Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 24 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na wtorek
fot. Shutterstock

Dla kogo planetarna aura będzie dziś łaskawa, a kto nie może dziś liczyć na szczęście? Przeczytaj horoskop dzienny na wtorek 24 listopada 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co wróżą Ci gwiazdy.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na wtorek 24 listopada 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dlaczego przed kimś, na kim Ci zależy, udajesz kogoś, kim nie jesteś? Jeśli boisz się odrzucenia, to zupełnie niepotrzebnie. Gwiazdy mówią, że Twoje prawdziwe oblicze spodoba się tej osobie jeszcze bardziej.

Praca i finanse: Ten dzień upłynie Ci pod znakiem zmian zawodowych, ale nie musisz się martwić, Gwiazdy mówią, że będą wyłącznie pozytywne i bardzo Ci się spodobają, choć kompletnie się tego nie spodziewałeś.

Zdrowie: Nie wybiegaj myślą zbyt daleko w przyszłość, bo to tylko powoduje frustrację i niepokój. Lepiej żyj tu i teraz i ciesz się chwilą, a zajmowanie się tym, co dopiero ma nastąpić, pozostaw gwiazdom, Wodniku.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Spróbuj wykrzesać z siebie trochę ciepła i empatii dla osób, które są Ci bliskie. One wiedzą, że je kochasz, ale jak każdy potrzebują od czasu do czasu czułych gestów i słownych zapewnień o Twoim uczuciu.

Praca i finanse:  Doceń dziś kogoś, na kogo zawsze możesz liczyć i kogo kompetencje pozwalają Ci skupić się na innych rzeczach. Każdy, nawet jeśli zna swoją wartość, potrzebuje motywacji od czasu do czasu, a dziś będzie ku temu dobra okazja.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie sprawiało Rybom dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany, bo Saturn – Twój planetarny opiekun czuwa nad Tobą.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 23 do 29 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz czuć się dziś zdezorientowany zachowaniem bliskiej Ci osoby, która będzie sprawiała wrażenie, jakby sama nie wiedziała, czego chce. Zachowaj jednak spokój i daj jej czas do namysłu.

Praca i finanse: Staraj się dziś unikać konfliktów i nie zaogniaj dyskusji, które i tak już są gorące. Nie potrzebujesz teraz kłopotów, a kruszenie kopii o coś, co i tak nie przyniesie Ci żadnego zysku, kompletnie nie ma sensu.

Zdrowie: Nie unikaj aktywności fizycznej, nawet jeśli pogoda za oknem nie zachęca do wychodzenia z domu. Krótki spacer na pewno nie zaszkodzi Baranom, a może pozytywnie wpłynąć na ich odporność i samopoczucie.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Byk na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wierz dziś w obietnice, które usłyszysz od kogoś, kto od dawna zabiega o Twoje względy. Niestety ta osoba nie jest z Tobą do końca szczera, a to, co mówi, to stek bzdur i same kłamstwa.

Praca i finanse: Uważaj na kogoś, kto z pozoru wydaje się miły i próbuje zdobyć Twoje zaufanie. Ta osoba nie do końca jest szczera, a za jej zachowaniem stoją zupełnie inne pobudki niż sympatia do Ciebie. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie, bo planetarna aura sprzyja Bykom, a gwiazd ześlą im dobrą energię i mnóstwo pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Wykorzystaj ten dzień i zrealizuj swoje plany.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ludzie będą dziś zachwyceni dobrą energią Bliźniąt, czarującym uśmiechem i nietuzinkowym poczuciem humoru, które zadziała jak… afrodyzjak. Spodziewaj się zaproszenia na romantyczny wieczór, który być może skończy się… dopiero rano.

Praca i finanse: Odłóż na bok sentymenty i kieruj się wyłącznie własnym dobrem i wymiernym zyskiem. Praca to nie miejsce do zbawiania świata ani nie organizacja charytatywna. Przychodzisz tu przecież w określonym celu – zrealizuj go więc.

Zdrowie: Pamiętaj, że umysł człowieka jest bardzo plastyczny i że możesz z nim zrobić absolutnie wszystko – to tylko kwestia chęci, silnej woli oraz czasu poświęconego na ćwiczenia. Rozwijaj się, a zaskoczysz sam siebie.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól sobie wmówić, że jest coś złego w tym, że nie podążasz taką samą ścieżką jak większość ludzi. Przecież Ty nie jesteś jak wszyscy i masz prawo do decydowania o własnym życiu.

Praca i finanse: Rak dowie się dziś, że ktoś, z kim utrzymywał zawsze dobre relacje, robi mu czarny PR. Nie możesz tego tak zostawić – weź tę osobę na stronę i jak najszybciej wyjaśnij tę sytuację oraz zażądaj, by wycofała te oszczerstwa.

