Zamknij

Horoskop miesięczny. Sprawdź, co spotka cię w lipcu!

12.12.2018 15:34
Znaki zodiaku
fot. Shutterstock

Sprawdź horoskop miesięczny swojego znaku zodiaku na lipiec!  Z pewnością pomoże ci zaplanować przyszłość. Horoskop na lipiec ujawni ci, jak będzie wyglądać twoja przyszłość, finanse czy praca właśnie w tym wakacyjnym miesiącu.

W lipcu Jowisz w gwiazdozbiorze Strzelca i Mars w gwiazdozbiorze Lwa tworzą dobry zestaw. Dlatego też lipiec będzie pełen przygód i dobrej aury. To właśnie wtedy wiele znaków zodiaku ma szansę na nowe znajomości i cenne doświadczenia. W relacjach międzyludzkich – szczególnie w związkach – czekają nas dobre momenty. Nawet te gorsze ograniczą się do kilku cichych dni, w których pary otaczać będzie jedynie aura spokoju. Lato będzie pełne miłości, sukcesów zawodowych, ale też bogactwa!

Horoskop miesięczny na lipiec 2019

Lato będzie pełne miłości, sukcesów zawodowych, ale też bogactwa! Komu poszczęści się najbardziej? Przygotowaliśmy dla was szczegółowy horoskop miesięczny na lipiec 2019.

Baran

    Przed Baranem czas pełen przygód, ale i presji z nimi związanej! Przed tobą wiele przygód i zabawy, a to wszystko w czasie długiego i zasłużonego urlopu. Zapragniesz zobaczyć wiele w naprawdę krótkim czasie i to może cię przerosnąć. Dlatego wrzuć na luz i ciesz się chwilą! Masz wiele pomysłów, ale staraj się je realizować powoli. Nie uciekną ci.

Bliźnięta

    Lipiec dla Bliźniąt będzie okresem walki o pozycję i stanowisko. Zarówno w kwestiach zawodowych, jak i w kwestiach prywatnych. Przygotuj się na intensywny czas i przede wszystkim nie poddawaj się, bo gra jest warta świeczki! W lipcu musisz zawalczyć o swoje – pamiętaj o tym, aby skrupulatnie wypełniać obowiązki. Z kolei w życiu prywatnym też zawalcz o swoje. Może lipiec 2019 roku przyniesie ci nową miłość? Jedno jest pewne – nie możesz czekać na jej pierwszy krok.

Lew

    Wszystkie Lwy powinny skupić się na realizowaniu swoich najbardziej wymarzonych planów. To właśnie teraz jest czas dobrej passy Lwa – osiągnie wszystko, nad czym tak ciężko pracował. Wszystko, co będzie się w tym miesiącu działo wokół Lwa, będzie miało dla niego same korzyści. Nawet osoby, które do tej pory były dla nas nieprzychylne, staną się trochę milsze.

Waga

    Przed Wagą bardzo pracowity miesiąc. Lepiej, aby osoby spod tego znaku zodiaku dobrze rozplanowały sobie pracę w lipcu. Inaczej nie wyrobią się ze wszystkim i poniosą za to nieprzyjemne konsekwencje. W relacjach międzyludzkich dobra passa, ale też taka, która wymaga dobrej oceny sytuacji. Wiele osób będzie dziękowało Wagom za zaangażowanie, natomiast mogą chcieć to wykorzystać i „wejść” Wagom na głowę. Uważajcie na siebie – nie brakuje ludzi interesownych.

Strzelec

   W lipcu u Strzelca pojawi się wiele nowych pomysłów i jednocześnie wątpliwości. Zarówno jedne i drugie będzie chciał zbadać. Tym samym straci czas, gdyż nie będzie chciał wykorzystać wiedzy przekazanej mu przez ekspertów w dziedzinach, których dotyczą pomysły i wątpliwości.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku uważane są za najbrzydsze! Sprawdź, czy jesteś na liście

Wodnik

    Wodnik poświęci swój lipiec na naprawianie i umacnianie relacji w związku. Przeanalizuje na spokojnie sytuację i postara się rozwiązać ewentualne problemy. Wodnikom polecany jest w lipcu wyjazd z drugą połówką – dobrze wpłynie on na związek i oczyści atmosferę.

Przed tobą ważne dokumenty do podpisania lub decyzje do podjęcia? Zanim podejmiesz stosowne kroki, przeczytaj dwa razy to, na co się piszesz.

Byk

    Lipiec będzie dla Byka czasem rozliczeń z samym sobą. Przede wszystkim zacznie on rozmyślać nad decyzjami podjętymi w przeszłości w stosunku do niektórych osób, które kiedyś znajdowały się w jego życiu. Niektóre Byki przeproszą za pewne zachowania i wyrażą chęć naprawy relacji. Pamiętajcie jednak, że nie wszystko jest waszą winą.

Rak

    Rak postanowi w lipcu zaszaleć! Dobra passa będzie sprzyjała podejmowaniu nowych wyzwań, próbowaniu nowych rzeczy. Raki właśnie w tym miesiącu postanowią szaleć także z ubraniami i nowym wizerunkiem. To właśnie w tym miesiącu Rak się zbuntuje i będzie żył chwilą. Dopiero pod koniec lipca nieco się wyciszy i postanowi naprawić to, co zepsuł w okresie „lipcowego” buntu.

Panna

    Lipiec to miesiąc, w którym wszystkie Panny powinny poświęcić czas przede wszystkim sobie. Warto, aby zadbały o swoje ciało i swoją duszę. Wakacje to dobry moment na regenerację. Joga, SPA, a może nowa aktywność fizyczna? Wszystko to wpłynie na poprawę samopoczucia Panny, która stanie się też łatwiejsza w obyciu dla otoczenia.

Skorpion

    Lipiec będzie dla Skorpiona owocnym miesiącem. To właśnie wtedy odniesie w pracy sukces i otrzyma zasłużone wyróżnienie. To też będzie dla niego motorem napędowym na następne dni. Warto jednak pamiętać o tym, aby pozostać sobą i nie zachłysnąć się chwilowym sukcesem. Jeśli chodzi o relacje rodzinne – być może trzeba będzie w tym okresie pójść na kompromis. Całe szczęścia dla Skorpiona nie stanowi to żadnego problemu.

Koziorożec

    W lipcu Koziorożec powinien zadbać o rozwiązanie wszystkich nierozwiązanych spraw w pracy. Inaczej problem będzie narastał, a atmosfera bardzo się popsuje. Koziorożce będą musiały bronić swojego stanowiska, ale sytuacja będzie w miarę stabilna. To będzie jeden ze spokojniejszych miesięcy w życiu osób spod tego znaku zodiaku.

Ryby

    Ryby w lipcu poczują się znudzone. Ich dni będą wyglądały rutynowo i przez to będą czuły się zdemotywowane. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla Ryb jest zagospodarowanie własnego czasu np. czytaniem książek czy pójściem do kina. To najlepsza inwestycja w siebie i oderwanie od utartych schematów.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?