Zamknij

Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

12.12.2019 12:27
Horoskop, symbole wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Styczeń zawsze sprzyja zmianom. Czy jednak dla wszystkich znaków zodiaku będą one korzystne? Sprawdź nasz horoskop miesięczny na styczeń 2020.

Nowy rok przynosi nowe możliwości. Zwłaszcza styczeń, kiedy to zaczynamy realizować nasze noworoczne postanowienia. To właśnie na początku roku mamy więcej chęci do działania niż przez kolejne miesiące. Wszystko dlatego, że otrzymujemy nadzieję na coś nowego i zdecydowanie lepszego. Okazuje się, że to, co czeka nas w styczniu 2020 roku, jest zapisane w gwiazdach. Zobaczcie cały horoskop miesięczny na styczeń 2020 dla każdego znaku zodiaku.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Co przyniesie początek roku?

Początek roku dla wielu będzie ekscytujący, jednak nie dla wszystkich. Dla niektórych gwiazdy nie będą łaskawe. 

Znajdźcie swój znak zodiaku i zobaczcie, co czeka was w styczniu 2020. 

Horoskop na styczeń 2020 - Baran

Baran weźmie sobie zmiany na początku roku głęboko do serca. Zwłaszcza te zawodowe. Jeżeli podejmiesz odpowiednie decyzje związane z twoją karierą, cały rok 2020 okaże się pozytywny. Również finansowo. Tylko nie możesz bać się zmian! Styczeń sprzyja ich podejmowaniu. Do połowy miesiąca natomiast czeka cię towarzyski krąg adoracji. Gwiazdy zadbają o twoje relacje z przyjaciółmi, więc szykuj się na huczny karnawał! 4 stycznia okaże się natomiast przełomowy w miłości. Samotne Barany powinny rozglądać się dokładnie za drugą połówką. Tych, którzy są w stałych związkach, czeka szybsze bicie serca. 

Horoskop na styczeń 2020 - Byk

W 2020 Byka czeka wiele przełomowych momentów. Każdy miesiąc okaże się łaskawy, styczeń również. Ten miesiąc będzie szczególnie ważny, ponieważ przyniesie wiele nowości, dzięki którym czekają cię ogromne zmiany - na lepsze! Gwiazdy sprzyjają ci w podjęciu decyzji co do twojego idealnego życia. Tym samym Byk chwyci życie za rogi i zacznie kierować się marzeniami, tymi bardziej i mniej przyziemnymi. Styczeń sprzyja przede wszystkim podjęciu decyzji co do dalszej drogi zawodowej. W miłości natomiast postaw na spokój. Dzięki pokazaniu ukochanej osobie łagodnej natury, możesz zyskać naprawdę ogniste przeżycia.

Horoskop na styczeń 2020 - Bliźnięta

Bliźnięta w styczniu postanowią się ustatkować. Ich beztroska natura pójdzie w kąt, na korzyść rozwagi i roztropności. A to w tym miesiącu zdecydowanie się opłaci. Gdy jednak pozwolisz sobie na chwilowe momenty zapomnienia, czeka cię naprawdę dobra zabawa. Zauważysz, że prowadzenie zbilansowanego trybu życia, podoba ci się o wiele bardziej niż hulaszczość. Uważaj jednak na związki! Niewielkie zgrzyty mogą doprowadzić do katastrofy. Staraj się trzymać emocje na wodzy i postaraj się być dyplomatyczny. Nawet podczas największego zdenerwowania.

Horoskop na styczeń 2020 - Rak

Stary rok był dla ciebie przełomowy, co sprawia, że nadal pozostajesz podekscytowany. W styczniu w związku z tym zaczniesz poszukiwać stabilizacji. Ten miesiąc przyniesie także wiele momentów empatii. Być może bliska ci osoba potrzebuje pomocy, czego nie da się dostrzec gołym okiem. Oddany Rak potrafi jednak rozgryźć innych i poradzić sobie w każdej sytuacji. W związku z tym w domu zacznie się układać. Uważaj jednak w pracy. Niektóre sytuacje mogą wyprowadzić cię z równowagi. Z pewnością będą targać tobą emocje. W miłości ujawni się twój romantyczny charakter. Dasz się ponieść uczuciom.

Horoskop na styczeń 2020 - Lew

W styczniu gwiazdy postanowiły zająć się twoim zdrowiem. Czas zwolnić.  Lew uwielbia błyszczeć, jednak nie będzie to możliwe, gdy będzie wycieńczony. Koniec miesiąca jednak zapowiada się promienniej. Wszystko powoli zacznie się układać, a w pracy pojawi się szansa na awans. Gdy wydobrzejesz, postaw zatem na karierę i nie przejmuj się rzucanymi pod twoje nogi kłodami. Na początku roku nabierzesz energii, którą będziesz mógł wykorzystać w ich przeskakiwaniu. Miłość natomiast doda ci skrzydeł! Nic dziwnego, w końcu to właśnie ona gra w twoim życiu pierwsze skrzypce.

