Zamknij

Horoskop dzienny na środę 15 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Magdalena Pawłowska
15.07.2020 00:50
horoskop dzienny na środę
fot. Chillizet

W przeciągu kilku najbliższych dni zakończą się najbardziej męczące dla nas sprawy i konflikty, które spędzały sen z powiek. Cichy głos intuicji podpowie, kto nas zdradza, a komu możemy zaufać. Co radzą nam w tej sprawie gwiazdy? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 15 lipca 2020 i dowiedz się, jak ułożą się teraz twoje relacje z innymi ludźmi.

Po zakończeniu cyklu zaćmień i wstecznego ruchu planet znaleźliśmy się niemal w nowej rzeczywistości. Czy kogokolwiek ominęły wielkie zmiany? W ostatnim czasie w każdej ważnej relacji można było zaobserwować jakiś znaczący przełom. Jeśli ktoś nas okłamywał, teraz wyszło to na jaw... Które znaki powinny wciąż mieć się na baczności? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 15 lipca 2020 roku.

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - twoje przeczucia są teraz nieomylne! Doskonale wiesz, które znajomości mają szansę przetrwać, a które nie. Bez żadnego problemu zakończysz to, co ci już nie służy, i zajmiesz się swoimi własnymi sprawami. Czyżbyś miał na oku jakiś nowy projekt? Ten powiew świeżego powietrza bardzo dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - bliscy domagają się prawdy, a ty uciekasz. Jeśli masz nieczyste intencje albo coś do ukrycia, mogą się zorientować. Zastanów się, czy według ciebie zasługują na takie traktowanie. Chcesz kogoś stracić tylko po to, żeby chronić własne uczucia?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - nie dopatruj się kłamstw tam, gdzie ich nie ma. Przestań być taki cyniczny i na każdym kroku okazywać ludziom, że w nich wątpisz. Po co ten sarkazm? Wszyscy wokół są dla ciebie mili, a ty kąsasz jak osa. Odpocznij trochę, żeby się uspokoić.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - szczęście ci sprzyja, a dla bliskich jesteś teraz najważniejszym źródłem dobrej energii i wsparcia. Wykorzystaj tę popularność, żeby załatwić długo odkładane sprawy. Teraz otwierają się przed tobą możliwości, które dotychczas nie były w twoim zasięgu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - czułeś do niedawna, że stoisz w miejscu, jednak gwiazdy zafundowały ci totalną rewolucję. Nic już nie jest takie samo jak było, a ty czujesz się tak, jakbyś przeżywał nowy początek. Jeśli wyrwałeś się komuś z klatki - nigdy do niej nie wracaj. Zastanów się, kto zasługuje na to, by zabrać go w dalszą drogę.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Nauczysz się tego w najbliższych dniach. Pojawi się wiele nowych szans, ale to od ciebie będzie zależało, czy je wykorzystasz. Ty też, tak samo jak Lew, masz teraz szansę na nowe życie. Jednak Lew nie ma w tej kwestii wyboru, a ty możesz zrobić co zechcesz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - ludzie mogą zacząć cię oskarżać o to, że jesteś ostatnio zbytnio skupiona na pieniądzach i materialnym sukcesie. Czują, że cię już nie obchodzą! Wasze rozmowy stały się powierzchowne i brakuje im więzi z tobą. Zrób z tym coś!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - wszystko układa się zgodnie z twoim życzeniem, nawet jeśli jeszcze tego nie widzisz. Nie marnuj czasu na niepotrzebne nerwy. Odpoczywaj, kiedy tylko możesz, i wizualizuj sobie spełnienie wszystkich pragnień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - chcesz w każdej sprawie postawić na swoim i jak nietrudno się domyślić, nie jest to dobre ani dla twoich relacji uczuciowych, ani tych ze współpracownikami. Dlaczego nie negocjujesz? Ludzie mogą cię teraz wiele nauczyć. Nie we wszystkim masz rację.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - masz wrażenie, że nic nie jest takie, jak byś tego chciał? Wszechświat uczy cię tego, jak dopasować się do okoliczności i wykorzystać je dla siebie. Chociaż pozornie nie dostajesz tego, o co prosiłeś, masz możliwość odkryć, że ta sytuacja jest jeszcze lepsza. Zaufaj sobie i nie słuchaj doradców.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - zakończyłeś właśnie jakiś przedłużający się projekt albo związek i czujesz, że masz naprawdę dosyć. Chciałbyś się zaszyć choć na jeden dzień i odpocząć. Jednak gwiazdy szykują dla ciebie mnóstwo nowych szans i byłoby szkoda, gdybyś je przegapił! Kiedy się pojawią, nie odrzucaj ich od razu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- doskonale wiesz, że to ty masz rację, a inni się mylą. Twoje przeczucia są słuszne. Jednak nie mów o tym innym! Nie będą w stanie pojąć, o co ci chodzi. Dopiero za jakiś czas, kiedy potwierdzi się twoja intuicja, będziesz mógł się pojawić ze swoją dobrą radą. Teraz wyjdziesz na zarozumialca! Zaczekaj.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!