Zamknij

Horoskop egipski na 2022 rok. Poznaj przepowiednię dla siebie

15.12.2021 13:38
Horoskop na 2022 rok
fot. Shutterstock

Dowiedz się, jakie jest twoje egipskie bóstwo opiekuńcze i co chce ci przekazać na 2022 rok. 

Horoskop egipski na 2022 rok podpowie ci, który ze starożytnych bogów się tobą opiekuje. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zobacz także: Horoskop celtycki na 2022 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Starożytni Egipcjanie wierzyli, że każdy człowiek jest otoczony opieką wybranego bóstwa. Horoskop egipski na podstawie daty urodzenia wskazuje, kto czuwa nad naszym szczęściem. Bóg znad Nilu może dać nam odpowiedź na nurtujące nas pytania. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć.

Horoskop egipski na 2022 rok

Znajdź na liście swoją datę urodzenia i poznaj przeznaczone ci bóstwo opiekuńcze. Przeczytaj, co czeka cię w 2022 roku.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 15 a 31 stycznia

Twoim opiekunem jest bóg Thot, bóg Księżyca i mądrości. Podczas każdej pełni Księżyca wykonuj oczyszczający rytuał. Możesz także sobie powróżyć, by poznać swoją przyszłość. Wtedy twoje intencje i pragnienia będą miały większe szanse na spełnienie.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 1 a 14 lutego

Patronuje ci Amon, bóg płodności. Jeśli włożysz wiele pracy w cel, który sobie postawiłeś, po kilku miesiącach przyniesie ci on wiele pieniędzy. Już pod koniec roku możesz zebrać pokaźny majątek, pod warunkiem, że nauczysz się oszczędzać.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 15 lutego a 31 marca

Wspiera cię Hathor, bogini miłości, radości i tańca. Możesz zdobyć wymarzonego partnera, jeśli postawisz na szczerość. W odpowiednim momencie wyznaj tej osobie swoje uczucia i zaryzykuj. Wtedy pojawi się szansa na stworzenie związku.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 1 kwietnia a 14 maja

Opiekuje się tobą bóg Sobek, patron rzek i jezior, przedstawiany z głową krokodyla. Latem tego roku powinieneś wybrać się w podróż do miejsca, w którym nie spotkasz wielu ludzi. Czas spędzony w odosobnieniu pozwoli ci zrozumieć, czego naprawdę chcesz i jakie jest twoje przeznaczenie. Szukaj bliskości z naturą, a uda ci się połączyć ze swoją intuicją.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 15 maja a 30 czerwca

Twoim patronem jest Ozyrys, bóg śmierci i odrodzenia. W tym roku będziesz musiał pożegnać bliską ci osobę. Zrozumiesz, że stała się dla ciebie toksyczna i znajomość z nią nie przynosi już nic dobrego. Kiedy się uwolnisz, poczujesz się o wiele lepiej.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 1 lipca a 15 sierpnia

Opiekuje się tobą bóg Ptah, a to oznacza, że masz w sobie potężną moc twórczą. Zadbaj o swoją kreatywność, a przyjdą do ciebie pomysły, które pozwolą uczynić życie o wiele barwniejszym i ciekawszym. Nie odmawiaj sobie przyjemności i ciesz się tym, co masz.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 16 sierpnia a 15 września

Twoim egipskim bóstwem opiekuńczym jest Horus. Był to bóg wojny i władzy. W tym roku musisz wywalczyć sobie prawo głosu. Jeśli inni nie będą słuchali tego, co masz do powiedzenia, nie uda ci się zrealizować postawionego celu. Pokaż im, że ty też jesteś ważny.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 16 września a 31 października

Patronuje ci Neftyda, bogini śmierci. Nadchodzące miesiące będą dla ciebie okresem transformacji wewnętrznej. Wraz z nadejściem wiosny pożegnasz to, co ci już nie służy i rozpoczniesz nowy etap swojego życia. Staraj się myśleć pozytywnie, a spełnią się twoje marzenia.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 1 listopada a 30 grudnia

Wspiera cię Anubis, pan zaświatów. Powinieneś zwrócić baczną uwagę na swoje sny i ich znaczenie. Symbole w nich zawarte podpowiedzą ci, czym powinieneś się kierować w swoim życiu. Niektóre wizje mogą się nawet okazać prorocze.

Horoskop egipski na 2022 rok - osoby urodzone między 31 grudnia a 14 stycznia

Twoim egipskim bóstwem jest Izyda, opiekunka rodzin. W tym roku możesz się szczęśliwie zakochać. Na przełomie października i listopada przeprowadzicie z partnerem rozmowę na temat przyszłości. Odkryjecie wtedy, że macie dokładnie takie same pragnienia.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2022 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?