Zamknij

Horoskop indiański na 2022 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

08.12.2021 13:54
Horoskop indiański 2022
fot. Shutterstock

Horoskop indiański na 2022 rok zawiera w sobie porady, które pomogą nam osiągnąć swój najwyższy potencjał. Indianie wierzą, że w każdym z nas drzemie moc, którą sami potrafimy rozbudzić. Sprawdź, jak to zrobić w nadchodzącym roku.

Horoskop indiański wymyślili szamani. Są oni przekonani o istnieniu głębokiego związku sił natury i cech osobowości człowieka urodzonego podczas danej pory roku. Wierzenia Indian są oparte na tym, że w każdym z nas jest uśpiona moc ukazująca się pod postacią zwierzęcia. Zobacz, jaki jest twój znak w indiańskim horoskopie i przeczytaj przepowiednię na nadchodzący rok.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Horoskop indiański na 2022 rok

W horoskopie indiańskim występuje 12 odcinków życia symbolizowanych przez tzw. zwierzęta mocy. Odpowiadają im znaki zodiaku:

Horoskop indiański na 2022 rok

Chcesz wiedzieć, co spotka cię w nadchodzącym roku? Wybierz swój indiański znak zodiaku i poznaj swoją przepowiednię.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Wiosną spotkasz swoją wielką miłość. Więź łącząca cię z tą osobą będzie tak silna, że szybko zdecydujecie się na ślub. Po niedługim czasie może się jednak okazać, że nieustannie się kłócicie. Możecie zakończyć ten płomienny związek, zanim przysięgniecie sobie uczucie na dobre i na złe, albo pozostać ze sobą pomimo przeciwności.

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Nie przeceniaj swoich możliwości i nie bierz na siebie za dużo. Kilka romansów naraz, tłumy przyjaciół, praca na kilka etatów - to wszystko w tym roku cię wykończy. Będziesz przemęczony zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Wybierz swoją życiową drogę i na niej pozostań, a wtedy będziesz szczęśliwy.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Jeśli nie podejmiesz ryzyka w miłości, możesz stracić szansę na zdobycie partnera na całe życie. Kiedy zapuka do twoich drzwi, nie powinieneś go odrzucać. Nawet jeśli brak ci odwagi, by od razu stworzyć z tą osobą związek, postaraj się nawiązać bliską przyjaźń. Nie uciekaj bez słowa, bo będziesz tego żałować przez wiele lat.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Uważaj na zdrowie, bo w tym roku możesz odczuwać silne osłabienie. Zażywaj suplementy, spaceruj na świeżym powietrzu i dbaj o jakość swojego snu. Nade wszystko unikaj stresu, który dla ciebie może się okazać początkiem poważnej choroby. Dbaj o siebie, a od razu poczujesz się lepiej.

Łosoś (22.07. – 21.08.)

Nie wychodź w tym roku z inicjatywą i nikogo o nic nie proś. Niech ludzie przychodzą do ciebie. W ostatnich latach skupiałeś się przede wszystkim na tym, by dawać i zapomniałeś o tym, że możesz też przyjmować. W 2022 roku powinieneś wrócić do równowagi i zadbać o odrobinę zdrowego egoizmu.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Jeśli wybierzesz się w tym roku w podróż, przywieziesz z niej coś więcej niż tylko dobre wspomnienia. Poznasz wspaniałych ludzi, przeżyjesz niezapomniany romans i odkryjesz, co naprawdę chcesz robić w życiu. Nie spędzaj całego roku w domu. Wyjedź w inne miejsce, by poznać samego siebie. 

Kruk (22.09. – 22.10.)

Pracuj ciężko, a zarobisz wiele pieniędzy. W tym roku możesz się wzbogacić i znacząco podnieść jakość swojego życia. Nie wydawaj zbyt wiele i oszczędzaj, a pod koniec roku będzie cię stać nawet na spełnienie największych marzeń.

Wąż (23.10. – 22.11.)

Zapragniesz odzyskać dawną miłość i może ci się to udać, pod warunkiem, że będziesz z nią stuprocentowo szczery. Nie próbuj nawiązać z nią kontaktu, gdy będziesz romansować z kimś innym. Natychmiast się to wyda.

Sowa (23.11. – 21.12.)

Zamiast stawiać innych na piedestale, zwróć uwagę na siebie. Za długo pozostawałeś w cieniu i tłumiłeś własne potrzeby. Teraz nadszedł czas, byś myślał przede wszystkim o tym, jak się uszczęśliwić. Inni ludzie powinni się do ciebie dopasować.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Ludzie w tym roku będą chcieli udzielać ci mądrych rad, z których sami nigdy by nie skorzystali. Zastanów się, kto naprawdę jest wobec ciebie życzliwy, a kto chce pozbawić cię życiowej siły. Nie wszyscy wokół są twoimi przyjaciółmi. 

Wydra (20.01. – 18.02.)

Twoją największą siłą będzie w tym roku zdrowy rozsądek. Nie słuchaj się własnych emocji, bo powiodą cię na manowce. Szczególnie wiosną i latem będziesz mieć skłonność do irracjonalnych odruchów. Ułóż sobie mądry plan działania i trzymaj się go. Wtedy unikniesz błędów.

Wilk (19.02. – 20.03.)

W tym roku czeka cię przebudzenie. Uświadomisz sobie, że twoje życie od dawna stoi w miejscu, a ty nie masz ochoty podążać wciąż tą samą ścieżką. Uznasz, że najwyższy czas podążać za głosem swojego serca. Nawet jeśli podpowiada ci, byś zrobił coś szalonego, warto go posłuchać. Prowadzi cię ku twojemu przeznaczeniu.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?