Zamknij

Horoskop miesięczny na sierpień. Sprawdź, co spotka cię w tym miesiącu!

19.12.2018 14:26
Horoskop miesięczny na sierpień
fot. Shutterstock

Sprawdź horoskop miesięczny na sierpień dla swojego znaku zodiaku! Zobacz, co przygotowały dla ciebie gwiazdy na ósmy miesiąc roku. Horoskop na sierpień pokaże ci, jak będzie wyglądać twoja przyszłość, jak ułoży się sfera prywatna i zawodowa twojego życia.  

W sierpniu rządzi Jowisz, który odpowiada za rozwiązywanie konfliktów i problemów. W tym miesiącu takie planety jak Mars i Wenus będą w koniunkcji, a ta sprawi, że wzmocnimy więzi międzyludzkie. Znaki z żywiołu ziemi skorzystają w tym miesiącu z dobrego wpływu Neptuna, a znaki spod żywiołu ognia doświadczą w tym miesiącu wielu pozytywnych rzeczy. Co czeka poszczególne znaki zodiaku w sierpniu? Sprawdź horoskop miesięczny na sierpień 2019!

Horoskop miesięczny na sierpień 2019

Sierpień 2019 roku upłynie pod znakiem rozwiązanych konfliktów i spokoju. Także w tym miesiąciu wiele osób czeka dobra passa zawodowa. To właśnie teraz możesz liczyć na sukcesy w pracy i rozwój kariery. A jak sprawy będą wyglądały u poszczególnych znaków zodiaków? Zobaczcie.

Baran

Baran w sierpniu będzie próbował zadowolić wszystkich – ludzi w pracy, szefa, rodzinę. Nie spocznie też, póki tego nie osiągnie. Latem 2019 roku Baran znajdzie też nowe pasje i zainteresowania – i to w zasięgu swojej ręki. Co więcej, będzie się nimi zajmował tak długo, aż osiągnie w tych dziedzinach sukces!

Bliźnięta

Sierpień dla Bliźniąt będzie wyjątkowo romantycznym miesiącem! Osoby spod tego znaku zodiaku wówczas odnajdą harmonię i spokój w relacji ze swoją drugą połówką. Sierpień 2019 upłynie pod adresem miłosnych uniesień i szczęścia. W tym czasie jednak Bliźnięta lekko mogą zaniedbać pracę zawodową. Miłość przesłoni im świat i przestaną się koncentrować na życiu zawodowym. Nie oznacza to jednak, że zepsują sprawę – do tej pory zajmowały się bowiem rozwojem osobistym, więc chwilowo mogą się skupić na czymś innym.

Lew

Lew w sierpniu uwierzy w to, że jest nieomylny i że może wszystko. Niestety w rzeczywistości tak nie jest, więc warto, aby zachował zdrowy rozsądek w podejmowaniu decyzji. W sierpniu 2019 roku Lew będzie się też bardzo dobrze bawił, więc szczególnie musi uważać na… pieniądze. Dojdzie do momentu, gdzie zacznie mu ich brakować.

Waga

Dla Wagi sierpień będzie wyjątkowo udanym miesiącem – szczególnie zawodowo. Niestety wciąż musi bardzo uważać – liczba jej wspaniałych pomysłów może sprawić, że ktoś będzie chciał je sobie przywłaszczyć, a następnie otrzymać za niego nagrodę.

Jesteś Wagą i zamierzasz wybrać się na urlop? Uważaj. Może czekać na ciebie niebezpieczeństwo w postaci poważnego wypadku!   

Strzelec

W lipcu u Strzelca pojawi się wiele nowych pomysłów i jednocześnie wątpliwości. Zarówno jedne i drugie będzie chciał zbadać. Tym samym straci czas, gdyż nie będzie chciał wykorzystać wiedzy przekazanej mu przez ekspertów w dziedzinach, których dotyczą pomysły i wątpliwości.

Wodnik

Wodnik może oczekiwać od sierpnia przede wszystkim sprowadzenia na swoją drogę osoby o bardzo podobnych zainteresowaniach. I choć znajomość ta raczej nie przeobrazi się w coś więcej, Wodnik będzie zadowolony, że ma doskonałego kompana do wielu rozmów. Także w tym miesiącu osoby spod znaku Wodnika zaczną krok po kroku osiągać duży sukces w pracy.

Byk

Przez Bykiem miesiąc pełen wahania! Choć w pracy będzie mu się układało, wciąż będzie się miotał i uważał, że czegoś mu brakuje. Do głowy będą przychodziły mu różne pomysły, ale dopiero wyjazd na upragnione wakacje sprawi, że osiągnie on harmonię i spokój. Jego wahanie bowiem spowodowane będzie potrzebą odpoczynku i regeneracji.

W tym miesiącu Byk też dojdzie do wniosku, że warto trochę zwolnić i wyluzuje. Dzięki temu też wiele rzeczy będzie szło po jego myśli, a on będzie miał mniej stresu.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku uważane są za najbrzydsze! Sprawdź, czy jesteś na liście

Rak

Rak w sierpniu 2019 za czymś zatęskni. To rzecz, która do tej pory stanowiła część jego codziennej rutyny – i nagle jej zabraknie! Raki, które stwierdzą, że chcą powrotu tego elementu, będą musiały podjąć poważną i trudną rozmowę z ukochaną osobą. Jeżeli jednak zdecydują się na pozostanie w nowej sytuacji, z czasem staną się nawet bardziej zadowolone niż były!

Panna

Panny w sierpniu powinny na siebie bardzo uważać. W tym miesiącu właśnie grozi im popełnienie dużego błędu, a to z kolei może kosztować nadwyrężenie relacji z bliską osobą lub nawet zwolnienie z pracy! W sierpniu Panny powinny bardziej przyłożyć się do wykonywania swojej pracy dokładnie. Grozi im bowiem wykonanie czegoś źle, a to może drogo kosztować. Warto zatem, aby osoby spod znaku Panny w sierpniu 2019 roku nieco zwolniły.

Skorpion

Cierpliwość nie jest mocną stroną Skorpiona i w sierpniu po raz kolejny się o tym przekona. Będzie to okraszone dużą dawką stresu, ale może wyjść na dobre, jeśli się tylko nad tym popracuje. Jednak mamy też dobrą wiadomość dla Skorpiona – w sierpniu 2019 roku będzie się on cieszył wyjątkowym zdrowiem. Dlatego też wszelkie aktywności fizyczne i podróże w tym okresie jak najbardziej wskazane!

Koziorożec

Koziorożec ma duże szanse na osiągnięcie w sierpniu ogromnego sukcesu. Jeśli tylko wystarczająco skoncentruje się na pracy i nie odpuści do ostatniej chwili, wszystko pójdzie po jego myśli i zrealizuje on większość zamierzonych celów. Niestety także w tym miesiącu Koziorożcowi dadzą się we znaki… jego dzieci! Będzie on tak uparcie dążył do osiągnięcia celu zawodowego, że nie starczy mu na nie cierpliwości. Polecamy, aby trochę w tej kwestii wyluzował.

Ryby

Ryby powinny przyłożyć się w sierpniu do uporządkowania swoich finansów. Nie chodzi o to, aby znalazły nową pracę, ale o to, aby zadbały o ułożenie dokumentów w domu i opłacenie zaległych rachunków, bo takie mogą się zdarzyć. Jeżeli tego nie zrobią, będą miały duże problemy!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Wiedzieliście, że kobiety spod niektórych znaków zodiaku mogą być seksowniejsze od innych? Poznaj najseksowniejsze kobiety według znaków zodiaku!