Zamknij

Horoskop dzienny na środę 11.12.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

11.12.2019 07:59
Horoskop - symbol znaków zodiaku na fioletowym tle
fot. Shutterstock

Środa, 11 grudnia, nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie udana, ale niektórym się poszczęści. Przeczytaj horoskop i sprawdź, co dla ciebie zapisane jest w gwiazdach.

Gwiazdy nigdy nie bywają łaskawe dla każdego i sprawiedliwe. Każdego dnia ktoś musi mieć gorzej, żeby ktoś inny mógł cieszyć się powodzeniem i dobrym humorem. Dzisiejszy dzień nie będzie wyjątkiem. To, co wydarzy się 11 grudnia, jest zapisane właśnie w gwiazdach i to dla każdego znaku zodiaku. Jedni będą musieli uważać, podczas gdy inni z pewnością odetchną z ulgą. Sprawdźcie horoskop i zobaczcie, co czeka was w tą mroźną, zimową środę

Zobacz także: Dla tych 3 znaków zodiaku 2020 rok będzie wyjątkowo udany!

Horoskop dzienny - Baran

Baran dziś stanie w obliczu wyzwania. Ten dzień zdecydowanie będzie dla niego zwariowany, przede wszystkim dlatego, że czekają go ogromne życiowe zmiany. Musisz być zatem czujny, ponieważ mogą one wydarzyć się zarówno w pracy, jak i później w domu i dotyczyć życia prywatnego. Mogą też być dobre i złe, więc uważaj.

Horoskop dzienny - Byk

Byk często bywa uparty, co dziś zdecydowanie mu nie popłaci. Zwłaszcza w miłości. Dziś czeka go konflikt z drugą połówką. Jego upór natomiast sprawi, że nie tak łatwo będzie dojść do porozumienia. Zastanów się zatem drogi Byku, czy warto tracić czas na bezsensowne kłótnie i może lepiej schować dumę do kieszeni.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta powinny mieć dzisiaj wytężony wzrok. Każda, nawet najbardziej niepozorna sytuacja, może się okazać dla nich bowiem cenną lekcją. Staraj się nie przegapić zatem żadnej okazji na naukę, zwłaszcza w pracy. Być może już niedługo zaowocuje to zupełnie nowymi możliwościami, a kto wie, może nawet awansem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak może pozwolić sobie dziś na bujanie w obłokach. Czasami warto bowiem oderwać głowę od natłoku obowiązków i niekiedy przytłaczającej rzeczywistości. Ten dzień jest doskonałą okazją, żebyś tak uczynił. Zwracaj też większą uwagę na detale. Każda sytuacja może się okazać dziś wyjątkowym przeżyciem.

Horoskop dzienny - Lew

Lew zazwyczaj twardo stąpa do ziemi i niezwykle denerwuje go niezdecydowanie. Dziś jednak nawet on będzie miał problem z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza tych istotnych, które czyhają za rogiem. Powinieneś zatem uzbroić się w cierpliwość. Przed tobą sporo dylematów, a podjęcie decyzji będzie naprawdę trudne. Może z niektórymi warto poczekać do jutra?

Horoskop dzienny - Panna

Zazwyczaj poukładana i rozważna Panna dziś pozwoli sobie na chwilę zapomnienie i... spontaniczność! A to dziś naprawdę może się opłacić. Zdaj się zatem na swoją intuicję, która dziś zdecydowanie cię nie zawiedzie. I bierz wszystkie możliwości, które los stawia na twojej drodze. Mogą zaowocować w przyszłości czymś naprawdę dobrym.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia

Horoskop dzienny - Waga

Motto na dziś dla ciebie to - nic na siłę! Waga ostatnio nie czuje się najlepiej we własnej skórze i wydaje jej się, że o wszystko musi się prosić - zarówno w pracy, jak i w domu. Dziś może warto wyluzować i nie spinać się nad wszystkim. Co ma być to będzie, a szkoda zdrowia i nerwów na wieczne dopraszanie się o swoje. Nowe podejście może przynieść znacznie więcej korzyści niż dotychczas. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Zimne, ciemne, grudniowe wieczory sprzyjają błogiemu lenistwu. I Skorpion zdecydowanie powinien dziś z tego skorzystać. Zwłaszcza, że dzisiejszy dzień przyniesie mu raczej brak energii niż chęć do działania. Podejmowanie jakichkolwiek kroków może skończyć się jedynie przygnębieniem. Daj chwilę oddechu swojej głowie, a także całemu ciału.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zdarzyło ci się ostatnio, że odpuściłeś jakąś sprawę, bo wydawała ci się nieosiągalna? Teraz znajdzie się w twoim zasięgu! Chwyć zatem byka za roku i doprowadź do finalizacji jej, zwłaszcza, że nie będzie to wymagało od ciebie dużego nakładu energii. Dziś Strzelec może cieszyć się naprawdę dobrą passą, co warto wykorzystać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś nie będzie nadawał się do funkcjonowania w społeczeństwie. Dlatego też zrób tylko to co jest absolutnie konieczne. Staraj się też unikać sytuacji, w których będziesz musiał podejmować decyzje, zwłaszcza te istotne. Wszystko dlatego, że w otoczeniu innych będziesz daleki od tego, co dzieje się dookoła. Dziś masz prawo się izolować, ale nie każdy będzie umiał to zrozumieć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik znany jest z tego, że nie czuje potrzeby kontaktu z innymi ludźmi. Dziś będzie to bardzo widoczne. Będziesz starał się zrobić wszystko, żeby wymiksować się z życia rodzinnego i pomocy najbliższym. A to może skończyć się waśniami. Jeżeli chcesz mieć święty spokój, staraj się znaleźć wewnątrz siebie ostatnie pokłady optymizmu i dobrej woli.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby i ich podwójna natura dziś będą jeszcze bardziej widoczne. Na szczęście w pozytywnym znaczeniu. Dziś będziesz tryskać optymizmem! Przyjazne usposobienie i życzliwość wobec drugiego człowieka sprawią ci dużo radości, zwłaszcza, jeżeli on odwzajemni tym samym. A kto wie, może właśnie dzisiejszy dzień będzie tym przełomowym, dzięki któremu twój dobry nastrój zaowocuje w przyszłości. 

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku odpychają facetów. Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?