Zamknij

Horoskop dzienny na środę 21 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Magdalena Pawłowska
21.10.2020 00:08
horoskop dzienny środa
fot. Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 21 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - dogonisz dzisiaj jedno ze swoich największych marzeń, które wymknęło się na początku wakacji. Dziś wróci szansa, by zdobyć coś, o czym marzysz.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - zazdrość nie będzie dziś dla ciebie najlepszym doradcą. Szczególnie jeśli nie masz prawa być zazdrosny/a. Osoba, którą kochasz, jest wolna? Może robić co zechce... Nie okazuj więc, że nie podoba ci się to, że rozmawia z innymi ludźmi. To jak zakładanie smyczy!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - zaszalej z wyborem zajęcia na wieczór i zaproponuj to w formie randki. W ten sposób się przekonasz, czy to partner dla ciebie i czy macie podobne poczucie humoru. Jeśli nie - nie pakuj się w to.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - spędź trochę czasu z rodziną, bo tęskni za tobą. Nie poświęcaj się tylko pracy. Twoi bliscy zastanawiają się nad tym, kiedy znowu będziesz mieć wolne...

Horoskop dzienny - Lew

Lew - myśl o przyszłości, bierz pod uwagę, jak wiele czasu zostało. Nie domagaj się, by wszystko spełniło się od razu. Na pewne sprawy musisz teraz trochę zaczekać. Ale to tylko poprawi ich smak!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - nie uciekniesz przed miłością, choćbyś bardzo tego chciał/a. Ale może to dobrze? Kto chciałby spędzać jesień zupełnie sam?

Horoskop dzienny - Waga

Waga - tęsknisz? Powiedz. Odważnie wyrażaj swoje uczucia. Nie ma powodu, by teraz nie zaryzykować. Wieczorem, przed snem, zadbaj o swoje ciało - potrzebuje tego.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - zachowaj tajemnicę, którą ktoś ci powierzył. Jeśli ją zdradzisz, wszyscy w twoim otoczeniu uznają, że nie jesteś wart/a zaufania. Unikaj plotkarzy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - romantyczny wieczór we dwoje mogą ci zepsuć wątpliwości w sprawie tego, czy warto w ogóle się w to pakować. Nie okazuj swoich wątpliwości, bo zranisz drugą osobę. Zastanów się, kiedy będziesz sam/a.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - twój partner albo bliska osoba z rodziny poczuje się dzisiaj przez ciebie lekko zaniedbany/a, jeśli zapomnisz o ważnej rzeczy, którą wcześniej ustaliliście. Zapisz to sobie i nie zgub tej notatki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - nie narzucaj nikomu swojej woli, a wszystko będzie dobrze. Wysłuchaj ludzi, którzy szukają kontaktu z tobą. Zamiast oceniać ich punkt widzenia, zastanów się, dlaczego mają właśnie taki!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - baw się tym, co się dzieje wokół ciebie i nie traktuj tego zbyt poważnie. Za parę dni sytuacja całkowicie się zmieni. Im więcej zachowasz spokoju, tym lepiej dla ciebie.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?