Zamknij

Horoskop dzienny na środę 29 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

29.07.2020 00:50
horoskop dzienny środa
fot. Chillizet

Jaką radę mają dziś dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj horoskop dzienny na dziś i sprawdź, czego się spodziewać!

Początek nowego sezonu w astrologii to zawsze szansa na to, by rozpocząć w życiu nowy etap. Warto wprowadzić jakieś zmiany albo sprecyzować, czego sobie teraz najbardziej życzymy. Co nam w tym najbardziej pomoże? Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 24 lipca 2020 roku i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dzisiaj na pierwszym planie znajdzie się miłość. Przeżyjesz coś intensywnego, przez co będziesz podekscytowany do późnego wieczora. A może w ogóle nie zaśniesz? I to... z kimś? Jeśli dawno nie byłeś na randce, dziś warto to nadrobić. Będzie bardzo ogniście.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - wreszcie uda ci się zauważyć, jakie są twoje największe zalety i zaczniesz doceniać je tak, jak do tej pory robili to inni. W jaki sposób możesz wykorzystać te cechy? W czym najbardziej mogą ci teraz pomóc? Nie pytaj nikogo o rady. Ty sam najlepiej wiesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - z nieskrywaną satysfakcją zaczniesz teraz odkrywać, że jesteś rozchwytywany i ludzie po prostu sobie bez ciebie nie radzą. Nie ma dnia, w którym nie szukaliby cię w pobliżu. Zastanów się, z czego to wynika. Co w tobie jest wyjątkowego, czego nie mają inni?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - twoje przygnębienie powinno z czasem minąć, chyba że ty sam przywiążesz się do tego uczucia i uznasz, że melancholia jest dla ciebie teraz najodpowiedniejsza. Cóż, wszystkie emocje są nam potrzebne. Nie smuć się tylko z powodu innej osoby, żeby wzbudzić jej zainteresowanie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - dzisiaj poczujesz, że może wszystko się jakoś ułoży i jest częścią jakiejś większej historii. To pozwoli ci odzyskać energię. Spokojnie, małymi kroczkami, zacznij wyznaczać sobie nowe cele. Spróbuj zrobić coś dla siebie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - chcesz poczuć się potrzebna? Pokaż ludziom, że ich problemy nie są ich winą. Zamiast krytykować i wytykać palcem ich słabości, okaż im wyrozumiałość i okaż, że ich akceptujesz. Uratujesz ich dzień. A może nawet i tydzień.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - twoja intuicja działa teraz na najwyższych obrotach, a to oznacza, że dowiesz się niedługo wielu rzeczy, które będą dla ciebie zaskakujące. Nie przejmuj się, za kilka dni wszystko zrozumiesz. Tymczasem obserwuj swoje otoczenie i nie dziel się tym, co myślisz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie snuj czarnych scenariuszy i strasz nimi innych. Ludzie wokół ciebie są wystarczająco zestresowani i bez tego. Nie potrzebują słuchać, że się o nich boisz. Jeśli będziesz im tak mówić, na twój widok zaczną niedługo uciekać.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - zorganizuj dla siebie i znajomych jakiś spontaniczny wypad na weekend. Możesz też zamiast tego zabrać swoją drugą połówkę. Twoja radość życia i umiejętność zachwycania się wszystkim wokół jest teraz fascynująca. Podaruj to innym.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - nareszcie udało ci się znaleźć czas na odrobinę i odpoczynku... I nagle odkryłeś, że nie wiesz, co masz ze sobą zrobić. Musisz pozostać w ruchu i mieć wrażenie, że ciągle nad czymś pracujesz? W takim razie popracuj nad sylwetką, żeby później bez wyrzutów sumienia wcinać letnie desery.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - dokąd pójdziesz, jeśli nagle stanie się coś złego? To pytanie od jakiegoś czasu często do ciebie wraca. Obawy wywołuje Uran, ale o wiele ważniejsza staje się ta wątpliwość. Kto naprawdę by się tobą zaopiekował? Zapytaj o to wprost i się dowiesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - podpowiedz dziś komuś w sprawach sercowych i pomóż mu odzyskać straconą miłość. Wiesz doskonale, że takie rzeczy we wszechświecie nigdy nie zostają bez nagrody. Nie licz na nią, wesprzyj kogoś bezinteresownie i naprawdę tego chciej. Dzięki temu nagle odkryjesz w tej historii coś ważnego i dla siebie.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!