Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 28 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

28.07.2020 00:50
horoskop dzienny na wtorek
fot. Chillizet

Jaką poradę mają dla ciebie gwiazdy na dzisiejszy dzień? Przeczytaj swój horoskop dzienny na dziś i dowiedz się, czego się spodziewać.

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 28 lipca 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - czy umiesz sobie odpowiedzieć na pytanie, na czym ci teraz najbardziej zależy? Mars mocno cię wspiera i chce ci pomóc w spełnieniu tego pragnienia. Jeśli jednak ty sam nie wiesz, czego chcesz - niewiele może zdziałać. Wykorzystaj to, że twoja planeta jest w twoim znaku i zastanów się, jakie są twoje marzenia.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - sukcesy zarówno w pracy, jak i w życiu miłosnym. Dadzą ci wiele satysfakcji, a jednocześnie pomogą zrozumieć, czego tak naprawdę szukasz. Pracuj nad tym, co dla ciebie ważne. Na efekty nie będziesz czekać długo.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - nawet jeśli ostatnio lubiłeś przesiadywać w samotności, teraz możesz nagle stać się duszą towarzystwa. Słońce w Lwie działa na ciebie elektryzująco, pobudza do życia. Inni to wyczuwają i mają wrażenie, że coś ich do ciebie przyciąga. Jak się trochę lepiej przyjrzysz, odkryjesz, że nawet w lustrze jakoś bardziej się sobie podobasz.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - trudno ci teraz porozumieć się z ludźmi. Obserwuj zwierzęta wokół siebie i zastanów się, czy nie chcą ci czegoś powiedzieć. Prędzej zrozumiesz ich mowę i zachowanie, niż postępowanie otaczających cię osób.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - rozpoczął się twój sezon, a ty masz w głowie same czarne myśli i czujesz się samotny? Przypomnij sobie o tym, że twoja planeta opiekuńcza to samo Słońce. Co to dla ciebie oznacza? A co powinno oznaczać dla innych?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - masz ochotę powiedzieć komuś, co myślisz o jego ostatnich wybrykach. I to powiedzieć tak, że mu w pięty pójdzie. W rzeczywistości będzie to tylko niepotrzebna strata energii. I znajomego, który już po tym nie wróci.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - pociesz tych, którzy tego potrzebują. Komuś bardzo brakuje twojej wyrozumiałości. Sam poczujesz się lepiej, kiedy mu trochę pomożesz. Powiesz mu coś, co okaże się ważne także dla ciebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - martwisz się o zdrowie swoje i najbliższych, a w ciągu najbliższych kilku dni możesz się czegoś na ten temat dowiedzieć. Cokolwiek to będzie, nie panikuj. To tylko sygnał, żebyście wszyscy zadbali o siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - uśmiechnij się. Spróbuj to przez kilka dni robić od razu po przebudzeniu. Z natury jesteś optymistą, nawet jeśli o tym nie pamiętasz, a w tym ognistym sezonie możesz sobie znowu przypomnieć. Warto, bo to przyciągnie do ciebie mnóstwo radości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - jesteś coraz bardziej podejrzliwy i spodziewasz się, że stanie się coś złego. Pilnuj, żeby nie dostać paranoi. Może ostatnio się rozczarowałeś, jednak zachowywanie ostrożności to co innego niż... panika. Szukaj spokoju.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - masz szansę wykazać się w pracy, pod warunkiem, że nie pokona cię lenistwo. Ale może rzeczywiście jest tak, że potrzebujesz odpocząć o wiele bardziej, niż zdobyć uznanie szefa? Jeśli tak jest, czuj się usprawiedliwiony. To nic złego.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - pomożesz dziś bliskiej osobie zrozumieć, że ma dobre serce. Ktoś, kto ma wyrzuty sumienia i myśli o sobie jak najgorzej, w twojej obecności zobaczy lepszą wersję siebie. Długo będzie ci za to wdzięczny.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!