Zamknij

Powrót do dawnej miłości czy nowy związek? Zodiakalne Wagi czeka miłosny dylemat

04.05.2021 13:41
Zakochani
fot. Shutterstock

Zodiakalne Wagi będą musiały podjąć w maju ważną decyzję dotyczącą życia uczuciowego. Od tego, co teraz postanowią, zależy, jak upłynie im następne 6 miesięcy.

Wagi w ciągu kilku najbliższych tygodni będą zwracać na siebie baczną uwagę płci przeciwnej. Zainteresują się nimi na powrót dawni adoratorzy, a nowo poznane osoby zapragną mieć je tylko dla siebie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Horoskop na maj 2021 dla Wag

Horoskop miłosny na maj zapowiada spore zmiany w życiu zodiakalnych Wag. Jeśli do niedawna czuły, że nikt nie zwraca na nie uwagi, teraz z pewnością dostrzegą coś zupełnie przeciwnego.

Pod koniec miesiąca będą musiały zdecydować, czy chcą wrócić do byłego partnera czy spróbować zacząć od nowa z niedawno poznaną osobą.

Wagi będą musiały wybrać między powrotem do eks a nowym związkiem

Zodiakalne Wagi w najbliższym czasie będą miały ogromne powodzenie. Poczują się bardziej atrakcyjne i pewne siebie, a to zacznie przyciągać uwagę wielbicieli.

Nagle odzyskają kontakt z kimś z przeszłości i szybko okaże się, że uczucia tej osoby jeszcze nie wygasły. Pojawią się nowi znajomi, którzy nie będą kryć swojej fascynacji i chęci bliższego poznania się.

Wagi zaczną mieć wrażenie, że wokół nich nieustannie coś się dzieje. Trudno im będzie zdecydować, jak mają postąpić. Gwiazdy ostrzegają, by nie trzymać się kurczowo dawnych przeżyć i zamiast tego spojrzeć na swoją przyszłość z nowej perspektywy.

Jeśli marzeniem Wag jest powrót do eks, powinny zacząć od początku i zupełnie zapomnieć o tym, co było. Rozpoczęcie nowej bliskiej relacji z kimś innym będzie natomiast możliwe tylko pod warunkiem, że uwolnią się od przykrych wspomnień z przeszłości i przestaną myśleć o sobie krytycznie.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?