Zamknij

Horoskop egipski na 2021 rok. Poznaj przepowiednię dla siebie

13.01.2021 12:54
Horoskop egipski
fot. Shutterstock

Dowiedz się, jakie jest twoje egipskie bóstwo opiekuńcze i co chce ci przekazać na 2021 rok.

Horoskop egipski na 2021 rok podpowie ci, który ze starożytnych bogów się tobą opiekuje. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2021 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Starożytni Egipcjanie wierzyli, że każdy człowiek jest otoczony opieką wybranego bóstwa. Horoskop egipski na podstawie daty urodzenia wskazuje, kto czuwa nad naszym szczęściem. Bóg znad Nilu może dać nam odpowiedź na nurtujące nas pytania. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć.

Horoskop egipski na 2021 rok

Znajdź na liście swoją datę urodzenia i poznaj przeznaczone ci bóstwo opiekuńcze. Przeczytaj, co czeka cię w 2021 roku.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 15 a 31 stycznia

Twoim opiekunem jest bóg Thot, bóg Księżyca i mądrości. W mitologii egipskiej występuje on jako wynalazca pisma i arytmetyki. Jeśli chcesz odnieść sukces, zwróć większą uwagę na to, co mówisz. Twoje słowa mają potężną moc i mogą się spełniać.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 1 a 14 lutego

Patronuje ci Amon, bóg płodności. Ziarna, które zasiejesz w tym roku, dadzą bardzo obfite plony. Uwierz w to, że możesz spełnić każde marzenie, jeśli nad nim popracujesz. Masz szansę przeżyć w tym roku namiętny romans.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 15 lutego a 31 marca

Wspiera cię Hathor, bogini miłości, radości i tańca. W tym roku skup się na tym, co przynosi ci przyjemność. Co robisz, by ją sobie zapewnić? Obowiązki są ważne, jednak nie zapominaj, że żyjesz tylko dla siebie. Sam wybierasz, co zrobisz z każdym dniem.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 1 kwietnia a 14 maja

Opiekuje się tobą bóg Sobek, patron rzek i jezior, przedstawiany z głową krokodyla. Często przebywaj blisko wody. Jeśli masz marzenie, wypowiedz je na brzegu rzeki płynącej do morza.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 15 maja a 30 czerwca

Twoim patronem jest Ozyrys, bóg śmierci i odrodzenia. Możesz w tym roku przejść głęboką transformację, która odmieni twoje życie. Nie bój się zrezygnować z tego, co ci już nie służy. Zrobisz w ten sposób miejsce na coś lepszego.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 1 lipca a 15 sierpnia

Opiekuje się tobą bóg Ptah, a to oznacza, że masz w sobie potężną moc twórczą. Jeśli uda ci się zachować optymizm, w tym roku osiągniesz wszystko, co tylko zechcesz. Nie trać wiary w siebie. Skup się na tym, jakie są twoje największe zalety.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 16 sierpnia a 15 września

Twoim egipskim bóstwem opiekuńczym jest Horus. Był to bóg wojny i władzy. W tym roku zastanów się nad tym, czy panujesz nad swoim życiem, czy zamiast tego poddajesz się biegowi wypadków. Sprawdź, o czym chcesz decydować sam. Przejmij kontrolę nad tym, czego doświadczasz.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 16 września a 31 października

Patronuje ci Neftyda, bogini śmierci. Uczy cię, że czasem najlepiej jest pozostawać cichym i nie przechwalać się swoją siłą. Niech ludzie wokół ciebie myślą, że jesteś skłonny się podporządkować. Realizuj swoje plany w ukryciu, nie dzieląc się z nikim swoim sekretem. Wtedy nikt ci nie przeszkodzi.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 1 listopada a 30 grudnia

Wspiera cię Anubis, pan zaświatów. W tym roku zdaj się na swoją intuicję. Kiedy będziesz podejmować ważne decyzje, idź za głosem serca, a nie rozumu. Twoi przodkowie obserwują to, co robisz i pomogą ci. Słuchaj ich podpowiedzi.

Horoskop egipski na 2021 rok - osoby urodzone między 31 grudnia a 14 stycznia

Twoim egipskim bóstwem jest Izyda, opiekunka rodzin. Twoi bliscy będą dla ciebie w tym roku źródłem największej radości. Dbaj o nich, unikaj kłótni. Spędzaj z nimi jak najwięcej czasu. Są twoją siłą, więc postaraj się im za to odwdzięczyć.

Zobacz także: Horoskop runiczny na 2021 rok. Sprawdź, co cię czeka

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?