkryją, że zaczynają się upodabniać do swojego obecnego albo byłego partnera. Lepiej byłoby tego uniknąć.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Lew

Lwy otrzymają tej jesieni dwie miłosne propozycje - od swojej dawnej miłości i osoby, którą niedawno poznały. Pod żadnym pozorem nie powinny teraz dawać szansy byłemu partnerowi, bo czeka je ogromny zawód. Nowy znajomy może natomiast być kimś, kto zasługuje na zaufanie.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Panna

Panny nie powinny wychodzić z inicjatywą w miłosnych relacjach. Jeśli postanowią zaprosić kogoś na randkę, zostaną odrzucone. Wystarczy jednak, że zaczekają kilka tygodni, a druga strona sama się do nich odezwie z propozycją spotkania. 

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Waga

Wagi mogą usłyszeć "nie" od osoby, która wcale im się nie podoba. Kiedy jednak zrobi im się po tym przykro i zaczną wątpić w siebie, powinny się nad sobą poważnie zastanowić. Ta sytuacja pokaże, że najwyższy czas popracować nad poczuciem własnej wartości.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Skorpion

Skorpiony bez pary powinny wyjechać na krótkie jesienne wakacje. Podczas tej wycieczki w ich życiu uczuciowym wydarzy się długo wyczekiwana zmiana. Mogą wtedy poznać wymarzonego partnera albo otrzymać wiadomość, która sprawi, że serce zabije im szybciej.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Strzelec

Strzelce poznają czyjś długo skrywany sekret i nie będą miały możliwości go nikomu zdradzić. Choć może być to dla ich pewien ciężar, powinny zachować dyskrecję. Dzięki temu zyskają przyjaciela, który za kilka miesięcy wynagrodzi ich lojalność - odegra w ich życiu rolę swata. 

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce spędzą wiele wspaniałych wieczorów w towarzystwie swojej bratniej duszy. Nie powinny jednak całkowicie odcinać się od świata. Zamiast nieustannie przebywać z partnerem, mogą raz na jakiś czas zobaczyć się ze znajomymi. To sprawi, że zawsze będą miały coś ciekawego do opowiedzenia w rozmowie z ukochaną osobą.

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Wodnik

Wodniki nie powinny prosić nikogo o pomoc w swoich sprawach uczuciowych. Bliska osoba będzie miała dobre intencje, ale nie uda się jej osiągnąć zamierzonego celu. Może wywołać niepotrzebne nieporozumienia. 

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku - Ryby

Ryby będą miały sporo wątpliwości w sprawie tego, czy mogą zaufać swojej nowej sympatii. Jeśli postanowią poznać rodzinę tej osoby, poznają prawdę na jej temat. Wystarczy, że posłuchają, jak o potencjalnym partnerze wypowiadają się jego bliscy. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?