Horoskop na styczeń 2020 - Panna

Staraj się schować do kieszeni swoją praktyczną naturę i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Panna w styczniu powinna oddać się bowiem uczuciom oraz kwestiom związanym z rodziną. Oni cię w tym momencie bardzo potrzebują! Warto też wykorzystać początek roku na znalezienie czegoś nowego w swoim życiu. To może być hobby, ale również nowa praca. Styczeń zdecydowanie sprzyja nowościom w twoim życiu. Obudzi też w tobie znacznie więcej empatii. W związku z tym w życiu miłosnym zdecydowana poprawa. Partner znów będzie dla ciebie najważniejszy. Wspólnie zadbacie o życie rodzinne.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które ranią najmocniej. Oni złamią ci serce!

Horoskop na styczeń 2020 - Waga

Waga uwielbia mieć rodzinę w centrum uwagi. I styczeń jej na to pozwoli. Doda jej też pewności siebie, dzięki czemu Waga będzie mogła powalczyć o swoje w pracy. Zdecydowanie łatwiej będzie ci się komunikować z innymi. Nawet, jeżeli zdarzy ci się chwila zwątpienia, staraj się myśleć pozytywnie, a wszystko się ułoży. Pamiętaj tylko jednak o odpoczynku. Początek roku sprzyja temu, żebyś zadbał przede wszystkim o siebie. W miłości nie będzie łatwo, jednak odrobina dobrych chęci sprawi, że wszystko się ułoży. Jeżeli szukasz partnera, skup się na pierwszej połowie miesiąca.

Horoskop na styczeń 2020 - Skorpion

Skorpion w styczniu będzie skakał pod niebiosa! Energia ci sprzyja i to dzięki niej wszystko się poukłada. Będziesz miał wiele pomysłów, które postanowisz stopniowo wcielać w życie. Druga połowa miesiąca może przynieść jednak nieco nerwową atmosferę. Twój wewnętrzny optymizm poradzi sobie jednak ze wszystkim. W miłości postawisz na pielęgnowanie uczuć. Szykują się jednak również niespodzianki. Być może zmienisz partnera, z którym od dawna się nie dogadujesz. A może zmienisz coś w swoim ukochanym. Zdecydowanie zmiany są nieuniknione.

Horoskop na styczeń 2020 - Strzelec

Strzelec w styczniu będzie bardzo przedsiębiorczy. Dzięki temu uda ci się zdecydowanie odłożyć pieniążki na resztę roku. Staraj się jednak nie wydać wszystkiego od razu! Kolejne miesiące mogą być pod tym względem znacznie trudniejsze. Zadowolenie w kwestiach zawodowych nie przeniesie się jednak na życie prywatne. Będziesz miał ogromne problemy z wyrażaniem własnych uczuć. Możesz odczuć, że dotychczasowe życie nie spełnia twoich oczekiwań. Postaraj się jednak nie burzyć harmonii, to przejściowe. W pierwszej połowie miesiąca czekają cię również zawirowania sercowe. Potem wszystko się ustabilizuje.

Horoskop na styczeń 2020 - Koziorożec

Koziorożec rok rozpocznie na wysokich obrotach. W styczniu wykorzystasz swoją charyzmę do dokonania zmian w życiu. Nie bój się ich, mogą ci jedynie wyjść na dobre. Będziesz starał się też wzmocnić więzi z bliskimi, jednak nie zapominaj o sobie. Styczeń sprzyja zadbaniu o własne sprawy, przede wszystkim duchowe. I tu dużo da ci miłość. Jeżeli jesteś singlem, możesz spotkać na swojej drodze kogoś naprawdę interesującego, kto będzie się wyróżniał ogromną oryginalnością i charyzmą podobną do twojej. W związkach stabilnie, choć na początku miesiąca może być nieco burzliwie. 

Horoskop na styczeń 2020 - Wodnik

Wodnik w styczniu musi przygotować się na poważne zmiany, które przyniesie nowy rok. Przede wszystkim będą one dotyczyć twojej rodziny i domu. W pierwszej połowie miesiąca będziesz musiał też podjąć istotne decyzje. Staraj się nie ukrywać przed światem, choć nieco wycofasz się z towarzystwa i oddasz wspomnieniom. W finansach i pracy stabilnie. W związku natomiast zawirowania. Pierwsza połowa miesiąca sprzyja miłosnym uniesieniom. W drugiej połowie natomiast pokażesz się światu jako prawdziwy romantyk. Dla singli sytuacja będzie zdecydowanie dynamiczna!

Horoskop na styczeń 2020 - Ryby

Choć Ryby są ogromnymi marzycielami, w styczniu nie mogą pozwolić sobie na brak stabilizacji. Staraj się jednak czerpać życie pełnymi garściami. Postaw na plany związane z przyjaciółmi, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. W drugiej połowie miesiąca możesz odczuć natomiast poczucie jedności z rodziną. Twoje serce dostanie zastrzyku energetycznego. W sferze uczuć odczujesz w końcu zadowolenie. W drugiej połowie miesiąca staraj się jednak niczego nie skrywać przed partnerem, inaczej może dojść do kłótni. Dla samotnych Rybek styczeń przyniesie iście zmysłowe uniesienia.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z twoją osobowością? Koniecznie sprawdź, jakim znakiem zodiaku tak naprawdę powinieneś być!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?