Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 10 marca dla każdego znaku zodiaku

10.03.2020 08:12
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
fot. Shutterstock

Gwiazdy we wtorek nie będą łaskawe dla wszystkich znaków zodiaku. Niektórzy z nas będą musieli namęczyć się, żeby przetrwać ten dzień. Sprawdź swój horoskop i zobacz, co cię czeka.

Wtorek zazwyczaj nie należy do tych najłatwiejszych dni. To nadal początek tygodnia i często wymaga od nas dużego nakładu pracy. Nie wszystkie znaki zodiaku są jednak w stanie sprostać powierzonym im zadaniom. Gwiazdy dla każdego z nas mają zupełnie inne plany. Jednym będą sprzyjać, jednak niektórzy będą musieli się dziś namęczyć. Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 10 marca i przekonaj się, co szykuje dla ciebie los.

Zobacz także: Horoskop miłosny na marzec 2020. Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość w tym miesiącu! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran czuje, że nadszedł czas, żeby zmienić coś w życiu. To może być plan znalezienia nowej pracy lub przeprowadzka do innego miejsca. Niezależnie od tego, czy to nowe mieszkanie, czy może zupełnie inne miasto - dziś na pewno warto podejmować tego typu decyzje. Nie bój się ryzykować. Zmiana otoczenia jest ci bardzo potrzebna. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk dziś nie zamierza się przepracowywać, bo zdecydowanie nie ma na to ochoty. W pracy zrobisz jedynie to, co konieczne, a resztę dnia zamierzasz poświęcić na przyjemności. Dobrą opcją mogą ci się wydać zakupy. Tu powinieneś jednak uważać. Może się okazać, że poprawisz sobie humor na chwilę, ale wydasz dużo pieniędzy na zupełnie niepotrzebne rzeczy, czego później będziesz żałować. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś pokażą, że mają wielkie serce. Poczujesz nagłą potrzebę pomocy innym ludziom, zwłaszcza bliskim. Dlatego wsłuchaj się w potrzeby ważnych dla ciebie osób, co zostanie przez nie docenione. To też dobry dzień na to, żeby zaangażować się w działania charytatywne lub po prostu przelać trochę gotówki dla potrzebujących. Dzięki temu sama poczujesz się lepiej. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak, choć zazwyczaj powściągliwy, dziś straci panowanie nad sobą. Do tej pory udawało ci się bowiem wszystko kontrolować, a nagle w domu wydarzy się coś nieprzewidywanego, na co totalnie nie masz wpływu. Co gorsze, bliscy nie będą liczyć się z twoim zdaniem, co wywoła u ciebie niekontrolowaną frustrację. Awantura wisi na horyzoncie, więc musisz się zastanowić, czy ci się opłaci. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew jest dziś niespodziewanie miły dla innych. Bliscy będą zaskoczeni twoim entuzjazmem, jednak optymizm, którym promieniejesz, zdecydowanie im się udzieli. Jesteś też skory do pomocy, co inni postanowią wykorzystać. Wieczorem możesz spodziewać się natomiast ważnej, a jednocześnie dość zaskakującej informacji. Nie daj się jednak wyprowadzić z równowagi. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna dziś okaże swoją prawdziwą naturę. Jedyne, o czym marzysz, to cisza i spokój. I choć dostaniesz kilka całkiem rozrywkowych propozycji, odpoczynek jest ci dziś potrzebny najbardziej. Dlatego popołudniu poświęć kilka chwil wyłącznie dla siebie. Bliscy powinni zrozumieć i pomóc ci ogarnąć wszystko dookoła, bowiem twój relaks wszystkim się opłaci. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które zachowują się jak dzieci. Ci faceci są niedojrzali! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś pokaże swoje drugie, do tej pory większości nieznane oblicze. Okazuje się, że prawdziwa z ciebie plotkara. Usłyszysz coś na temat znanej ci osoby, co później nie będzie ci dawało spokoju. Postaraj się jednak zachować to dla siebie. Jeżeli się komuś wygadasz, może się okazać, że skończy się to dla ciebie nieprzyjemnościami. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion to urodzony organizator. Dziś wszyscy będą się mogli o tym przekonać. Niezależnie od tego, czy trzeba stworzyć plan wycieczki, wesela, czy może zaprojektować nowe mieszkanie - dziś wszystko przyjdzie ci z łatwością. A to sprawi, że inni zaczną cię doceniać, co zdecydowanie podbuduje poczucie twojej wartości. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś żyje z głową w chmurach. Czujesz się beztrosko i najchętniej na każdym kroku stroiłabyś sobie ze wszystkiego żarty. Pamiętaj jednak, że czasem lepiej zachować powagę. Twoje poczucie humoru dziś wyjątkowo może nie spodobać się bowiem twoim przełożonym. Szkoda robić sobie wrogów w pracy przez jeden beztroski dzień. Lepiej skupić się na obowiązkach. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś nie powinien podejmować ważnych decyzji. To jednak dobry dzień, żeby ogarnąć wszystko co dookoła, czyli najlepiej zacząć od domu. Zaległe prasowanie, pranie, zakupy, czy sprzątanie, mogą sprawić, że poczujesz się lepiej, a bliscy docenią twoje starania. Postaraj się skupić tylko na kwestiach przyziemnych. Na snucie planów jeszcze przyjdzie czas. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik powinien dziś mieć oczy szeroko otwarte. Na twojej drodze pojawi się ktoś, kto zmieni twoje życie o 180 stopni. To może być osoba, która stanie się twoim partnerem lub ktoś, kto pomoże ci w pracy. Niezależnie od tego, czego będzie dotyczyć, warto, żebyś zauważył ją i nie przegapił swojej szansy na wielką miłość lub ogromną karierę. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby dziś powinny unikać ludzi. Twój humor może bowiem narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Jesteś dziś naburmuszoną marudą i niestety nie możesz na to nic poradzić. Takie humory po prostu lepiej przeczekać. Dlatego postaraj się zaszyć w domu i oddać relaksowi. W innym przypadku możesz narobić sobie sporo wrogów dookoła. 

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku przeżyjesz najgorętsze noce!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?