Zamknij

Horoskop dzienny na środę 16 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

16.09.2020 00:50
horoskop dzienny środa
fot. Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 16 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - zamiast obawiać się o pieniądze i nieustannie sprawdzać na każdym kroku, czy odpowiednio ich pilnujesz, pomyśl z wdzięcznością o tym, co do tej pory udało ci się za nie kupić. Jeśli będziesz myślał o możliwej stracie, w końcu ją na siebie ściągniesz. Myśl o wydatkach!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - chcesz, żeby ktoś ci wybaczył albo sam potrzebujesz wybaczyć drugiej osobie. Problem polega na tym, że niewielkie są szanse, że porozmawiacie o tym wprost. Zaakceptuj myśl, że czasami komunikujemy się z ludźmi tylko sercem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - w twoim życiu pojawi się teraz nowa szansa i od samego początku będziesz doskonale wiedział, jak należy ją wykorzystać. Twoja intuicja zna odpowiedź na każde z pytań i twoim jedynym zadaniem jest teraz wsłuchać się w siebie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - obserwuj swoje myśli i uczucia wieczorami, bo zbliżający się nów Księżyca będzie wywierał na ciebie silny wpływ. Co stara się zwrócić twoją uwagę? To wskazówka na przyszłość.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - w ciągu kilku najbliższych dni będziesz testować nowe formy komunikacji z bliskimi ci osobami. Czy możesz coś powiedzieć inaczej? Uważnie wysłuchać, zamiast przerywać? A może czas głębiej się zastanowić nad słowami?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - jesteś pełen dobrej energii i nowych pomysłów na to, jak wykorzystać nadchodzącą jesień. Działasz na ludzi inspirująco i podziwiają cię. Masz prawo czuć się z siebie zadowolony i cieszyć się życiem!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - wieczorem zadbaj o osobę, która znalazła niedawno szczególne miejsce w twoim sercu. Bliskość, która ostatnio się między wami zrodziła, dopiero niepewnie się rozbudza... Jeśli nie dasz od siebie trochę więcej, ta druga osoba może się spłoszyć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - w ostatnich dniach masz w sobie wiele smutku z powodu doświadczonej w tym roku straty. Nie zabraniaj sobie go odczuwać, ale zadbaj o to, by nie zatrzymał cię w miejscu. Życie toczy się dalej, a ty musisz wyjść na spotkanie swojemu przeznaczeniu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - będziesz zadowolony ze swojej sytuacji, jednak pod warunkiem, że uda ci się uniknąć maruderów. Kiedy ludzie wokół narzekają, wysysają z ciebie całą energię i nawet nie dostrzegasz, kiedy zaczynasz się martwić. Pilnuj tego swojego legendarnego optymizmu, idzie jesień!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - miej oczy szeroko otwarte, bo w najbliższych dniach możesz dokonać odkrycia, które wprowadzi do twojego życia od dawna pożądaną rewolucję. Przyjdzie do ciebie wiadomość albo inspiracja, którą będziesz mógł wykorzystać. Nów w Pannie wspiera przede wszystkim nasz zmysł organizacyjny.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - odezwała się do ciebie osoba z przeszłości i przez cały dzień się zastanawiasz, co to oznacza? Nie ma takiej potrzeby. To był tylko sympatyczny gest, a ty wcale nie musisz nic z tym robić. To miło, że ktoś o tobie pamięta, prawda?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - współpracownicy mogą dziś trochę grać ci na nerwach, chociaż nie będziesz mieć ku temu szczególnego powodu. Po prostu postaraj się wycofać, nie rzucaj się w oczy. Do jutra ci przejdzie!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?