Zamknij

Te znaki zodiaku czekają ważne decyzje. Powrócą do nich byłe miłości

13.04.2021 12:28
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, w nadchodzących tygodniach nie będą mogły się opędzić od wspomnień. Ciągle będą myślały o historii miłosnej, która dawno już się zakończyła.

Horoskop miłosny na kwiecień 2021 dla niektórych znaków zodiaku zapowiada powrót do przeszłości. Zobacz, czy jesteś na liście. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Horoskop miłosny na kwiecień 2021. Wenus wejdzie w znak Byka

Osoby spod tych znaków zodiaku w najbliższych dniach mogą się spodziewać, że była miłość na nowo odegra w ich życiu znaczącą rolę. Pojawią się wspomnienia, a niektórzy otrzymają niespodziewaną wiadomość.

Gdy 14 kwietnia Wenus wejdzie w znak Byka, część z nas zacznie myśleć o utraconym uczuciu. Przekonaj się, czy jest szansa, aby je odzyskać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku wierzą w przeznaczenie. Szukają swojej drugiej połówki

Do tych znaków zodiaku powrócą byłe miłości

Osoby spod tych znaków zodiaku powinny się teraz spodziewać lawiny wspomnień o dawnym związku:

Waga

Wagi, które w ostatnich latach lekkomyślnie kogoś porzuciły, w najbliższych dniach nie będą potrafiły przestać myśleć o tej osobie. Zapragną ją odzyskać. Szansa na to pojawi się dopiero pod koniec miesiąca. Nie powinny próbować robić tego wcześniej, bo zostaną odrzucone. Najlepszy czas na rozmowę to pełnia Księżyca w Skorpionie, która będzie miała miejsce 27 kwietnia.

Panna

Zodiakalne Panny nareszcie uzyskają odpowiedź, dlaczego ich związek się zakończył. Były partner postanowi nawiązać z nimi kontakt i odsłoni cechę swojego charakteru, z której Panny wcześniej nie zdawały sobie sprawy. Od tej pory będą patrzyły na tę osobę zupełnie inaczej niż dotychczas. Warto powrócić do przyjacielskich stosunków, bo z czasem relacja znowu może przerodzić się w coś więcej.

Koziorożec

Koziorożce porzucone w ubiegłym roku właśnie teraz otrzymają wiadomość, na którą czekały od dawna. Pod koniec kwietnia ktoś, kto źle je potraktował, przeprosi za swoje zachowanie i powie, że żałuje swojego postępowania. Lepiej jednak nie dawać mu szansy. Powtórzy swój błąd.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?