Zamknij

Sprawdź, co kryje przyszłość! Przeczytaj swój horoskop na październik 2019 roku już dziś i nie czuj się zaskoczony

Julita Buczek
18.12.2018 14:53
horoskop miesięczny październik
fot. Shutterstock

Poznaj swój horoskop miesięczny na październik 2019 i zobacz, co spotka twój znak zodiaku w nadchodzącym roku!

Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy i co czeka cię w październiku 2019 roku. Sprawdź, jakie wskazówki przygotowały dla ciebie planety oraz potraktuj je jako kierunkowskaz, który pomoże ci wybrać odpowiednią drogę. Październik to miesiąc, który dla wszystkich znaków przygotował wiele niespodziewanych okazji oraz szereg możliwości. Dzięki przydatnym wskazówkom, jaki przygotował los z pewnością uda ci się załatwić wszystkie sprawy, które sobie zaplanujesz.

Horoskop miesięczny - październik 2019

Baran

 • W październiku większość Baranów może poczuć się naprawdę nieswojo. Może to być spowodowane pracą, która od dłuższego czasu jest dla ciebie zbyt męcząca. Jeśli zastanawiasz się nad jej zmianą, koniecznie to zrób, dzięki temu odetchniesz z ulgą.

Byk

 • Wszystkie Byki powinny przemyśleć to, czego pragną w swoim życiu. Październik będzie dla was świetnym okresem do samorealizacji. Twoje otoczenie będzie pod dużym wrażeniem.

Bliźnięta

 • Poprzedni miesiąc może nie być zbyt udany dla Bliźniąt, jednak w nowym miesiącu wszystko się zmieni na lepsze. Może warto, abyś zaczął uprawiać jakiś sport lub zaczął spacerować. 

Zobacz także: Horoskop celtycki 2019. Odkryj magię starożytnych run

Rak

 • Raki wykonają wszystkie swoje obowiązki i zrobią to w bardzo szybkim tempie. Kiedy już wszystko wykonasz z pewnością, warto zabrać się na inne obowiązki. Nie warto odkładać wszystkiego na później, ponieważ w trakcie mogą wyjść inne obowiązki niecierpiące zwłoki.

Lew

 • W tym miesiącu odkryjesz swoje ukryte talenty oraz ambicje. Warto zainteresować się swoimi sprawami i nie przykładać wagi do cudzych. W październiku większość lwów będzie musiała stoczyć z otoczeniem wiele bojów, na swojej szczęście wyjdzie z nich zwycięsko.

Panna

 • Panna będzie się bardzo dobrze bawić podczas wypełniania swoich obowiązków. Bez wątpienia jej praca stanie się również pasją, dlatego w październiku nie będzie czuć się w żadnym aspekcie swojego życia źle. Jej determinacja oraz upór przyniosą pozytywne rezultaty, dlatego będzie jeszcze bardziej z siebie dumna.

Waga

 • Październik dla Wag będzie bardzo łaskawy. Odbije się na to portfelu Wag, czeka je podwyżka, a co za tym idzie awans. Waga będzie cieszyć się również bardzo dobrym zdrowiem, dlatego naprawdę nie ma czym się przejmować.

Skorpion

 • Większość Skorpionów zaliczą kolejny udany miesiąc, dlatego wprowadzi to wszystkie Skorpiony w radosny nastrój. Pozytywna energia będzie roztaczać się wokół niego, dlatego wszystkie sprawy załatwi w okamgnieniu.

Strzelec

 • Wszystkie osoby urodzone pod tym znakiem powinny uważać na ilość wydanych ostatnio pieniędzy. Może się okazać, że drogie zachcianki przysporzą ci nieco kłopotów, które trudno będzie rozwiązać.

Zobacz także: Horoskop partnerski - pomóż swojemu szczęściu w miłości!

Koziorożec

 • Ten miesiąc będzie dla ciebie niezwykły pod względem zawodowym. Czas spędzony w gronie najbliższych będzie dla ciebie prawdziwym czasem relaksu. Warto podtrzymywać ciepłe relacje z bliskimi, ponieważ zaowocuje to lepszymi kontaktami, o które było ci jeszcze niedawno bardzo ciężko.

Wodnik

 • Czeka cię kolejny miesiąc ciężkiej pracy, dlatego nie możesz osiąść na laurach. Kluczem do osiągnięcia twojego sukcesu będzie samodyscyplina. Jeśli będziesz się pilnować, z pewnością osiągniesz cele, które przed sobą postawiłeś.

Ryby

 • W tym miesiącu Ryby wykażą się dużą pomysłowością, która z pewnością będzie dla nich bardzo pomocna w pracy. Od tego wszędzie będą wydajniejsze oraz bardzo skrupulatne. Wszystkie Ryby będą cieszyć się dobrym zdrowiem oraz formą, która z pewnością sprawdzi się, kiedy trzeba będzie więcej pracować.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?