Zamknij

Zodiakalne Strzelce mogą teraz stracić ukochaną osobę. Jest coś, na co powinny uważać

06.05.2021 14:37
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop dla Strzelca na maj 2021 roku zapowiada spore trudności w komunikacji. Mogą one doprowadzić do rozstania.

Zodiakalny Strzelec w maju nie będzie w najlepszym nastroju. Przemęczenie i stres dadzą o sobie znać. Wywoła to problemy w bliskiej relacji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku wpędzają innych w poczucie winy. Ciągle mają o coś pretensje

Horoskop na maj 2021 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na maj 2021 roku wskazuje, że ten znak zodiaku będzie odczuwał w nadchodzących dniach silną presję ze strony swojego otoczenia. Pojawią się wrażenie wyobcowania i złość.

Może to w znaczący sposób utrudnić komunikację z bliskimi. Podpowiadamy, co zrobić, by nie doprowadzić do rozpadu znajomości z ukochaną osobą.

Strzelce mogą teraz stracić ukochaną osobę

Strzelec w maju 2021 roku poczuje się frustrowany i zmęczony. Nabierze ochoty, by wyrazić swoje negatywne emocje i pokazać swoim znajomym, że ma wszystkiego dość. Zrobi to po to, by uzyskać pomoc lub wsparcie, jednak efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

Układ planet zapowiada, że Strzelec zacznie obwiniać swoich bliskich i formułować w ich stronę niesprawiedliwe oskarżenia. By uniknąć odpowiedzialności za własne problemy, spróbuje wymyślić nową wersję swojej historii, w której powodem jego złego samopoczucia są inni. Jeśli jest w bliskiej relacji uczuciowej, zaatakuje partnera i będzie próbował go zmusić do zmiany zachowania.

Nie przyniesie to pozytywnych skutków. O wiele lepszym rozwiązaniem dla Strzelców będzie przyznanie się do tego, że nie panują nad swoimi emocjami i potrzebują pocieszenia. Druga osoba z chęcią się wtedy nimi zaopiekuje.

Zobacz także: Te znaki zodiaku powinny unikać stresu. Źle wpływa na ich zdrowie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w programie "Jeden z dziesięciu". Powodzenia

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Botanika. Czy owocnik trufli rośnie pod ziemią?