Zamknij

Horoskop miłosny na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.11.2020 15:47
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na nadchodzący miesiąc podpowie nam, czego możemy się teraz spodziewać w sferze uczuciowej. Co czeka w miłości poszczególne znaki zodiaku?

Horoskop miłosny na grudzień 2020 dla niektórych z nas zapowiada spore zaskoczenia. Szczególnie w okolicach przesilenia zimowego, a więc 21 grudnia, możemy się spodziewać nagłych i przełomowych wydarzeń. Nie wszyscy spędzą święta Bożego Narodzenia i Sylwestra tak, jak wcześniej zamierzali... Szykują się zarówno rozstania, jak i niespodziewane powroty. Ludzie, którzy od dawna mieli się ku sobie, mogą teraz wreszcie podjąć ryzyko.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop miłosny na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny - Baran

Życie w tym miesiącu raczej nie będzie spełniać twoich oczekiwań, Baranie. Wszystko potoczy się zupełnie inaczej, niż byś tego chciał/a. Jeśli postarasz się dopasować do sytuacji, 31 grudnia o północy pomyślisz sobie: "Tak jest jednak o wiele lepiej". Nigdy nie przestawaj wierzyć w to, że zasługujesz na szczęście.

Horoskop miłosny - Byk

Niespodziewanie może cię porwać szał miłosnych uniesień. Byki w tym miesiącu oddadzą się zmysłowym przyjemnościom. Żadnego liczenia kalorii, umiaru w zakupach czy wstydu w sypialni. Jednak pod koniec miesiąca zapragniesz ciepła, zaufania i wsparcia najbliższych. Zwolnisz, uspokoisz się. Koniec roku będzie dla ciebie bardzo refleksyjny.

Horoskop miłosny - Bliźnięta

W tym miesiącu Bliźnięta nie będą mieć zbytniej ochoty na romanse, więc jak to często w takich sytuacjach bywa - wiele osób będzie mieć ochotę na romans z Bliźniętami... Znajdziecie się w centrum zainteresowania! Jeśli jesteście w związku, partner zacznie domagać się od was więcej uwagi. Zastanówcie się poważnie, zanim powiecie "nie". Od tej decyzji może nie być odwrotu.

Horoskop miłosny - Rak

Jeśli czegoś pragniesz - poproś. Nie bój się wyrażać swoich potrzeb, szczególnie w relacji z osobą, z którą łączy cię uczucie. Jeśli nie będzie chciał/a spełnić twoich pragnień, to czy warto budować z nim/nią związek? Zamiast cały czas dawać, naucz się przyjmować. Raki w grudniu powinny nauczyć się myśleć o sobie. 

Horoskop miłosny - Lew

Znajdziesz w sobie odwagę do czegoś, czego nie potrafiłeś/aś zrobić przez cały rok. Grudzień będzie przełomowym momentem w życiu Lwa i rozpocznie cykl rewolucyjnych wydarzeń w sferze uczuć. Dasz się poznać od zupełnie nowej strony, odkryjesz w sobie coś fascynującego. Zostaw za sobą wszystko, co ci już nie służy.

Horoskop miłosny - Panna

Odzyskasz w tym miesiącu upragniony spokój i znajdziesz czas tylko dla siebie. Wrócisz do ulubionej formy aktywności fizycznej, zadbasz o dietę i ciało. Wypiękniejesz, Panno, ale przede wszystkim - o wiele lepiej się poczujesz! W tym stanie przyciągniesz do siebie partnera, który będzie tobą zachwycony.

Horoskop miłosny - Waga

Wagi poczują się zagubione. Możesz usłyszeć wiele słodkich słów, ale zaczekaj trochę, zanim w nie uwierzysz. Dopóki nie masz pewności co do intencji drugiej osoby, nie przyjmuj wszystkiego bez zastrzeżeń. A jeśli ty sam/a kogoś zwodzisz, szybko tego pożałujesz. Docenisz tę osobę dopiero wtedy, kiedy odejdzie.

Horoskop miłosny - Skorpion

Grudzień upłynie bardzo spokojnie, więc możesz stać się trochę melancholijny/a. Niektóre Skorpiony zaczną tęsknić za intensywnymi przeżyciami. Naucz się cieszyć tym, co masz i doceń swoich najbliższych. Możliwości jest bardzo wiele, ale musisz zacząć je dostrzegać!

Horoskop miłosny - Strzelec

Nie bój się kochać i nie zabraniaj sobie wyrażania uczuć. Strzelec słynie przecież ze swojego ekspresyjnego charakteru! Czasem warto się dopasować do cudzych oczekiwań i zapomnieć o własnych, ale nie w tym wypadku. Podejmij ryzyko. 

Horoskop miłosny - Koziorożec

Za sprawą działalności Saturna Koziorożce mogą w tym miesiącu zamartwiać się o swoje życie uczuciowe i rodzinne. Nagłe zmiany w twojej codzienności mogą sprawić, że zaczniesz pisać same czarne scenariusze. Nie myśl o sobie tak krytycznie. Nikt cię źle nie ocenia!

Horoskop miłosny - Wodnik

W życiu Wodników może się w tym miesiącu pojawić zakazana miłość. Ten romans, który tak cię pociąga, może mieć w przyszłości poważne konsekwencje. Cokolwiek zrobisz, zadbaj o to, by nikogo nie zranić. Wszystko, co starasz się teraz ukryć, pod koniec miesiąca wyjdzie na jaw.

Horoskop miłosny - Ryby

Nie trać czasu na rozpamiętywanie sytuacji, w której ktoś cię zranił. Śmiało ruszaj do przodu. Ryby w tym miesiącu mają szansę znaleźć dla siebie wiele nowych inspiracji, które wywołają spore zmiany w ich życiu uczuciowym. Żeby tak się jednak stało, nie możecie stać w miejscu. Zostawcie przeszłość za sobą i odważnie uśmiechajcie się do nieznajomych.

Zobacz także: Kiedy poznasz miłość swojego życia? A może już poznałaś? Twój znak zodiaku zdradzi datę!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?