Zamknij

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

18.02.2021 15:52
Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku wyjaśni, co oznacza dla ciebie obecny układ planet i czego możesz się po nim spodziewać.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku podpowie ci, czego możesz się spodziewać w swoim życiu uczuciowym i jak sobie poradzić z problemami, które cię czekają. Sprawdź, co oznacza dla ciebie obecny układ planet.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

W nadchodzącym miesiącu czekają nas nów Księżyca w Rybach i pełnia w znaku Wagi. Na pierwszy plan wysuną się relacje z najbliższymi.

Staniemy się bardzo wrażliwi na konflikty, więc powinniśmy za wszelką cenę ich unikać. Zarówno Ryby, jak i Waga, mają tendencję do idealizowania rzeczywistości i często doświadczają z tego powodu rozczarowań. Wielu z nas może w tym miesiącu odkryć, że wymagamy od ludzi, aby byli tacy, jakich ich sobie wyobrażamy i sprawia nam przykrość, kiedy zachowują się po swojemu.

Większość planet na niebie od początku roku pozostaje w znaku Wodnika. Jest on znany z tego, że walczy o swoją wolność i buntuje się przeciwko narzuconym ograniczeniom. Odmówimy spełniania czyichś oczekiwań i zapragniemy być sobą. Może to oznaczać konieczność rozstania, jeśli partner nie będzie w stanie tego zrozumieć.

Jeśli chcemy, by nadchodzący miesiąc pozytywnie wpłynął na nasz związek lub pomógł się rozwinąć dopiero rozpoczynającej się relacji, jest na to dobry sposób. Wystarczy zadbać o ciepłą, harmonijną atmosferę i traktować drugą osobę ze zrozumieniem. Kiedy okażemy jej wsparcie, odpowie nam tym samym.

Zobacz także: Masz nadwagę i nie potrafisz schudnąć? Powodem może być twój znak zodiaku

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoją przepowiednię dotyczącą życia uczuciowego na nadchodzący miesiąc i dowiedz się, czego możesz się spodziewać.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Baran

Barany muszą w tym miesiącu panować nad nerwami, bo w przeciwnym wypadku ich relacja z kimś bliskim się zakończy. Mogą teraz niechcący powiedzieć za dużo. Jeśli partner poczuje się zraniony, nie będzie miał ochoty pogodzić się w sypialni.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Byk

Zodiakalne Byki rozpoczną nowy etap w swoim życiu uczuciowym. Poświęcą w marcu sporo czasu na zastanawianie się, czym tak naprawdę jest dla nich miłość. Jak wiele są w stanie zrobić dla szczęścia bliskiej osoby i czego od niej oczekują? Początek wiosny będzie od nich wymagał pójścia na kompromis.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Bliźnięta

Każdy Bliźniak w ciągu najbliższych kilku tygodni chociaż raz pomyśli o tym, że ma potrzebę zacząć wszystko od nowa. Będzie w tym przeszkadzało lenistwo, więc wiele spraw zostanie odłożonych na później. Lepiej nie próbować wyręczać się partnerem, bo poczuje się wykorzystywany.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Rak

Zodiakalne Raki mogą popaść w czarną rozpacz zupełnie bez powodu. Jeśli nie nauczą się panować nad własnymi myślami, zaczną użalać się nad sobą. Wszyscy wokół z łatwością dostrzegą, że to cierpienie jest wyreżyserowane i nie będą chcieli pomóc. Bliska osoba okaże swoje zniecierpliwienie. Może nawet zagrozić zerwaniem.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Lew

Lwy, które w ciągu ostatnich kilku tygodni zdecydowały się na związek, powinny mieć się teraz na baczności. Partner może narzucać swoje zasady, które wcale im się nie spodobają. Zamiast się o to kłócić, wystarczy odrobinę się wycofać i zająć się czymś przyjemnym. Druga strona znowu zacznie się wtedy starać.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Panna

Zodiakalne Panny postanowią spojrzeć na siebie mniej krytycznie niż dotychczas. Pierwsze tchnienie wiosny pomoże im w odzyskaniu dobrego nastroju i zmotywuje do pracy nad sobą. Tym razem nie będą skupiały się na krytykowaniu swoich wad, lecz postanowią wydobyć zalety. Nie będzie trzeba długo czekać na reakcję otoczenia. Panny rozkwitną i każdy to zauważy.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Waga

Wagi mogą myśleć o ucieczce z miłosnej relacji. Będzie im się wydawało, że powodem jest zachowanie partnera, ale z biegiem czasu odkryją, że kieruje nimi jedynie strach i niepewność siebie. Warto nad tym popracować, bo w przeciwnym wypadku Wagom nigdy nie uda się zbudować szczęśliwego związku.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Skorpion

W życiu Skorpionów pojawią się zmiany. Bliska osoba zaskoczy ich swoimi decyzjami i pokaże, że ma wiele tajemnic. Należy uszanować jej prywatność. Jeśli się zorientuje, że ktoś knuje za jej plecami, stanie się bardzo nieufna.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Strzelec

Zodiakalne Strzelce nie będą miały ochoty na romanse. Część z nich zaszyje się w domu i przez cały miesiąc będzie odmawiała spotkań. Inne Strzelce wpadną na miłość przez przypadek. Spotkają na ulicy dawno niewidzianą osobę i będą zachwycone jej przemianą.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce poczują się w swojej relacji błogo i bezpiecznie. Miłość doda im sił w codziennym życiu. Jeśli jednak nie są jeszcze w związku i pozostają na etapie randek, nie powinny uzależniać swojego szczęścia od drugiej osoby. Szybko stanie się to dla niej męczące.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Wodnik

Wodniki zaczną potrzebować ciszy. Mogą zapomnieć o tym, by kogoś o tym poinformować. Po prostu wyłączą telefon i przestaną odpowiadać na wiadomości. Dopiero po kilku dniach uświadomią sobie, że ktoś poczuł się z tego powodu niechciany i odrzucony.

Horoskop miłosny na marzec 2021 roku - Ryby

Zodiakalne Ryby codziennie będą sobie wyobrażać piękne historie, jakie mogłyby się wydarzyć. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że te wizje nie będą zbytnio odbiegały od prawdy. Warto uświadomić sobie, że partner nie jest idealny i posiada wiele wad. W przeciwnym wypadku Ryby pod koniec miesiąca doznają szoku, gdy ich fantazje zderzą się z rzeczywistością.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?