Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 7 lipca. Sprawdź, co się dziś wydarzy

07.07.2020 00:50
horoskop dzienny wtorek
fot. Chillizet

Kończy się pełnia Księżyca w Koziorożcu. Temat relacji pomiędzy naszym życiem zawodowym i prywatnym jest teraz istotny dla wszystkich. Których znaków zodiaku dotyczy w szczególności? Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 7 lipca.

Intensywna Burzowa Pełnia dla jednych była czasem głębokich przemyśleń, a dla drugich - napięć z najbliższymi. Jej skutki będą odczuwane jeszcze przez kilka najbliższych dni. Sprawdźcie swój horoskop na wtorek 7 lipca 2020 i dowiedzcie się, co Was czeka.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku nieprędko znajdą miłość. Jeżeli jesteś wśród nich, uzbrój się w cierpliwość

Horoskop dzienny - Baran

Baran łatwo się teraz denerwuje i jest skory do kłótni. Partner, rodzina, przyjaciele, a nawet obcy ludzie - wszyscy od kilku dni grają mu na nerwach. Nie wszczynaj awantur! Dzisiejszy wieczór lepiej spędzić w samotności. Może jakiś serial?

Zobacz także

Horoskop dzienny - Byk

Byk może mieć dzisiaj wrażenie, że ważne dla niego sprawy przyjmują teraz nowy obrót. Kilka dni temu traciłeś już nadzieję, a teraz pragnienia się spełniają... Trudno w to uwierzyć? A jednak! Nowy związek jest możliwy.

Zobacz także

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czują się nieco przytłoczone własnymi emocjami. Długi spacer na świeżym powietrzu pomoże wyjść z tego zagubienia. Twoje ciało potrzebuje ruchu! Rozruszaj je, a odpuszczą napięcia. Wtedy przyjdą odpowiedzi, na które czekasz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak. Chociaż rozumiesz już, że to zupełnie pozbawione sensu, nadal myślisz o swojej byłej miłości. Czy na pewno tęsknisz za tą osobą? A może tylko za uczuciem do niej? Jeśli będziesz przez cały dzień uciekać do wspomnień z przeszłości, zaniedbasz swoje obowiązki w pracy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew od kilku dni jest obiektem czyjegoś pożądania. Ktoś rozmyśla o tobie w sekrecie niemal cały czas! I chociaż jeszcze nie wiesz, co się za tym kryje, coraz częściej łapiesz się na tym, że spodziewasz się dostać jakąś miłosną wiadomość. Pojawi się najprawdopodobniej pod koniec tygodnia.

Horoskop dzienny - Panna

Panna ma ochotę na generalne porządki. Chaos w życiu i bałagan w domu to dla niej stanowczo za dużo. Nie możesz zebrać myśli? Zrób to, co potrafisz najlepiej - rozpisz listę i przygotuj plan działań. Od razu odzyskasz poczucie kontroli nad własnym życiem.

Horoskop dzienny - Waga

Waga ciężko przeżywa jakieś rozstanie i nie potrafi się z nim pogodzić. Cały czas rozmyśla, jak mogłaby zatrzymać przy sobie tę osobę. Przez kilka dni lepiej nie podejmować żadnych działań, bo to tylko pogorszy sprawę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion ma dosyć tego, że cały swój wolny czas poświęca innym i nie może się skupić na sobie. Dzisiaj się zbuntujesz! I bardzo słusznie. Należy ci się chwila przyjemności. Uważaj tylko, by nie wydać na nią za dużo.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec przeżyje dziś bardzo nerwowy dzień... bez żadnego szczególnego powodu. Z powodu swojej wyjątkowo aktywnej wyobraźni czymś się dzisiaj przerazisz, chociaż w rzeczywistości nic złego się nie stanie. Przydałaby się mięta zamiast kawy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec wciąż dochodzi do siebie po pełni Księżyca w swoim znaku. Udało się wtedy lepiej zrozumieć swoje sprawy i zaplanować zmiany, ale teraz trzeba jeszcze wprowadzić je w życie... Zaczynasz wątpić? Porozmawiaj z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik jest ostatnio tak zmienny, że już sam siebie nie rozumie. Nie oczekuj tego od innych! Bliskie ci osoby same już nie wiedzą, czego się po tobie spodziewać. Nie mieszaj nikomu w głowie. Zanim coś powiesz, pomyśl.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby potrzebują odpocząć. Nie możesz wybrać się w daleką podróż? Zaplanuj weekend za miastem. Gdzieś nad wodą, w otoczeniu lasów, w ciszy i spokoju, nareszcie będzie można przeczytać jakąś książkę. Naładujesz baterie na resztę miesiąca!

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?