Zamknij

Horoskop dzienny na środę 18 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

18.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na środę
fot. Shutterstock

Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie na dziś. Przeczyta horoskop dzienny na środę 18 listopada 2020 dla swojego znaku zodiaku.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na środę 18 listopada 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wodnikowi dziś nadarzy się szansa, by w pewnej relacji, na której Ci zależy, zacząć wszystko jeszcze raz. Będziesz mógł zostawić za sobą bagaż doświadczeń i przykrych momentów i o wejść w tę znajomość ponownie z czystą kartą.Praca i finanse: Nie zwierzaj się nikomu w pracy ze swoich prywatnych problemów. Po pierwsze, nikogo tak naprawdę to nie obchodzi, a po drugie, może to zostać wykorzystane przeciwko Tobie. Lepiej bądź ostrożny.Zdrowie: Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Nie musisz martwić się, że Twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Wsłuchaj się w to, co podpowiada Ci intuicja – ona doradzi Ci najlepsze rozwiązanie problemu, który od jakiegoś czasu Cię nurtuje. Wystarczy, że zaufasz swojemu wewnętrznemu głosowi, a wszystko będzie dobrze.Praca i finanse: Nie wstydź się przyznać, że czegoś nie wiesz lub nie potrafisz zrobić, i poprosić o pomoc. Nie ma w tym nic złego i wcale nie znaczy, że jesteś niekompetentny. Po prostu chcesz nauczyć się nowych rzeczy.Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się dziś o swoje zdrowie. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura sprzyja Rybom, a gwiazdy ześlą im mnóstwo sił. Wykorzystaj to.Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 16 do 22 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Postaraj się jak najwięcej czasu spędzić dziś z bliską Ci osobą, której bardzo brakuje Twojej obecności. Nie musicie robić nic wielkiego. Wystarczy, że razem posiedzicie, albo porozmawiacie nawet na niezobowiązujące tematy.Praca i finanse: Praca będzie teraz dla Baranów doskonałą odskocznią od problemów życia prywatnego, ale uważaj, by nie przesadzić i nie popaść w pracoholizm. Przemęczony nie będziesz ani wydajny ani szczęśliwy.Zdrowie: Odpoczywaj w każdej wolnej chwili, tym bardziej że nie masz ich ostatnio zbyt wiele. Staraj się nie denerwować drobiazgami oraz nie brać za bardzo do siebie rzeczy, które mówią inni, zwłaszcza jeśli robią to w złości.

Horoskop dzienny Byk na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie możesz ciągle żyć w poczuciu nadciągającej katastrofy. Co ma być i tak się wydarzy, a Ty – choćbyś stanął na głowie – nie zapobiegniesz temu. Ciesz się więc chwilą i żyj pełnią życia.Praca i finanse: Ktoś może próbować dziś zdyskredytować Cię przed szefem i Twoimi współpracownikami. Nie pozwól na to, tym bardziej że oskarżenia, które będzie rzucał, będą bezpodstawne i łatwo to udowodnisz.Zdrowie: Planetarna aura sprzyja Bykom, a gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał martwić się o swoje zdrowie. Wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem, więc na swoje samopoczucie nie będziesz mógł narzekać.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dbaj o te relacja, które Ci jeszcze zostały. Ten rok zweryfikował wiele Twoich znajomości, również tych, które były dla Ciebie czymś pewnym i oczywistym, ale nie załamuj się tym. Przynajmniej już wiesz, na kogo na pewno nie możesz liczyć.Praca i finanse: Praca to teraz najstabilniejsza rzecz w życiu Bliźniąt. Doceń to i zaangażuj się w nią na sto procent. Możliwe, że otrzymasz także propozycję dodatkowego dobrze płatnego projektu na przyszły rok. Koniecznie ją przyjmij.Zdrowie: Rób wszystko, aby zadbać o swoje dobre zdrowie, zwłaszcza psychiczne. Jeśli Tobie się coś stanie lub się rozchorujesz, niestety nie będziesz mógł liczyć na niczyją pomoc, dlatego staraj się zapobiegać, byś nie musiał leczyć.

Horoskop dzienny Rak na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem los zaplanuje dla nas lepsze rzeczy, niż byśmy sami wymyślili. Tak będzie dziś w przypadku Raków. Gwiazdy mają dla Ciebie miłą niespodziankę, która bardzo Cię zaskoczy, ale wyłączne pozytywnie.Praca i finanse: Bliska Ci osoba zasugeruje dziś, że ostatnio spędzasz za dużo czasu w pracy. Zamiast się unosić, zastanów się, czy nie ma racji i czy ostatnio nie zaburzyłeś sobie harmonii między żuciem prywatnym z zawodowym.Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem, a wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem. Planetarna aura Ci sprzyja, wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Lew na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie prosił Cię dziś, abyś dał mu drugą szansę. Zastanów się jednak, czy jest w tym jakikolwiek sens. Skoro to nie jest pierwszy raz, kiedy ktoś wyciął Ci taki numer, to jaką masz gwarancję, że kolejna „druga” szansa coś zmieni?Praca i finanse: Nie sprzeciwiaj się dziś szefowi, bo to niczego nie zmieni, a może jedynie narobić Ci kłopotów. Przełożony nie będzie zadowolony, gdy usłyszy, że podważasz jego zdanie. Lepiej więc po prostu rób, co do Ciebie należy, Lwie.Zdrowie: Będziesz mieć dziś poczucie porażki i tego, że zmarnowałeś wiele lat życia. Nie powinieneś mieć jednak do nikogo pretensji – to były Twoje wybory. Wyrzucanie sobie ich nic teraz nie da. Lepiej coś zmień.