Zdrowie: Będziesz dziś w bardzo dobrej kondycji, a Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Możesz więc spokojnie cieszyć się każdą chwilą tego dnia, bez obaw, że pokrzyżują Ci go jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach przekonają się dziś, że nie mogą liczyć na partnera nawet w najdrobniejszych sprawach. On myśli tylko o sobie. Single zaś – przeciwnie – ze zdziwieniem odkryją, że obok nich jest ktoś zawsze gotowy do pomocy.

Praca i finanse: Twoje ambicje dadzą dziś o sobie znać, niestety okażą się kompletnie nieadekwatne do Twoich kompetencji i tylko się skompromitujesz. Jeśli chcesz czegoś więcej od zawodowego życia, najpierw zdobądź umiejętności, których Ci brakuje.

Zdrowie: Ostatnio zaniedbałeś dietę, o czym dziś bezwzględnie przypomną Ci ledwo dopinające się spodnie. Niestety to konsekwencja… Twojego braku konsekwencji. Najpierw poćwicz silną wolę, a dopiero potem swoje ciało.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wątp w siebie i nie odrzucaj ciepłych gestów i miłych słów, które ofiarują Ci najbliżsi. W pełni na to wszystko zasługujesz, więc przyjmuj to z radością i po prostu odwdzięcz się tym samym.

Praca i finanse: Zapowiada się dobry i spokojny dzień dla Panny. Wszystkie sprawy będą się toczyć swoim rytmem, a Ty będziesz mógł skupić się na jak najlepszym wykonywaniu swoich obowiązków bez presji czasu.

Zdrowie: Twoje czarnowidztwo zaczyna przekraczać wszelkie granice. Nie widzisz, że sam sobie robisz tym krzywdę? Skończ z tym raz na zawsze i spójrz na otaczający Cię świat bardziej optymistycznie. On Ci się odwdzięczy.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś Wagi czeka poważna rozmowa z kimś, z kim wiążą swoją przyszłość. Musicie oboje określić swoje priorytety i ustalić, czy na pewno jest Wam razem po drodze, bo to ostatnio nie wydaje się wcale takie oczywiste.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś wrażenie, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko Tobie i każdy rzuca Ci kłody pod nogi. Nie patrz na to w ten sposób. Od czasu do czasu każdemu zdarza się gorszy dzień, kiedy wszystko leci z rąk.  

Zdrowie: Odkryjesz dziś w sobie pasję… kulinarną, która nie tylko wciągnie Cię bez reszty, lecz także będzie miała pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Zaczniesz jeść lepiej i gotować zdrowiej. Same korzyści!

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie możesz mieć pretensji do kogoś o to, że nie żyje zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nawet jeśli troszczysz się o tę osobę i chcesz dla niej jak najlepiej, musisz pamiętać, że każdy ma prawo żyć własnym życiem.

Praca i finanse: Nie czekaj, aż ktoś Cię doceni i pochwali. Zrób to sam! Otwarcie mów o swoich sukcesach i kompetencjach. Nie masz się przecież czego wstydzić, a szef powinien wiedzieć, jak dobrego pracownika ma na pokładzie.

Zdrowie: Zdrowie nie będzie sprawiało Skorpionowi dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o Twoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz udawać przed wszystkimi, nawet przed sobą samym, że nie pragniesz już pewnej osoby, jednak doskonale wiesz, że to nieprawda, a twoje prawdziwe uczucia wobec niej zdradza Twój każdy gest.

Praca i finanse: Uważaj dziś na podstępnego Lwa, który będzie próbował pogrążyć Cię, wybłyszczając siebie. Niestety tak się dzieje, kiedy ktoś jest chorobliwie zazdrosny o sukcesy innych. Nie pozwól na to i od razu wyjaśnij sprawę.

Zdrowie: Horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozywany dla Strzelca. Jowisz, który dziś mocno rozgościł się na twoim niebie, zadba o to, by spokoju nie zakłóciły Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 24 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie oczekuj, że ktoś komu naplułeś w twarz, będzie udawał, że to opad deszczu i przejdzie nad tym do porządku dziennego. Musisz nauczyć się, że każdy ponosi konsekwencje za swoje czyny i słowa, Koziorożcu.

Praca i finanse: Będziesz miał na dziś ambitne plany, ale dopadnie Cię rozleniwienie, które skutecznie je pokrzyżuje. Okaże się, że z tego, co sobie na dziś zamierzyłeś, nie uda się zrealizować niczego, poza spisaniem tych pomysłów na kartkę. 

Zdrowie: Zamiast szukać wymówek, że nie masz jak zadbać o swoją kondycję, lepiej weź przykład z osób, które zamiast narzekać, wolą działać i dla których nie ma takiej przeszkody, która uniemożliwiłaby im codzienny trening.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?