Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 17.12.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

17.12.2019 07:38
Symbole znaków zodiaku na tle gwiazd
fot. Shutterstock

Wtorek nie dla każdego znaku zodiaku będzie przyjemny. Okazuje się, że niektórzy mogą wpaść w konkretne tarapaty. Na szczęście jutro też będzie dzień.

Każdy dzień przynosi inne możliwości i może też nieść za sobą pewne ryzyko. Na tym właśnie polega życie, że nigdy nie wiemy, co przytrafi nam się danego dnia. Gwiazdy jednak mogą wyznaczyć nam pewien tok myślenia, dzięki któremu będziemy unikać lub szukać niektórych okazji. Horoskop może sprawić, że zdecydowanie łatwiej będzie przetrwać kolejny dzień, nawet, jeżeli nasz znak zodiaku nie może narzekać dziś na pomyślność. Sprawdźcie, co was czeka!

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Horoskop dzienny - Baran

Baran dziś poczuje więzy rodzinne. Osoby z twojego najbliższego otoczenia dziś zdecydowanie potrzebują twojej pomocy. Staraj się zatem wyzwolić z siebie odrobinę empatii, tak bardzo dziś potrzebnej. Dzięki temu sam zdecydowanie poczujesz się lepiej, wiedząc, że pomogłeś komuś dla siebie ważnemu. A on ci tego nigdy nie zapomni.

Horoskop dzienny - Byk

Byk dzisiaj powinien być szczególnie ostrożny. Powinieneś unikać niepotrzebnego ryzyka, który czyha na twojej drodze. Przede wszystkim w postaci ludzi, którzy zdecydowanie nie są ci przyjaźni. Z resztą niektórzy z nich nie raz byli już powodem, dla którego wpadałeś w tarapaty! Tym bardziej nie daj się wplątać w kłopoty kolejny raz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś zdecydowanie bardziej niż kiedy indziej potrzebują czyjejś pomocy. Być może uda ci się osiągnąć zamierzone cele, ale tylko pod warunkiem, że dasz sobie pomóc. Jesteś znakiem, który nie ma problemu z pracą zespołową, dlatego niezależnie, czy to w pracy, czy w życiu prywatnym, postaraj się dziś nie funkcjonować w pojedynkę. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak dzisiaj odkryje rzeczy, o których w życiu by nie pomyślał. Najlepsze jest to, że były one zawsze w zasięgu ręki. Tym samym uda ci się uświadomić sobie, że coś pozornego może się okazać niezwykłe. Będzie to dla ciebie dzień niezwykle odkrywczy i produktywny. Zdecydowanie skończysz go wzbogacony o nowe doświadczenia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew dzisiaj jest w bardzo pesymistycznym nastroju. W dodatku natłok obowiązków nie pozwala zebrać myśli, a już zdecydowanie nieco odetchnąć. Dziś zdecydowanie nie będziesz miał czasu na odpoczynek, staraj się jednak wykorzystywać każdą drobną chwilę na to, żeby oderwać umysł choć na moment. 

Horoskop dzienny - Panna

Roztropna Panna postanowi wykorzystać koniec roku na podsumowania. Bilans zysków i strat jest dla ciebie ważny nie tylko w kwestiach organizacyjnych takich jak praca i finanse, ale również, a może i przede wszystkim, w życiu uczuciowym. Wszystko jednak jest na dobrej drodze, a plusów okaże się znacznie więcej niż minusów, co napawa optymizmem.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś zdecydowanie powinna przewodzić każdemu. Nie ma dzisiaj pewniejszego i bardziej zorganizowanego znaku zodiaku niż ona. Cały dzień będzie ci towarzyszyć poczucie władzy. Bycie liderem natomiast opłaci się nie tylko tobie, ale również całemu zespołowi w pracy, a nawet w związku. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion jest bardzo uparty i dziś światło dzienne ujrzy właśnie ta cecha jego natury. Twarde obstawanie przy swoim może być jednak opłakane w skutkach. Jeżeli nie pójdziesz na kompromis, ani nie dasz sobie przetłumaczyć, że ktoś inny może mieć rację, zdecydowanie zakończysz ten dzień z niejednym problemem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś może napotkać na swojej drodze różne przeszkody, ale nie ma sensu łamać sobie tym głowy! Doskonale wiesz, że życie już czasami takie jest. Zamartwianie się może przynieść więcej szkody niż pożytku. A ty doskonale wiesz, że czasami warto kierować się zasadą "pomyślę o tym jutro, jutro też będzie dzień". Sytuacja na pewno wróci do normy!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec postanowi spotkać się z kimś, z kim zazwyczaj lubi spędzać czas. Okaże się jednak, że zacznie go to irytować. Towarzystwo tej osoby okaże się dla niego niezwykle uciążliwe i to nawet z błahego powodu. Nie skreślaj jednak nikogo! Już jutro wszystko się poukłada i znów będzie miło.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik jest dziś zapalony do działania. Ma w sobie niezwykle dużo energii, którą słusznie postanowi spożytkować. Może warto ją wykorzystać na udzielenie komuś pomocy? Dzięki temu zapewnisz sobie dobre samopoczucie do końca tygodnia, a twój humor udzieli się też osobie, która tej pomocy potrzebowała. Piękny gest przed samymi świętami.

Horoskop dzienny - Ryby

Choć Ryby starają się zazwyczaj nie mieszać we wszelkiego rodzaju kłótnie, dziś może być ci trudno zachować nerwy na wodzy. Zwłaszcza, że ktoś uparcie będzie próbował wyprowadzić cię z równowagi. Jeden kontrowersyjny temat może wywołać szczerą i długą rozmowę. Postaraj uzbroić się dziś w cierpliwość

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?