Zamknij

Horoskop finansowy na 2022 rok - pieniądze, praca, kariera. Przekonaj się, co cię czeka

07.12.2021 13:00

Horoskop finansowy na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku podpowie ci, czego powinieneś się teraz spodziewać w sferze finansów i kariery. Zobacz, czy los ci sprzyja.

Horoskop roczny 2022
fot. Shutterstock

Finanse dla każdego znaku zodiaku oznaczają co innego. Jednym zależy na pieniądzach, a innym wystarczy niezbędne minimum. Mimo to wszyscy potrzebujemy ich do życia.

Zakupy, długi, kredyty, niespodziewane wydatki, premie, zlecenia i awanse - nigdy nie możemy być do końca pewni, co wydarzy się w nadchodzącym czasie. Czasem jesteśmy zmuszeni do oszczędzania, ale zdarza się też, że niespodziewanie udaje nam się zarobić sporą sumę. Układ gwiazd podpowiada, co czeka nas w 2022 roku.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop finansowy na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Kto może być teraz spokojny o stan swojego konta w banku, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop finansowy na 2022 rok i sprawdź!

Horoskop finansowy na 2022 rok - Baran

Barany będą w tym roku sporo narzekać, ale nie zrobią zbyt wiele, by zmienić swoją sytuację. Ich bliscy to zauważą, więc mogą odmówić im pożyczki. Aby odnieść w tym roku sukces, trzeba będzie wziąć się do ciężkiej pracy i na jakiś czas zapomnieć o swojej dumie. 

Horoskop finansowy na 2022 rok - Byk

Byki powinny odkładać pieniądze na podróże. W połowie roku pojawi się szansa, by wyjechać do miejsca, o którym od zawsze marzyły. Jeśli nie będą miały odłożonej sporej sumy, nie uda im się spełnić tego pragnienia. Lepiej zrezygnować z innych wydatków i skupić się na planowaniu wyjazdu. 

Horoskop finansowy na 2022 rok - Bliźnięta

Bliźnięta będą rozchwytywane. Ich wiedza i umiejętności zostaną w tym roku docenione przez tak wiele osób, że część propozycji trzeba będzie odrzucić. Intuicja doradzi im, w jakim kierunku najlepiej podążać. 

Horoskop finansowy na 2022 rok - Rak

Raki mogą w tym roku zaniedbać jakieś ważne zobowiązanie. Gdy w ich życiu uczuciowym pojawią się problemy, trudno będzie im się skupić na pracy.  Z tego powodu popełnią błąd, który mógłby mieć poważne konsekwencje. Na szczęście wszystko dobrze się skończy, a Raki odetchną z ulgą.

Horoskop finansowy na 2022 rok - Lew

Lwy odzyskają optymizm i z uśmiechem na twarzy zrealizują wszystkie postawione sobie cele. Powinny jednak uważać, by nie otaczać się toksycznymi ludźmi. W tym roku warto postawić na znajomości z osobami, które dodają Lwom pewności siebie.

Horoskop finansowy na 2022 rok - Panna

Panny w tym roku uświadomią sobie, że nie mają już ochoty się przepracowywać i poświęcać każdej wolnej chwili na realizację obowiązków. Będą chciały odpocząć. Nikt nie zmusi ich do tego, by znów żyły w stresie. Paradoksalnie to właśnie w tym roku zarobią najwięcej. Dostaną świetne zlecenie, dzięki któremu się wzbogacą.

Horoskop finansowy na 2022 rok - Waga

Wagi zapragną wymienić całą swoją garderobę. Nie powinny jednak kupować drogich ubrań, bo szybko im się znudzą, nawet jeśli są wykonane z dobrego materiału. Gust Wag w tym roku będzie bardzo zmienny, co może doprowadzić do tego, że uzależnią się od zakupów.

Horoskop finansowy na 2022 rok - Skorpion

Skorpiony, które mają zaciągniętą pożyczkę, spłacą ją w tym roku bez większych problemów. Zamiast się tym denerwować, powinny działać ze spokojem. W tym roku będzie je nawet stać na drogie wakacje z całą rodziną.

Horoskop finansowy na 2022 rok - Strzelec

Strzelce nie powinny wydawać pieniędzy zbyt pochopnie. Nieprzemyślane wydatki sprawią, że ich konto zacznie świecić pustkami. W najmniej spodziewanym momencie mogą się pojawić problemy, których nie uda się rozwiązać bez nagromadzonych oszczędności.

Horoskop finansowy na 2022 rok - Koziorożec

Koziorożce czeka spokojny rok. Dobra passa nie będzie ich opuszczać nawet na chwilę. W nadchodzących miesiącach o wiele większe znaczenie powinny mieć sprawy rodzinne i uczuciowe. To czas, który warto spędzić z bliskimi. 

Horoskop finansowy na 2022 rok - Wodnik

Wodniki, które pragną zmienić pracę, mogą w tym roku zacząć nieco wybrzydzać. Żadna propozycja nie przypadnie im do gustu, więc będą nieco sfrustrowane. Pod koniec roku mogą sobie uświadomić, że wcale nie chcą być nigdzie zatrudnione - ich prawdziwym marzeniem jest założenie własnej firmy. 

Horoskop finansowy na 2022 rok - Ryby

Ryby w pierwszych miesiącach roku będą miały wrażenie, że ich sprawy stoją w miejscu. Nie powinny się jednak niecierpliwić. Na wiosnę czeka je szansa na poprawę swojej sytuacji materialnej. Zanim się pojawi, warto trochę zadbać o siebie i odpocząć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?