Zamknij

Horoskop miłosny na 2021 rok. Niektórych czekają bolesne rozstania

15.12.2020 15:53
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Niektóre związki w 2021 roku będą musiały przejść przez ciężką próbę. Nie wszystkim uda się ocalić łączącą ich więź. Kto będzie musiał zacząć wszystko od początku? Sprawdź, co czeka poszczególne znaki zodiaku!

2021 rok w miłości będzie bardzo wymagającym czasem. Część znaków zodiaku odczuje go jako trudne wyzwanie. Szczególnie w maju i w czerwcu, kiedy czeka nas zaćmienie Księżyca i zaćmienie Słońca, możemy się spodziewać istotnych zmian w naszym życiu uczuciowym. Te znaki, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki, nie od razu będą mogły zaznać szczęścia. Zakochani powinni nastawić się na to, że w pierwszej połowie roku w ich relacji pojawi się wiele nieporozumień.

Przebywający w Byku Uran, a także wpływ koniunkcji Jowisza i Saturna, będą od nas wymagać całkowitej szczerości. Wszystkie relacje, w których brakuje autentyczności i zaangażowania, rozpadną się przed początkiem lipca. Te, które przetrwają, do grudnia będą miały czas na pogłębienie istniejących więzi. Podczas całkowitego zaćmienia 4 grudnia 2021 czeka je bowiem kolejna poważna próba.

W 2021 roku w naszych związkach największe znaczenie będzie miała komunikacja z partnerem. Powinniśmy unikać fałszu i manipulacji, a zamiast tego bezpośrednio wyrażać swoje uczucia i okazywać, na czym nam zależy. Ten rok nauczy nas, że warto nie tylko mówić, lecz także słuchać. Każde kłamstwo szybko wyjdzie na jaw, więc lepiej od razu powiedzieć prawdę - nawet jeśli nie jest łatwa w odbiorze.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop miłosny na 2021 rok wszystkich znaków zodiaku

Czego powinniśmy się spodziewać w tym roku, jeśli chodzi o sprawy miłosne? Sprawdź, co się wydarzy!

Horoskop miłosny - Baran

Część Baranów, które od dłuższego czasu pozostają w bliskiej relacji, zapragnie odejść. Uznacie, że wasze uczucie się wypaliło i nie będziecie mieć pewności, czy chcecie podejmować próby naprawy tego związku. W rzeczywistości będzie to kwestia niedomówień, które wyjaśniłaby krótka, ale ważna rozmowa. Nie decydujcie się na rozstanie zbyt pochopnie. Dajcie sobie trochę czasu.

Horoskop miłosny - Byk

Już w styczniu uświadomicie sobie, że macie poważny problem z wyrażaniem emocji. Z obawy przed tym, że ktoś was nie zrozumie, zaczniecie skrzętnie ukrywać swoje prawdziwe uczucia. Byki w 2021 roku często będą starały się sprawiać wrażenie, jakby na niczym im nie zależało. Bliska osoba poczuje się niedoceniona i zapragnie odejść. Jeśli spodziewacie się, że będzie o was walczyć, możecie się srogo rozczarować.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą w tym roku spotkać kogoś, komu zapragną opowiedzieć całe swoje życie. Skoro jednak zamierzacie obdarzyć kogoś zaufaniem, nie ubarwiajcie swojej opowieści, żeby zrobić na nim wrażenie. Ta osoba natychmiast się zorientuje, a efekt będzie zupełnie przeciwny do zamierzonego.

Horoskop miłosny - Rak

W tym roku często będziecie wracać pamięcią do przeszłości - z nadzieją na to, że były partner do was wróci. Jeśli będzie was do tego zachęcał, poważnie się jednak zastanówcie. Sprawdźcie najpierw, czy ma wobec was poważne zamiary. Raki mogą być w tym roku wykorzystane przez kogoś, po kim najmniej by się tego spodziewały.

