Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 5 grudnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

05.12.2020 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Jak minie Ci pierwsza sobota grudnia? Czy wszystkie Twoje weekendowe plany się powiodą? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 5 grudnia 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 5 grudnia 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś pogłębisz znajomość z kimś, kto ma poglądy podobne do Twoich. Okaże się, że znalazłeś swoją bratnią duszę. Może to być początek wspaniałej przyjaźni, a kto wie – może nawet czegoś więcej.

Praca i finanse: To doskonały dzień, by trochę zwolnić tempo i skupić się na tym, co naprawdę ważne, a nie tylko pilne. Dostrzeżesz dziś, że poza sprawami zawodowymi, jest cała masa innych rzeczy, które wymagają Twojej uwagi.

Zdrowie: Znajdź dziś czas, aby bardziej o siebie zadbać, bo nikt nie zrobi tego tak dobrze jak Ty, Wodniku. Wyluzuj trochę i daj sobie dziś dyspensę, by robić wszystko, an co masz ochotę i co sprawia Ci przyjemność.

Przeczytaj także: Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że nie wszystko złoto, co się świeci i nie każda osoba, która jest dla Ciebie uprzejma od razu nadaje się na przyjaciela. Lepiej bądź ostrożny i nie ufaj każdemu, kto ma piękny uśmiech.

Praca i finanse: To dobry dzień, by zaplanować świąteczne wydatki, bo jeśli zostawisz to na ostatnią chwilę, niektóre z nich mogą Cię bardzo zaskoczyć. Zrób to na spokojnie i poszukaj ciekawych okazji w Internecie.

Zdrowie: Ryby podejmą dziś mocne postanowienie walki o wymarzoną sylwetkę. Jeśli chcesz naprawdę osiągnąć swój cel, musisz być w tym konsekwentny i ćwiczyć codziennie bez szukania tanich wymówek.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Musisz być dzielny i wziąć na swoje barki problemy, z którymi bliska Ci osoba nie radzi sobie sama. Jesteś dla niej ostatnią deską ratunku i jeśli Ty jej nie pomożesz, nie zrobi tego nikt inny.

Praca i finanse: W sprawach finansowych wszystko będzie dziś układać się po myśli Barana. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie skupić się na rzeczach ważniejszych niż praca i zarabianie pieniędzy.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie, bo aby pomóc komuś, sam musisz być silny i mieć dobre samopoczucie. Postaraj się jak najwięcej odpoczywać i relaksować ciało i umysł, odcinając się choć na chwilę od trosk dnia codziennego.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Znajomość, która dziś zawrzesz, może się zacząć zwykłą sympatią, a zakończyć – płomiennym romansem. Uważaj tylko, byś nie zaangażował się zbyt mocno, bo możesz potem cierpieć.

Praca i finanse: Musisz stanąć oko w oko z wyzwaniami dzisiejszego dnia, również tymi finansowymi i jakoś sobie z nimi poradzić. Jeśli zachowasz zimną krew i trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość, uda Ci się wszystko załatwić.

Zdrowie: Nastój Byków dziś może być bardzo zmienny i będzie trudno za nimi nadążyć. Nie przejmuj się tym jednak – taka już Twoja natura, którą teraz wzmacnia jeszcze układ Neptuna i Jowisza na twoim niebie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Kieruj się dziś zasadą „wszystko albo nic”. Jeśli ktoś proponuje Ci namiastkę czegoś, co w wersji premium dostaje ktoś inny, grzecznie podziękuj i poszukaj kogoś, kto nie będzie traktował Cię jak kogoś drugiej kategorii.

Praca i finanse: Możesz dziś spokojnie cieszyć się efektami swojej najważniejszej w tym roku inwestycji. Wszystko wyjdzie perfekcyjnie i nawet lepiej, niż to sobie zaplanowałeś. Możesz być z siebie dumny, Bliźniaku.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś napięcie mięśni spowodowane stresującym minionym tygodniem oraz obawą przed tym, co przyniosą kolejne dni tego roku. Postaraj się odprężyć i zrelaksować. Dobrym pomysłem będzie masaż w miłym towarzystwie.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości zapowiada się czas radości i sukcesów dla Raka. Poczujesz, że wszystko wreszcie zaczyna się układać po Twojej myśli i będziesz mógł spokojnie cieszyć się tym, co zsyłają Ci gwiazdy.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja załatwianiu spraw finansowych, zwłaszcza tych, które wymagają wizyty w banku. Zaplanuj to na pierwszą część dnia, a możesz mieć pewność, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie: Jeśli zaczniesz dziś ćwiczyć i będziesz konsekwentny, do sylwestra uda Ci się jeszcze wypracować dobrą formę. Musisz tylko zebrać w sobie całą motywację i dobrze ukierunkować energię, którą ześlą Ci gwiazdy.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą narzekać na nudę i rutynę. Musicie jednak wiedzieć, że to tylko Wam ona doskwiera, bo partner bawi się doskonale. Single zaś mogą liczyć na ekscytującą randkę z pociągającym Bykiem.

