Zamknij

Horoskop miłosny na jesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

22.09.2021 13:46
Horoskop miłosny miesięczny
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości, a które spędzą wieczory samotnie? Przeczytaj swój horoskop miłosny na jesień 2021 i sprawdź, czego się spodziewać.

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na jesień 2021 i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na jesień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Baran

Barany mają spore szanse na to, by stworzyć związek jeszcze przed nadejściem zimy. W 2021 mogą spędzić święta Bożego Narodzenia w towarzystwie drugiej połówki. Aby to się udało, powinny nauczyć się myśleć mniej egoistycznie. Jeśli uszanują potrzeby partnera, zdobędą jego miłość.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Byk

Byki przestaną romansować z osobami, z którymi nie są w stanie się porozumieć. Tej jesieni zapragną skupić się na jednej relacji - z kimś, na kim zależy im najbardziej. Choć nie będzie łatwo, uda im się zacieśnić więź. Pomoże w tym wspólny wyjazd.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta będą chciały pozostać niezależne i odrzucą większość miłosnych propozycji. Zatrzymają przy sobie tylko kogoś, z kim przyjemnie im się rozmawia. Powinny jednak uważać, bo niepostrzeżenie mogą się w nim zakochać - i to bez wzajemności.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Rak

Raki w ciągu kilku najbliższych tygodni odkryją, że były przez kogoś wykorzystywane. Zamiast wyrażać swój żal i dyskutować z tą osobą, powinny poprosić bliskich o pomoc. Najlepiej zrobią też, jeśli wyjdą z domu i poznają nowych ludzi. Dzięki temu łatwiej będzie zapomnieć o przeszłości.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Lew

Lwy skupią się na pracy. Będą miały teraz szansę odnieść duży sukces na polu zawodowym. W miłości wybiorą osobę, która da im najwięcej wsparcia i pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Panna

Panny z radością odkryją, że są dla kogoś najważniejsze. Październikowe i listopadowe spacery z tą osobą będą niezapomniane. Lepiej jednak nie pytać na nich o przyszłość - ten temat okaże się stresujący dla obu stron. To jeszcze nie jest czas na stworzenie związku.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Waga

Wagi znajdą się w centrum zainteresowania. Będą miały tak duże powodzenie, że czasem nie będą wiedziały, co z tym zrobić. Zanim podejmą jakąś ważną decyzję w sprawach uczuciowych, powinny poradzić się przyjaciół. 

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zapragną wrócić do eks, ale z bólem odkryją, że nie mają na to żadnych szans. Aby się pocieszyć, powinny zaplanować wycieczkę i wybrać się na krótki samotny urlop. W miejscu, w którym się znajdą, dopadnie je strzała Amora.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Strzelec

Strzelce poznają nową, fascynującą osobę. Zapragną spędzać z nią niemal cały wolny czas. Ten ktoś jednak będzie myślami przy swojej dawnej miłości. Dopóki nie uleczy smutku po rozstaniu, nie nawiąże z nikim romansu.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce nie będą miały zbytniej ochoty na romantyczne uniesienia. Bliska osoba zaskoczy je jednak miłym prezentem, po którym ich nastrój się odmieni. Początek jesieni będzie czasem miłosnych wyznań.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Wodnik

Wodniki powinny pójść na kompromis z ukochaną osobą, bo w przeciwnym wypadku ją stracą. Jeśli zechcą uparcie trwać przy swoim, mogą wygrać kłótnię, ale ich związek się zakończy. Czasem lepiej przeprosić za swoje zachowanie.

Horoskop miłosny na jesień 2021 roku - Ryby

Ryby otrzymają zaproszenie na randkę od osoby, która podobała im się od dawna. Ze strachu będą chciały odmówić, ale nie powinny tego robić. Ich kompleksy to tylko wytwór wyobraźni. Druga strona podziwia je za wygląd i charakter.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?