Zamknij

Horoskop miłosny na 2022 rok. Niektórych czekają bolesne rozstania

23.11.2021 12:52
Horoskop na 2022 rok
fot. Shutterstock

Niektóre związki w 2022 roku będą musiały przejść przez ciężką próbę. Nie wszystkim uda się ocalić łączącą ich więź. Kto będzie musiał zacząć wszystko od początku? Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku.

Co czeka nas w miłości w 2022 roku? Niektóre znaki zodiaku powinny przygotować się na bolesne zmiany. Inne spotkają wymarzonego partnera i stworzą z nim szczęśliwy związek, a nawet założą rodzinę. Przeczytaj horoskop miłosny i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na 2022 rok

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące miesiące, przeczytaj swój horoskop miłosny na 2022 rok.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Baran

Barany wpadną w obsesję, gdy zostaną odrzucone przez kogoś, kogo brały za pewnik. Nagle się okaże, że nie mogą być wcale pewne uczuć tej osoby. Z tego powodu przez resztę roku będą robiły wszystko, by ją do siebie przekonać. Powinny się jednak zastanowić, czy rzeczywiście jest tego warta. 

Horoskop miłosny na 2022 rok - Byk

Byki pod wpływem Urana podejmą w tym roku mnóstwo błędnych decyzji. Tylko osoba, która będzie w stanie je zrozumieć, może zostać ich partnerem. Byki powinny teraz dokonywać wyborów uczuciowych na podstawie tego, jak się czują podczas rozmowy z drugą osobą. Jeśli mają wrażenie, że są przez nią oceniane, tkwią w relacji bez przyszłości.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Bliźnięta

Bliźnięta będą się przed tym bronić na wiele możliwych sposobów, ale w 2022 roku zakochają się bez pamięci. Będzie się dla nich liczyć tylko jedna osoba. Coraz częściej zaczną fantazjować o związku, wspólnym mieszkaniu i założeniu rodziny. Te marzenia mogą się spełnić w czerwcu albo w lipcu.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Rak

Raki, które są w związku, powinny wreszcie przejrzeć na oczy i uświadomić sobie, że są w pełni zależne od partnera. To od jego kaprysów zależy przyszłość relacji, a Raki nie mają zupełnie nic do powiedzenia. Czas pokazać, że ich zdanie też jest ważne i mają prawo je wyrazić.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Lew

Lwy przez cały rok muszą pamiętać tylko o jednym - uśmiechu na twarzy. W żadnej sytuacji nie powinny tracić swojego optymizmu ani skłonności do żartów. W ich otoczeniu mogą pojawić się osoby, które postarają się wywołać w nich zwątpienie. Zamiast ich słuchać, warto skupić się na kontaktach z osobami, przy których Lwy zawsze mają powód do radości. Pośród nich znajdzie się ktoś, w kim będą mogły się zakochać.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Panna

Panny w pierwszych miesiącach roku będą musiały skupić się na pracy, ale marzec przyniesie prawdziwy przełom. Kiedy już będą mogły odłożyć swoje obowiązki na bok, uświadomią sobie, że ktoś od dawna na nie czekał. Wystarczy umówić się na zwykły spacer, by odkryć, że ta znajomość jest szansą na przeżycie czegoś pięknego.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Waga

Wagi powinny zdać się na los - przekonają się wtedy, jak bardzo im sprzyja. Jeśli przez cały rok będą unikać konfliktów, wybaczą dawne urazy i postanowią dbać o przyjaciół, w naturalny sposób przyciągną do siebie miłość. Im mniej będą się o to martwić, tym większe okażą się szanse na spotkanie wymarzonego partnera.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Skorpion

Skorpiony czeka ogromna poprawa w relacji z najbliższą osobą. Nawet jeśli przez wiele lat nie były w stanie się z nią porozumieć, teraz uda się wzmocnić więź i odzyskać wzajemne zaufanie. W tym roku może się okazać, że nie ma problemu, którego nie dałoby się wspólnie rozwiązać. 

Horoskop miłosny na 2022 rok - Strzelec

Strzelce będą zaskoczone tym, jak dobrze im się układa. Jeśli przez długi czas były same, na początku roku nie będą wiedziały, jak mają zareagować na pojawiające się zmiany. Istnieje szansa, że nagle znajdą się w związku, który okaże się spełnieniem najskrytszych pragnień. Partner będzie w niego w pełni zaangażowany i w połowie lata może się oświadczyć.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Koziorożec

Koziorożce nie powinny pozwalać na to, by inni ludzie wtrącali się w ich relację z ukochaną osobą. Wścibskie pytania i niepotrzebne komentarze narażą je na niepotrzebny stres. Ludzie rzadko będą mieli rację w ich sprawie. Lepiej im się z niczego nie zwierzać.

Horoskop miłosny na 2022 rok - Wodnik

Wodniki, trafione strzałą Amora, w pierwszym odruchu będą chciały uciec jak najdalej. Poczują się wystraszone i przyparte do muru. Jednak z biegiem czasu będą miały okazję się zorientować, że druga osoba wcale nie próbuje nimi manipulować ani ich do czegokolwiek zmuszać. Rozpocznie się przyjaźń, która pod koniec roku przerodzi się w szczęśliwy związek. 

Horoskop miłosny na 2022 rok - Ryby

Ryby rozpoczną 2022 rok z wieloma wątpliwościami. Nie będą wiedziały, co mają myśleć o relacji, w której się znajdują. Zabraknie im wiary w to, że sprawy mogą się ułożyć w taki sposób, jak tego pragną. Na wiosnę czeka je jednak miłe zaskoczenie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?