Praca i finanse: Wpadniesz dziś w szał przedświątecznych zakupów i będziesz z rozkoszą zamawiać upominki dla najbliższych. Uważaj jednak na to, ile wydajesz. Zastanów się też, czy w tym roku na pewno każdy zasłużył na prezent.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś dziwne bóle głowy o nieokreślonej przyczynie. Bądź ostrożny i nie bagatelizuj tego – lepiej od razu skonsultuj się z lekarzem i stroń od bliskich, aby ochronić ich zdrowie.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli masz do kogoś żal lub pretensje o jakieś dawne przewinienia, wyjaśnij to dziś raz a porządnie i już nigdy do tego nie wracaj. Nie ma sensu ciągle mielić tych samych tematów, skoro wszystko zostało powiedziane.

Praca i finanse: W sprawach finansowych Panna nie musi się o nic martwić, bo Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by wszystko układało się po Twojej myśli. Wykorzystaj to i realizuj swoje plany.

Zdrowie: Zamiast diagnozować się samemu, czytają internetowe porady, lepiej po prostu idź do lekarza, jeśli czujesz, że coś Ci dolega. Żaden artykuł w sieci nie da Ci realnej odpowiedzi na Twoje pytania.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single będą dziś odważnie szukać nowych znajomości wykorzystując do tego wszystkie możliwe sposoby. Wagi w związkach zaś, spędzą romantyczny wieczór z partnerem, który miło Was zaskoczy.

Praca i finanse: Ktoś wtajemniczy Cię dziś w nowy pomysł, ktoś inny podpowie, jak lepiej wykorzystać te, na które sam już wpadłeś. Dzięki temu będziesz miał szansę zrobić to, o czym zawsze marzyłeś i to na własną rękę.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów do narzekania, jeśli tylko zadbasz trochę os woje zdrowie i dobry humor. Idź na spacer lub zrób coś, co zawsze sprawia Ci przyjemność i po prostu ciesz się beztrosko tym dniem.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie zazdrościł Ci dziś powodzenia u płci przeciwnej i to do tego stopnia, że może zacząć wtrącać się w Twoje sprawy. Wyraźnie i stanowczo pokaż tej osobie, gdzie są granice, których nie może przekraczać.

Praca i finanse: Uważaj dziś na wydatki, bo gwiazdy mówią, że możesz mieć lekką rękę do wydawania pieniędzy, co z kolei może bardzo negatywnie wpłynąć na Twój domowy budżet. Musisz być bardzo ostrożny.

Zdrowie: Bóle głowy i sztywność karku, które ostatnio odczuwasz coraz częściej, są spowodowane chronicznym stresem, w którym żyjesz od jakiegoś czasu. Postaraj się nie przejmować rzeczami, na które nie masz wpływu – nie zbawisz całego świata, Skorpionie.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś warto trochę odpocząć nie tylko od pracy, lecz także od… innych ludzi. Ostatnio wszyscy przytłaczają Cię swoimi problemami, a Ty nie masz nawet czasu, by zająć się swoim życiem. Znajdź go dziś.

Praca i finanse: To dobry dzień, by zastanowić się nad swoją zawodową przyszłością i podsumować miniony rok. Pomyśl, co udało Ci się zrobić, a co jeszcze chciałbyś osiągnąć i w jaki sposób zamierzasz do tego dojść.

Zdrowie: Planetarna aura sprzyja Strzelcom, a gwiazdy ześlą spokój i mnóstwo dobrej energii, która pozwoli Ci zrealizować wszystkie Twoje plany. Nie musisz martwić się, że jakieś przykre dolegliwości popsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 5 grudnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zachowanie kogoś, kto podobno był kiedyś Ci bliski, może wydać Ci się okrutne, zastanów się jednak jaka jest tego przyczyna. Czy nie jest tak, że w pełni sobie na to zasłużyłeś, tym, co zrobiłeś, a jeszcze bardziej tym, czego nie zrobiłeś?

Praca i finanse: Będziesz dziś zaabsorbowany pierwszymi przedświątecznymi porządkami i krzątaniem się wokół domu, aby wszystko na święta wyglądało jak z uroczego świątecznego obrazka. Czeka Cię sporo pracy, Koziorożcu.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś nieokreśloną tęsknotę za czymś z przeszłości, co już dawno minęło i nigdy nie wróci. Niestety nie pozostaje Ci nic innego, niż się z tym pogodzić, bo czasu ani słów nie da się cofnąć.

Horoskop przygotowała wróżka Amneris