Zamknij

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

18.11.2021 14:05
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miesięczny miłosny na grudzień 2021 roku podpowie ci, czym powinieneś się kierować w swoim życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na grudzień 2021 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miesięczny miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Baran

Barany staną przed miłosnym dylematem. Zaczną marzyć o osobie, która nie jest nimi zainteresowana, nawet jeśli tuż obok mają kogoś, kto pokochał je takimi, jakimi są. Zamiast stworzyć szczęśliwy związek, mogą udać się w pogoń za niedoścignionym ideałem. Czy to na pewno dobry pomysł?

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Byk

Byki docenią życie we dwoje. Czułość i lojalność partnera sprawią, że nie będą chciały wychodzić z domu. Nabiorą ochoty, żeby przeczekać zimę pod kocem w ramionach ukochanej osoby. Wspólne gotowanie czy oglądanie filmu ucieszą je bardziej niż jakiekolwiek wyjście.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta mogą w tym miesiącu zupełnie nagle zaproponować komuś związek. Uświadomią sobie w czyjejś obecności, że są po prostu szczęśliwe. Jeśli wejdą w 2022 rok razem z partnerem, wcale nie będą tego żałować. Nie zatęsknią za życiem singla.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Rak

Raki powinny cieszyć się tym, co mają. Niedługo mogą to stracić. W styczniu ich relacja zacznie przechodzić przez burzliwe zmiany, które mogą doprowadzić do rozstania. Aby tego uniknąć, Raki muszą zacząć doceniać partnera.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Lew

Lwy dopiero pod koniec miesiąca zrozumieją, kto jest dla nich naprawdę ważny. Zamiast próbować przyspieszać sprawy, powinny przez jakiś czas obserwować sytuację. Warto również trochę pomilczeć i przekonać się, czy druga strona przejmie inicjatywę.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Panna

Panny w tym miesiącu powinny zrezygnować ze zdrowego rozsądku i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Grudzień będzie dla nich okazją do spełniania marzeń i szkoda byłoby z tego nie skorzystać. W miłości warto podejmować ryzyko.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Waga

Wagi powinny wyjawić swoje uczucia, zamiast udawać, że mają dystans do drugiej osoby. O wiele lepiej będzie postawić sprawę jasno. W przeciwnym wypadku zbyt często będą uciekały do marzeń, zamiast szczerze z kimś porozmawiać.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Skorpion

Skorpiony nareszcie odzyskają zaufanie partnera. Wystarczy, że będą go wspierać - pozostaną dla niego miłe i powstrzymają się od krytyki. Druga strona w związku nagle poczuje się na tyle swobodnie, że zapragnie się otworzyć.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Strzelec

Strzelce niespodziewanie otrzymają wyznanie miłosne od osoby, która jakiś czas temu zniknęła z ich życia. Teraz pojawi się z powrotem i powie, że nigdy nie przestała ich kochać. Choć może się to wydawać podejrzane, warto odnowić z nią kontakt. Jest teraz szansa, by do siebie wrócić. 

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce nie powinny się z niczym spieszyć. Im będą spokojniejsze, tym lepiej będzie układała się ich relacja. Warto zadbać o harmonię w domu - odłożyć obowiązki na później i udekorować mieszkanie. Dobra atmosfera na co dzień pomoże uniknąć wielu kłótni.

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Wodnik

Wodniki przestaną mieć wątpliwości w sprawie relacji z najważniejszą dla siebie osobą. Podsumują sobie w myślach cały miniony rok i wyciągną wnioski. Mogą nawet stwierdzić, że warto wprowadzić znajomość na wyższy poziom i złożyć sobie nawzajem poważne deklaracje. 

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku - Ryby

Ryby, które są bez pary, jeszcze przed końcem roku mogą znaleźć się w miłosnej relacji pełnej zaangażowania. Ktoś od dawna poszukiwał takiej osoby jak one. Kiedy dojdzie do pierwszego spotkania, może się okazać, że jest ono początkiem pięknej znajomości. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?