Horoskop dzienny Panna na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie katuj sam siebie, ciągle przywołując dawne złe wspomnienia i rozdrapując zabliźnione rany. Przecież przez tyle lat wiele rzeczy się zmieniło, a Ty zdajesz się tego w ogóle nie dostrzegać.Praca i finanse: W pracy Panny zapowiada się naprawdę dobry dzień. Gwiazdy wróżą Ci dobrą passę, zwłaszcza w negocjacjach i rozmowach o dużych pieniądzach. Niewykluczone, że robisz doskonały biznes, który opłaci Cię również Tobie.Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne będzie dziś bez zarzuty, powinieneś jednak jak najszybciej zająć się czarnymi myślami, które Cięgle spędzają Ci sen z powiek i zabierają całą radość życia. Temu można bardzo prosto zaradzić, musisz tylko chcieć.

Horoskop dzienny Waga na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Bliscy są Ci bardzo wdzięczni za to, co dla nich robisz, i nie próbuj wmawiać sobie, że jest inaczej. Nie oczekuj też jednak, że będą dziękować Ci nieustannie i się przed Tobą płaszczyć. To przecież nie o to chodzi w pomaganiu sobie nawzajem.Praca i finanse: Dziś znajdziesz się w samym centrum pewnego konfliktu i niestety jeśli w porę się nie ewakuujesz, to dostaniesz rykoszetem. Wtedy niestety na nic się zdadzą tłumaczenia, że nie jesteś stroną w tym konflikcie.Zdrowie: Samopoczucie Wagi będzie dziś umiarkowanie dobre. Możesz odczuwać drobne bóle głowy spowodowane wahaniami ciśnienia atmosferycznego, jednak nie musisz się tym martwić – to nic poważnego.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował zrzucić dziś na Skorpiona winę za swoje życiowe niepowodzenia. Nie pozwól na to. Każdy jest przecież kowalem własnego losu i ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje.Praca i finanse:  Pracując ponad normę, udowadniasz wszystkim, że doskonale sobie radzisz nawet z nadmiarem obowiązków. Nie dziw się więc, że szef dokłada Ci ich coraz więcej. Nie robi tego złośliwie, po prostu nie ma pojęcia, że masz za dużo obowiązków, bo o tym nie mówisz.Zdrowie: Może okazać się dziś, że przez to, że przez lata zaniedbywałeś okresowe badania i nie chodziłeś na kontrole do lekarza, Twoje wyniki badań nie są najlepsze. Nie wpadaj jednak w panikę. Jeśli o siebie zadbasz, wszystko będzie dobrze.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości wszystko wreszcie zacznie układać się po Twojej myśli. Możesz odetchnąć ze spokojem, bo to, co złe, już za Tobą. Teraz może być już tylko lepiej. A lekcja, którą otrzymałeś wcześniej, bardzo Ci się przyda.Praca i finanse: To dobry dzień dla Strzelców na uporządkowanie dokumentów i spraw formalnych, tym bardziej że wkrótce może się to bardzo przydać. Wykorzystaj ten czas i przypilnuj, abyś w papierach miał porządek, zwłaszcza tych związanych z finansami.Zdrowie: Traktuj innych tak, jak inni traktują Ciebie. Jeśli ktoś nie liczy się z Twoimi uczuciami, a nawet celowo robi rzeczy, które sprawiają Ci ból, nie czuj się w obowiązku dbać o tę osobę. Wyjdzie Ci to na zdrowie.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 18 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożec będzie dziś rozgoryczony, że ktoś nie traktuje go już jak dawniej i nie okazuje tyle serdeczności. Co jednak zrobiłeś, by podtrzymać tę relację i w jaki sposób odpowiedziałeś na prośby tej osoby?Praca i finanse: Będziesz dziś narzekał na nadmiar obowiązków i miał poczucie, że nikt nie pracuje więcej niż Ty. Gwiazdy radzą, abyś rozejrzał się wokół siebie. Może wtedy uświadomisz sobie, że jesteś jednak w bardzo komfortowej sytuacji.Zdrowie: Nie rób dramatów z drobnych dolegliwości, które od czasu do czasu Ci dokuczają. Ludzie borykają się ze znacznie gorszymi problemami i się z tym nie obnoszą. Weź z nich przykład i bądź dzielny.Horoskop przygotowała wróżka Amneris