Horoskop miłosny - Lew

Zakochane Lwy w tym roku wreszcie się przekonają, jak wiele dla kogoś znaczą. Przestaniecie marzyć i zaczniecie żyć. Część z was przyrzeknie sobie z kimś miłość na zawsze, a część odejdzie, ani razu się nie oglądając. Relacje miłosne w 2020 roku były dla was powodem, by wątpić w swoją wartość. W 2021 roku sprawią, że odzyskacie wiarę w siebie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Horoskop miłosny - Panna

Chcecie zaznać szczęścia w miłości? W takim razie nie macie wyjścia - musicie się w końcu rozliczyć z wewnętrznym krytykiem. Staniecie się najlepszą wersją siebie właśnie wtedy, kiedy nie będziecie już od siebie wymagać, żeby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Panny będą miały w tym roku wiele naturalnego uroku. Warto, żeby zdawały sobie z tego sprawę!

Horoskop miłosny - Waga

Nie zakochujcie się po tygodniu znajomości i nie składajcie obietnic, których nie zamierzacie dotrzymać, a wtedy wszystko będzie dobrze. Doskonale zapowiadająca się relacja może się błyskawicznie zakończyć, kiedy nagle odkryjecie, że trudno wam wziąć odpowiedzialność za własne słowa. Postarajcie się, żeby sprawy rozwijały się powoli i w naturalnym tempie. Wtedy nie będziecie niczego żałować, drogie Wagi.

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpiony powinny w tym roku zachować ostrożność. Możecie mieć tak silną potrzebę, by kontrolować ukochaną osobę, że posuniecie się nawet do kłamstwa lub manipulacji. Powstrzymajcie się i dajcie komuś więcej swobody. W przeciwnym wypadku intryga wyjdzie na jaw, a partner nigdy wam nie wybaczy.

Horoskop miłosny - Strzelec

Uwodzicie radością życia i poczuciem humoru, jesteście mistrzami flirtu, a w stresującej sytuacji zawsze wiecie, jak kogoś rozbawić. Dzięki temu możecie w tym roku przeżyć nawet kilka niezobowiązujących romansów. Jeśli jednak zależy wam na związku, nie zapominajcie o tym, że czasem warto zachować powagę. Zranicie partnera, gdy zignorujecie jego uczucia. Pamiętajcie, że wielką zaletą Strzelca jest też współczucie.

Horoskop miłosny - Koziorożec

Waszym największym sukcesem w ciągu najbliższych miesięcy będzie znalezienie równowagi pomiędzy przyjemnościami i obowiązkami. Bliska osoba okaże się niezawodnym oparciem i da wam poczucie bezpieczeństwa, a wy nie zapomnicie o jej potrzebach. Staniecie się dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i razem ze wszystkim sobie poradzicie. Koziorożce będą miały wspaniały rok.

Horoskop miłosny - Wodnik

Zodiakalne Wodniki mają w tym roku szansę na stworzenie bardzo szczęśliwego związku. Planety wam sprzyjają, a wy odebraliście niedawno wiele istotnych lekcji. Nie powtórzycie już błędów z przeszłości, więc nie macie się czego obawiać. Pracujcie nad tą relacją, by przetrwała kolejne lata. Aby się to udało, zadbajcie o partnerski układ, w którym obie strony będą się czuły tak samo ważne.

Horoskop miłosny - Ryby

Możecie spotkać nową miłość lub wzmocnić więź, która już istnieje - ale tylko pod warunkiem, że przestaniecie być takimi pesymistami. Rozczarowania z minionego roku zostawcie za sobą i śmiało ruszajcie do przodu, bo szykują się niezapomniane spotkania. Nie zauważycie jednak nikogo, jeśli będziecie iść ze spuszczonym nosem! Rybki, uważajcie, by nie wmawiać sobie pecha. Szczęście jest tuż za rogiem!

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Szukasz miłości i zastanawiasz się, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje? Sprawdź!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?