Zamknij

Zodiakalne Wodniki mogą teraz stracić najbliższą osobę. Nie powinny popełniać jednego błędu

20.04.2021 13:10
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop dla Wodników na kwiecień 2021 roku wskazuje, że mogą mieć problemy w miłosnej relacji. Mają jednak szansę temu zapobiec i uniknąć awantury.

Horoskop na kwiecień 2021 roku dla Wodnika zapowiada spore trudności w komunikacji. Sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Horoskop na kwiecień 2021 roku dla Wodnika

Zodiakalne Wodniki w najbliższych dniach mogą sobie narobić kłopotów. Jeśli nie będą trzymały nerwów na wodzy, mogą kogoś zranić swoim zachowaniem.

Trudno będzie im później odzyskać zaufanie bliskiej osoby. Istnieje możliwość, że stracą ją na zawsze. Powinny spróbować temu zapobiec i zadbać o przyszłość relacji.

Zodiakalne Wodniki w kwietniu mogą stracić kogoś bliskiego

Osoby spod znaku Wodnika w najbliższych dniach poczują, że mają potrzebę nabrania dystansu. Będą przemęczone i zestresowane, więc zapragną wycofać się z życia towarzyskiego i odłożyć obowiązki na później.

Nie ma w tym nic złego, jednak może się zdarzyć, że zaczną przy tym również zupełnie ignorować bliską osobę. Przestaną odpisywać na wiadomości i nie wyjaśnią, z jakiego powodu to robią. Druga strona poczuje się urażona. Będzie jej przykro i może uznać, że powinna zinterpretować tę ciszę jako formę zakończenia znajomości.

Jeśli Wodniki nie chcą teraz wprowadzić nikogo w błąd, powinny postawić na otwartą komunikację. Wystarczy, że wyznają komuś: "Potrzebuję pobyć w samotności" i zapowiedzieć, że mogą na jakiś czas zniknąć. Bliska osoba to zrozumie i nie będzie miała powodu, by sądzić, że świadczy to o problemach w relacji. Jeśli jednak cisza zapadnie nagle i bez zapowiedzi, prawdopodobnie pomyśli, że to koniec.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?